Netflix'te Ağustos ayında neler var?

1001 Tv 28.07.2020 Hakan: Muhafız
Hakan: Muhafız

Ağustos ayında Netflix'te devam eden orijinal dizilerin yeni sezonları, orijinal filmlerle geniş bir içerik izleyiciyle buluşuyor. Ağustos'ta Netflix'te neler izleyeceğiz?
 

Netflix - Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy Rahip'e Karşı

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy Rahip'e Karşı
 
Kimmy'nin bu özel interaktif bölümünde Kimmy düğün hazırlığındadır. Ama önce Rahip'in şeytani planını engellemesi gerekiyor. Karar sizde: Kimmy şimdi ne yapmalı?
5 Ağustos Çarşamba
 
 

Netflix - The Rain

The Rain: 3. Sezon
 
Yağmurun İskandinavya nüfusunun büyük kısmını yok etmesinden yıllar sonra Simone ve Rasmus, insanlığı nasıl kurtaracakları konusunda anlaşmazlığa düşer.
6 Ağustos Perşembe

 

 

Netflix - High Seas

High Seas: 3. Sezon
 
Bárbara de Braganza, Arjantin'den Meksika'ya gitmek için denize açılınca Eva, ölümcül bir virüsü gemide saklayan bilim insanından kurtulma görevine katılır.
7 Ağustos Cuma
 

Netflix - Proje

Proje - Orijinal Film
 
New Orleans'da yolları kesişen eski bir asker, bir genç ve bir polis, kullanıcılarına geçici süper güçler veren tehlikeli yeni bir hapın ardındaki kaynağın peşine düşer.
14 Ağustos Cuma
 
 

Netflix - Dirty John: Betty Broderick

Dirty John: Betty Broderick (Yeni sezon)
 
Sosyetik Betty Broderick, sadakatsiz kocasından boşanmak için acı bir süreçten geçer ve patlama noktasına gelir. Manşetlerden düşmeyen cinayet olayından uyarlandı.
14 Ağusos Cuma

 

 

Netflix - Strangers

Stranger: 2. Sezon
Savcılar ve polis arasındaki güç çatışmasının ortasında kalan Si-mok ve Yeo-jin, iç içe geçmiş vakalardan oluşan bir labirentin peşinde karanlık sırları ortaya çıkarır.
15 Ağustos Cumartesi
 
 

Netflix - Lucifer

Lucifer: 5. Sezon
 
Lucifer fırtına gibi geri döner. Chloe aşk üzerine bir daha düşünür. Ella nihayet iyi bir adam bulur. Amenadiel ise babalığa tamamen uyum sağlar.
21 Ağustos Cuma
 
 

Netflix - Hoops

Hoops (Yeni Dizi)
 
Küfürbaz bir lise basketbol koçu, elindeki berbat takımı adam edebilirse üst liglerde kendine bir yer bulabileceğinden emindir. Bakalım şansı yaver gidecek mi?
21 Ağustos Cuma
 

Hakan: Muhafız

 

Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı