Haftanın Dizi Gündemi / 17. Hafta

1001 Tv 22.04.2019 Hakan: Muhafız
Hakan: Muhafız

Haftanın dizi gündemi - 17. Hafta (22 Nisan Pazartesi - 28 Nisan Pazar 2019) 

 
2019 yılının on yedinci haftasında cuma ve pazar günlerinde hareketlilik var. Bu hafta ilk orijinal Türk Netflix yapımı Hakan: Muhafız yeni bölümleri ile sezona dönüş yapıyor. Dizinin ikinci sezon bölümleri  26 Nisan Cuma günü seyircisiyle buluşacak.
 
Geçtiğimiz hafta ekrana gelmeyen Show Tv dizisi, Tims & B yapımı "Gülperi" ve TRT1 dizisi, Es film yapımı "Payitaht Abdülhamit" bu hafta yeni bölümleriyle ekrandalar.
 
Bu hafta final yapacağı duyurulan Show Tv dizisi, Pana Film yapımı "Nöbet" yayın akışı güncellemesiyle pazar günü yayın akışından çıkarılmış durumda. Dizinin 8. ve final bölümünün ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil.
 
Dizi bakımından hangi günler yoğun, hangi günler izleyicilere daha çok dizi seçeneği sağlıyor, ona bakacak olursak; haftanın en dizi yoğun günü, Hakan: Muhafız'ın da eklenmesiyle (7) dizi yayınlanan Cuma günü. Onu (6) diziyle perşembe günü izliyor. Haftanın en sakin günü ise, (3) diziyle çarşamba günü. Bu hafta online kanal FOXplay'de yayınlanan "4N1K Yeni Başlangıçlar" dahil toplam (34) dizi yayınlanıyor.
 

Hakan: Muhafız Hakan: Muhafız Hakan: Muhafız

Paylaş

 

Tüm Hakan: Muhafız Bilgileri