Star Tv Dizileri

 

Avlu Avlu
Perşembe / 20:00
27. Bölüm

26. Bölüm: Deniz'in hayal kırıklığı...

Azra'nın son hamlesi Deniz'i hayal kırıklığına uğratmıştır. Zerrin ipleri tekrar eline almak için yeni planlar peşindedir, fakat karşılığını hiç beklemediği bir şekilde alacaktır.

Kudret gözlerini Özge'nin üzerinden bir an olsun ayırmamaktadır. Özge'nin aklında ise tek bir soru vardır: Karnındaki bebek ona beraberinde neler getirmektedir?

Tüm bunlar yaşanırken bir yandan da Öykü'nün yılbaşı heyecanı tüm avluyu yavaş yavaş sarmaktadır. Dizi Sayfası »
 

Erkenci Kuş Erkenci Kuş
Cumartesi / 20:00
27. Bölüm

25. Bölüm: Can, Sanem'e olan aşkını bir kez daha kanıtlıyor
Can Sanem'e olan aşkını bir kez daha ispatlar, evleniriz diyerek Sanem'in kafasındaki bütün soru işaretlerini giderir. Sanem de mutlu olur ve bunu annesiyle paylaşır. Bu arada ilişkilerini başından beri saklamak istemeyen Can, ajanstakilere Sanem’le sevgili olduklarını söyler. Herkes bu habere çok şaşırır, özellikle Deren hayatının şokunu yaşar. Bu arada Can, büyük bir kozmetik firmasının işini almak üzeredir fakat bunun önündeki tek engel Fabbri’nin şirkete hissedar olmasıdır. Can ve Fabbri bir kez daha karşı karşıya gelecek ve kozlarını paylaşacaktır.

Dizi Sayfası »
 

İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin
Cuma - 25 Ocak / 20:00
69. Bölüm

68. Bölüm: Esma dengeleri değiştirecek teni bir karar alıyor
Esma ve Garip düğünü için kızlar heyecanla hazırlıkları sürdürürken Faruk ve Fikret’in aklında bambaşka bir telaş, soru vardır; kim, nerede yaşayacak… Esma’nın tavrı Faruk ve Fikret için beklenmedik olsa da verilen cevap neticesiyle Faruklar yeni bir yola çıkma kararı alırlar. Konakta aileyi bir arada tutabilmenin çarelerini arayan Süreyya için susmak zorlaşırken bir de Senem’in Adem’le ilgili sırrına ortak olmak zorunda kalır. Herkes değişen hayatlarına kendince tutunabilmek için çözüm yolları aramaktayken Esma dengeleri değiştirecek bir karar alır.

Dizi Sayfası »
 

Jet Sosyete Jet Sosyete
Çarşamba / 20:00
12. Bölüm

12. Bölüm: Gizem program sunucusu oluyor...

Gizem’e televizyonda kadın programı sunuculuğu teklifi gelir. Programda kendisine eşlik etmek üzere aşçı bulamaz ve çareyi Safiye’de arar. Fakat Safiye ek gelir için bez market torbası dikme işine girişmiştir. Gizem Safiye’nin işini kolaylaştırmak için evin deposunda duran dikiş makinesini vermeyi teklif eder. Fakat depodan fare çıkmasıyla iki komşu evde panik yaşar.

Safiye Şennur’un gönlünü almak istemektedir. Bunun için Gizem’in programına Şennur’u davet eder. Şennur’un programda yaptıkları Gizem’in hayatını karartır. Kumsal’ın programa telefonla bağlanıp Şennur’un gelin adayı olduğunu açıklaması, Talip ve Yüksel Ailesinde şok etkisi yaratır.

Harry İlayda’yı çocukluğundan beri uyurken yanından ayıramadığı oyuncak ayısından vazgeçirmeye çalışır. Harry’nin oyuncak ayıyı kaybetmesi İlayda ile aralarının açılmasına sebep olur.

Dizi Sayfası »
 

Kardeş Çocukları Kardeş Çocukları
Pazar - 27 Ocak / 20:00
1. Bölüm

1. Bölüm: Tıp dünyasının aktivist yanıyla da dikkat çeken ünlü profesörü Kardiyolog Yıldırım Saner,  İki kardeş olan Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay'ı (Nur Fettahoğlu) yıllar önce görev için bulunduğu bir köyde tanımıştır.

Aradan geçen yıllardan sonra hayatları artık birbirinden bambaşka olan iki kızkardeşten Ümran ve kızı Hayat küçük bir köyde yaşamlarını sürdürürken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı Hayal ise İstanbul’dadır.

Yıldırım Saner yıllar sonra kız kardeşlerin hayatına yeniden girecek ve hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan iki kadının hayatlarında beklenmedik olaylara neden olacaktır.

 

 

Dizi Sayfası »
 

Kuzgun Kuzgun
 / 20:00
1. Bölüm

1. Bölüm: "Kuzgun" babaları polis olan ve birbirlerine aşkları çocuk yaşlarında başlayan Kuzgun ve Dila'nın hikayesini anlatacak. Hikaye, babasının, en yakın dostu tarafından tuzağa düşürülerek hapse girmesinin ardından kaçırılan ve hayatı alt üst olan Kuzgun'un yıllar sonra intikam planıyla ortaya çıkmasıyla başlayacak.

Dizi Sayfası »
 

Söz Söz
Pazartesi / 20:00
66. Bölüm

66. Bölüm: Yavuz, Dragan ve Sami’nin peşinde
Patlayan kamyonun ardından Tim, Karabatak’ın parçalanmış cenazesiyle kışlaya döner. DNA sonuçlarının ardından cenaze töreni yapılacaktır ama Nazlı hala Karabatak’ın ölmediğine inanmaktadır. Bu inancı ve umudu bütün arkadaşlarına aşılamak ister. Fakat yaşanacak gelişmeler hem Nazlı’nın, hem de Tim’in umudunu yitirmesine yol açar.

Dragan ve Sami yeni bir ülke kurmayı hayal ederek kendilerine yardımcı olacak bir dostlarıyla buluşur. Fakat yaptıkları görüşmenin Yavuz tarafından takip edildiğini bilmemektedirler. Yavuz bu görüşmenin detaylarını Sami’nin ekibine anlattığında Sami çok zor durumda kalacaktır.
Orhan Sami’nin projesine karşı çıkan ilk isim olur. Yavuz’u kullanarak hayatını garanti altına almak ister. Ama Dragan buna izin vermemek için kaçak yollardan ülkeye giriş yapmıştır bile.
Orhan’ın gizli tanık olarak dinlenmesi için Derya bir organizasyon yapar. Bu organizasyon Dragan’ın baskınıyla sonuçlanır. Yavuz, Derya ve Orhan’ı bu cehennemden çıkarmayı başarır fakat destek alamayacakları bir yerde yalnız kalmışlardır. Artık sadece birbirlerine olan sevgilerinden güç alacakları bir durumdadırlar.
 
Dizi Sayfası »
 
 


 
     HAFTALIK DİZİ FRAGMAN TABLOSU      

Hangi dizinin en son hangi fragmanı yayınlandı?

Hangi dizinin en son hangi fragmanı yayınlandı?Yeni Fragman
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?