Star Tv Dizileri

 

Avlu Avlu
Perşembe / 20:00
31. Bölüm

30. Bölüm: Avluda kartlar yeniden dağıtılıyor.

Azra sonunda Yiğit’in elinden kurtuldum derken kendini başka bir belanın ortasında bulur. Bu esnada Özge’nin bebeği de ortadan kaybolmuştur. Deniz, Kudret’e kaptırdığı kozu geri kazanır. Şimdi avluda kartlar yeniden dağıtılacaktır. Pelin’in davasında bilinmeyen gerçekler ortaya çıkmaya başlamıştır. Deniz, onu konuşmaya ikna etmeye çalışırken Kudret, Pelin’i susturmak için hangi yola başvuracak?

Dizi Sayfası »
 

Erkenci Kuş Erkenci Kuş
Cumartesi / 20:00
31. Bölüm

30. Bölüm: Can ve Sanem Aşkında Yeni Kriz! Can, Sanem’i affedecek mi?
Sanem’in kokusunu Fabbri’ye verdiğini öğrenen Can, büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştır. Sanem kendini ifade etmeye çalışsa da Can çok kırılmıştır ve kafasını toplamak için birkaç gün şehir dışına çıkmaya karar verir. Sanem ve Can’ı barıştırmak için bunu fırsat bilen Emre bir plan yapar, Leyla ve Cey ceyden de destek alır. Aynı otelden Sanem için de bir oda ayarlarlar. Sanem başta istemese de otele gider. Karşılaşmaları bir tesadüfmüş gibi davranır. Otelde katıldıkları seminerde yaptıkları hatalarla yüzleşme fırsatı bulurlar. Acaba bu plan, aşklarına kaldıkları yerden devam etmek için yeterli olacak mıdır?

Dizi Sayfası »
 

İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin
Cuma / 20:00
73. Bölüm

72. Bölüm: Faruk’un Adem’e teklifi Boranları şok edecek. 
Faruk’un Adem’e teklifi Fikret ve Esma için şok etkisi yaratırken Adem tekliften ziyade baba olma duygusuyla mücadele etmektedir. Süreyya Dilara’ya kavuşmanın sevinciyle artık gelecekten daha da umutludur. Adem’in değiştiğine inanmayan tek kişi Okan’dır, aldığı kararla herkesi şaşırtır. Boranlar hızla değişen gündeme ayak uydurmaya çalışırken en beklenmedik hislerle karışan Osman için bambaşka bir dönem başlamaktadır. Dava gününe hazırlanan İpek ve Fikret için ise hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

 
Dizi Sayfası »
 

Jet Sosyete Jet Sosyete
Çarşamba / 20:00
15. Bölüm

14. Bölüm: Sevgililer Günü bütün çiftlerin gündemindedir. Alara ve Gündüz'ün Sevgililer Günü ile ilgili olumsuz düşüncelerinden Safiye de etkilenir. Bundan haberdar olmayan Yaşar, büyük bir hevesle bu özel güne hazırlanmaktadır.

Zahide, eski mahalleden bir arkadaşıyla görüşme planları yapar. Bu buluşmanın 14 Şubat akşamına denk gelmesi, Cengiz'in kuşkulara kapılıp annesini kıskanmasına yol açar. Gizem'le olan romantik yemeklerini Zahide'nin eski arkadaşıyla buluşacağı mekana taşır. Tatsızlıkla biten gece, Safiye ve Yaşar'ın işine gelir.

Ozan bir yandan Melike ile Sevgililer Günü programı yaparken, diğer yandan da Nazlı’dan ayrılmaya çalışmaktadır. Fakat bu konuda uyguladığı her taktik ters teper ve işler karışır.

Harry, İlayda ile yakınlaşabilmesinin tek yolunun onun egosunun düşmesinden geçeceğini düşünür ve çeşitli terapi yollarını dener. Bu terapiler Alara ve Gündüz’ü çok eğlendirir ama bir süre sonra ipin ucu kaçar. İlayda ve Harry sonunda Sevgililer Günü yemeğine gitmeye karar verir ama İlayda, artık eski İlayda değildir.

