1001 Tv 18.04.2018 Hakan: Muhafız
Hakan: Muhafız

Netflix, bugün Roma’da gerçekleşen ‘See What’s Next’ etkinliğinde yeni ve devam eden orijinal yapımlarını duyurdu. 
Duyuruları paylaşılan ilk yapımlar ise şöyle; 
 

La Casa de Papel Kısım 3 (İspanya)
 
İspanyol soygun hikayesinin birinci ve ikinci kısımların dünya çapındaki başarısının ardından, Profesör’ün kalkıştığı yeni soygunlara 2019’da tanıklık edeceğiz.
 
 
Dark S2
 
Dizinin sekiz bölümden oluşan 2. sezonunun çekimleri 25 Temmuz’da Berlin ve civarında başlayacak. 
 
 
Dogs of Berlin (Almanya)
 
Netflix’in ikinci Alman orijinal yapımı Dogs of Berlin’den de ilk görüntüler paylaşıldı. 
 Merakla beklenen dizi, oynanacak uluslararası futbol maçının bir gece öncesinde öldürülen Türk-Alman bir futbol yıldızının cinayetini çözmek üzere, istemeden bir ekip olan iki zıt Berlin polis dedektifinin hikayesini anlatıyor. Dedektifler, onları kendi insani zayıflıkları ve suç eylemleriyle yüzleştiren Berlin yeraltı dünyasıyla bir savaşa girmek ve kanunun gerçekte hangi tarafında olduklarına karar vermek zorunda kalırlar.

 

Stranger Things S3

Dizinin üçüncü sezonunda kadroya Jake Busey (Starship Troopers, Contact, Agents of S.H.I.E.L.D. ve From Dusk Till Dawn) ile Cary Elwes (Glory, Days of Thunder, Bram Stoker’s Dracula, Robin Hood: Men In Tights ve The Princess Bride) dahil oluyor. Cary’yi “Mayor Kline”, Jake’i ise “Bruce” olarak izleyeceğiz.

 

Maniac

Başrollerde Emma Stone ve Jonah Hill’in yer aldığı ve Cary Fukunaga’nın yönetmenliğini üstlendiği Maniac, kontrolden çıkmış bir ilaç davasında yolları kesişen iki yabancının öyküsünü anlatıyor.

Hakan: Muhafız Hakan: Muhafız Hakan: Muhafız Hakan: Muhafız

Paylaş

 

Tüm Hakan: Muhafız Bilgileri