1001 Tv 26.06.2020 Hakan: Muhafız
Hakan: Muhafız

Popüler dijital eğlence platformu Netflix'te Temmuz ayında, kimi yeni kimi devam sezonuyla pek çok orijinal içerik ekrana geliyor. İşte onlardan bazıları:
 

Hakan: Muhafız: Her son yeni bir başlangıçtır. Hakan: Muhafız / The Protector sevenlerine veda ediyor. Çağatay ulusoy, Hazar Ergüçlü ve Okan Yalabık'ın başrollerini paylaştığı fantastik macera dizisi 4. sezonuyla ekranlara veda ediyor. Son sezonda;  Vezir ve Ölümsüzler günümüz İstanbul'una hükmeder. Hakan bir savaşı durdurmak için geçmişe yolculuk eder. Zeynep ise güçlü bir dönüşüm geçirir.
Yayın tarihi: 9 Temmuz
 

Exatlon Challenge:  Acun Ilıcalı'dan yeni bir yarışma geliyor.  Türkiye'nin sosyal medya fenomenleri Hayrettin, Doğan Kabak, Uras Benlioğlu, Furkan Yaman, Buğra Kazancı, Furkan "Ağırsağlam" Kaya, Aleyna Şen, Öykü Berkan, Barış Erdoğan, Gözde "Miafitz" Demiral, Burçe Yağmur Karabal, Buse Plan, Dilan Ay, Dilara Aydın, Elanur Pat, Hakan "Mendebur Lemur"u karşı karşıya getiren macera dolu sportif yarışmayı Orkun Işıtmak sunuyor. Kimler parti yapacak, kimler cezaya kalacak?
Yayın tarihi: 3 Temmuz
 

Cursed: Yeni fantastik dizi Cursed'de Kral Arthur efsanesinin yeni bir uyarlaması olan Cursed, Nimue'in Merlin'i bulmak ve kadim bir kılıcı teslim etmek için paralı asker Arthur ile çıktığı yolculuğu anlatıyor.
Yayın tarihi: 17 Temmuz
 

The Umbrella Academy: Netflix'in popüler fantastik dizisi 2. sezonuyla dönüyor.
Yayın tarihi: 31 Temmuz

Stateless: Netflix'in bu yeni orijinal mini dizisinde  Sorunlu bir kadın, acılı bir mülteci, bir bürokrat ve zor durumda bir baba bir araya geliyor. Bu dört yabancının yolu Avustralya'da göçmenlerin tutulduğu bir gözaltı merkezinde kesişir.
Yayın tarihi: 8 Temmuz
 

Las Chicas del Cable: Dizinin son sezonunda Lidia'nın en büyük rakibi intikam almak için bir esir kampını kullanınca Lidia ve arkadaşları, Franco rejimine karşı mücadelelerinde daha da cüretkar hâle gelir.
Yayın tarihi: 3 Temmuz

Hakan: Muhafız

Paylaş

 

Tüm Hakan: Muhafız Bilgileri