Talip, Yıldız’ın gönlünü almak için ona çok güzel bir hediye alır. 14 Şubat akşamı tekrar ailecek bir araya gelmeye karar verirler ama işler yine yolunda gitmez. Kumsal, hala büyü işleri peşindendir ve bu sefer kötü yakalanır.

Dizi Sayfası »
 

Kardeş Çocukları Kardeş Çocukları
Pazar / 20:00
4. Bölüm

4. Bölüm: Hayat, geçmişin peşine düşüyor
Ümran, köyde Cemal dehşeti yaşarken Umay ise yıllar sonra karşısında bulduğu Yıldırım’la hayatının sınavını verir. Yıldırım’ın teyzesi için sıradan biri olmadığının farkında olan Hayat geçmişin peşine düşer. Hayat’ın artık kendileriyle yaşayacağını kabullenmek zorunda kalan Umay, onu kendi dünyasına alıştırmak için adeta baştan yaratır. Hayat’ın pırıltılı dünya ile sınavı olanca şiddetiyle başlarken, İstanbul’dan Karalılar’a gelen haberler, Ümran’ı harekete geçirir. Ümran, hayatının yüzleşmesine yürüdüğünden habersiz, kızına sahip çıkmak için soluğu İstanbul’da alır, ancak karşısında bambaşka bir Hayat bulur. Diğer yanda Umay, Yıldırım ve Reşat arasında kurulan mecburi bağın sancılarıyla uğraşırken, Hayal ve Hayat arasındaki bağ ise, iki kızın birbirinden habersiz Volkan’a duydukları heyecanla sınanmaya başlar.

Dizi Sayfası »
 

Kuzgun Kuzgun
Çarşamba / 20:00
2. Bölüm

1. Bölümde neler oldu? Geçmişte; İki kıdemli polis ve çok eski dost olan Yusuf ve Rıfat, uyuşturucu baronu Şeref Dağıstanlı’ya operasyon düzenledi. Şeref, Yusuf ve Rıfat’a rüşvet önerdi. Yusuf sert bir şekilde reddederken, karısının tedavisi için acil paraya ihtiyacı olan Rıfat, ilk anda belli etmese de kabul etti. Yusuf, kendisine kurulan kumpasla tutuklandı. Ona pusu kuran ise Rıfat’tı. Rıfat, kurduğu kumpasa küçük kızı Dila’yı da alet etti. Yusuf, Şeref’e düzenlenen operasyon sırasında çekilen  görüntülerin yer aldığı kaseti saklamıştı. Bundan haberdar olan Şeref, adamı Ayhan’ı Yusuf’un evine gönderdi. Bu sırada Yusuf’un karısı Meryem, çocukları Kuzgun, Kartal ve Kumru’yla eve geldi. Ayhan, Meryem’e en çok sevdiği çocuğunu rehin alacağını, kaseti getirdiğinde de geri vereceğini söyledi. Şiddet uyguladı, tehdit etti.Çaresiz kalan Meryem’in dudaklarından Kuzgun ismi döküldü. Annesinin kendi adını söylemesi Kuzgun’u hayalkırıklığına uğrattı. Kuzgun alıkonulduğu yerden bir fırsatını buldu ve kaçtı. Evlerine geldi. Ailesini göremedi. Terk edildiğini düşündü ve büyük bir acı yaşadı. Sokaklarda oradan oraya savruldu. Açlıkla, soğukla, yoklukla, gecenin karanlığıyla mücadele etti, çok büyük bedeller ödeyerek hayata tutunmaya çalıştı. Kuzgun’un ansızın kayboluşu, Dila’yı da derinden etkiledi. Dila sadece en yakın arkadaşını değil, çocukluk aşkını da kaybetti.

Günümüzde; Aradan yirmi yıl geçti. Dila’nın yıllar önce okumak için gittiği Londra’dan temelli döndüğü, Kuzgun’un ise Nevşehir’de bodyguard’lık yaptığı görüldü. Dila onarımını üstlendiği bir okulun açılışı için Nevşehir’e geldi. Onu koruma görevi de Kuzgun’a verildi. Dila ile Kuzgun’un bu karşılaşması, bir dizi olaylar zincirinden sonra Nevşehir’den İstanbul’a uzandı. Kuzgun,  İstanbul’da Rıfat’ın ve Dila’nın karşısına gerçek kimliği ile çıktı. Kinini, öfkesini ve nefretini hiç açık etmeyen Kuzgun’un aklında ise, kendisine çok büyük acılar yaşatanlardan intikam almak olduğu görüldü. Bunun için de yıllarca sabırla beklediği ve planlar yaptığı anlaşıldı.1. Bölüm: 
Yusuf ve Rıfat iki kıdemli polis ve çok eski dosttur. Uyuşturucu baronu Şeref Dağıstanlı’ya yönelik büyük bir operasyon düzenlerler. Şeref kurtulmak için Yusuf ve Rıfat’a yüklü miktarda rüşvet ve yanı sıra imtiyaz önerir. Yusuf bu teklifi sert bir şekilde reddeder. Rıfat ise Yusuf’la aynı düşüncede değildir ama bunu dillendirmez. Yusuf, operasyondan çok kısa bir süre sonra kendisine kurulan kumpasla tutuklanır ve meslekten men edilir. Ona pusu kuran ise can dostum dediği Rıfat’tır.

Yusuf’un cezaevine girmesi ile karısı Meryem ve üç çocuğu, hayatlarını en acı ve en trajik sınavıyla karşı karşıya kalırlar. Bu sınavın en büyük bedelini ise Kuzgun ödeyecektir. Kuzgun ailesinden ve evinden uzakta yirmi yıl sürecek bir esaretin, acının, öfkenin ve mücadelenin içine düşecektir. Kuzgun’un sır gibi kayboluşu, Dila’yı derinden etkiler. Dila sadece en yakın arkadaşını değil, çocukluk aşkını da kaybetmiştir. Dila’nın çocuk kalbinde Kuzgun asla iyileşmeyecek bir yara olarak kalacaktır. Aradan yirmi yıl geçmiştir. Dila yıllar önce okumak için gittiği Londra’dan temelli olarak dönmüştür. Kuzgun ise Nevşehir’de korumalık yapmaktadır. Kuzgun’a çalıştığı yerde verilen yeni görev, çocukluk aşkı Dila’yı korumaktır. Dila ile Kuzgun’un bu karşılaşması Nevşehir’den İstanbul’a uzanacaktır. Kuzgun çocukluğunun çalındığı şehre geri döndüğünde, sadece Dila’nın hayatını değiştirmekle kalmayacak, herkesin hayatındaki taşları yerinden oynatacaktır.
Dizi Sayfası »
 

Söz Söz
Pazartesi / 20:00
70. Bölüm

70. Bölüm: Yavuz  Linda’ya karşı hamle için harekete geçiyor
Linda’nın Yavuz hakkında söyledikleri Derya’yı derinden etkiler. İçinde barındırdığı şüpheleri iyice gün yüzüne çıkan Derya, gerçeğin peşine düşmekte kararlıdır. Linda tarafından çok zor bir durumun içine sokulan Yavuz ise Linda’ya karşı hamle için harekete geçer.

Samet’in evine düzenlenen operasyonun ardından Samet’in bulaştığı pis işler Melisa ile Keşanlı’nın arasında mesafe girmesine neden olur. Sami’nin de alınmasının ardından Seda’nın ifadesi büyük önem kazanır. Fakat Seda’nın konuşmasını engellemek için eski işbirlikçiler de devreye girecektir.
 
Kurulması planlanan terör devleti için Dragan ve Linda hazırlıklarını hızlandırır. Fakat ellerinde bulundurdukları terör örgütlerini uluslararası alanda meşrulaştırmak için kurdukları plana Tim karşı mücadelesini sürdürecektir. 

 
Karabatak’ın izini bulmak için çıktığı yolda, aşkı uğruna büyük bedeller ödemek zorunda kalan Nazlı ise kendisini Ateş’e hiç olmadığı kadar yakın bulacaktır.
 
Linda, Yavuz hakkındaki iddialarını kanıtlayacağını söyleyip Derya’yı buluşmaya ikna eder. Eline geçen kanıtlarla Derya büyük bir şok yaşayacaktır.
 
Dizi Sayfası »
 

Yoksul Akraba Yoksul Akraba
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 
 


 
     HAFTALIK DİZİ FRAGMAN TABLOSU      

Hangi dizinin en son hangi fragmanı yayınlandı?

Hangi dizinin en son hangi fragmanı yayınlandı?Yeni Fragman
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?