ATV Dizileri

 

Ali ve Sevda Ali ve Sevda
 / 20:00
1. Bölüm

Ailesini kaybetmiş, mahallesinde sevilen bir kişi olan Ali Hüroğlu'nun (Keremcem) amacı kayıp erkek kardeşini bulmaktır. 

Dizi Sayfası »
 

Beni Bırakma Beni Bırakma
Hafta içi / 14:00
253. Bölüm

253. Bölüm: Vedat ve Hülya evlenirler, Esin ve Cansu dışında herkes çok mutludur. Esin Hülya'yı öldürmek için nikahı basar ama Arzu ve Cengiz ona engel olur. Cansu da Bora için yeni planlar peşindedir. Emre ikisinin yakın olmasından şüphelenir ve bunu Zeynep’le paylaşır. Zeynep yüzleşmek için Bora ve Cansu’nun karşısına çıktığında hiç beklemediği bir şey öğrenir. Bu sırada Meltem, Tarık ve Sıla’nın başına bela olmuştur. Sıla, Meltem’in evde kalmasını istemez ama Tarık çaresizdir. Evdekiler de Sıla’dan yana tavır alırlar. Meltem planı tıkır tıkır işlediği için mutlu bir şekilde durumu Aslan’a anlatırken Sıla onu yakalar - 1001 Tv

Dizi Sayfası »
 

Bir Zamanlar Çukurova Bir Zamanlar Çukurova
Perşembe / 20:00
30. Bölüm

29. Bölüm: Çukurova'da büyük karar zamanı!
Çukurova’da büyük karar zamanı! Demir Yaman, ataları gibi bu toprakları mı koruyacak, yoksa aşkı uğruna her şeyin dağılıp gitmesine müsaade mi edecek? 

Akıl hastanesinin koridorlarında çığlık çığlığa Züleyha’yı arayan Demir Yaman, “Çok kötü günler bekliyor bizi, keşke zamanı geri alabilsem” diyen annesi Hünkar’ı karşısına mı alacak? 
 
Gözü, aşkı Züleyha’dan başka bir şey görmeyen Demir, “Adnan senin oğlun değil” yakarışları karşısında ne yapacak? 
 
“Zaferinizin tadını çıkarın” diyen Züleyha, Hünkar’ı saf dışı bırakmak için neler planlıyor? 
 
Müjgan’ın güvenini geri kazanmayı başaran Yılmaz’ı kemiren soru işaretleri cevap bulacak mı? Züleyha’nın, Yılmaz’a her şeyi anlattığı mektubu ilk açan kim olacak?
 
Tüm bunlar olurken Gaffur Seher’le daha da yakınlaşıyor. Öyle ki bu artık tehlikeli bir hal almaya başlıyor. Konakta olup biten her şeyden haberi olan Saniye, bu duruma nasıl tepki verecek? 
 
Fekeli’ye kimin ateş açtığı gerçeği yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Artık neredeyse düzenli olarak görüşmeye başlayan eski aşıklar Fekeli ve Hünkar’ın asıl çabası Çukurova’da huzuru sağlamaktı. Görüşmelerinin sıklaşması eski aşıkları nasıl bir yola doğru sürüklüyor?  - 1001 Tv
 

 

Dizi Sayfası »
 

Canevim Canevim
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Salı / 20:00
134. Bölüm

134. Bölüm: Hızır'ın hayatı tehlikede...

İçlerindeki hainin kendi oğlu olduğunu öğrenen Haşmet Façalı, telafisi olmayan bir karar almak zorunda kalmıştır. Onurunu, yeğenin hayatından üste tutan Behzat da Ferman'a verilecek ceza konusunda ağabeyi ile aynı fikirdedir. Bu konuda söz hakkına sahip olmayan Ömür ise verilen kararın karşısında çaresiz kalır. Tek istediği yeğeninin kanının, sevdiğiyle arasına girmemesidir.

Alparslan, Ferman'ın ortaya atılmasının, Mesut'un kurduğu oyunun bir parçası olduğunun farkındadır ve bu oyunu bozmanın tek yolunun, oyunu kuranın ortadan kaldırılması olduğunun da... Bu yüzden Akif ve Zeki ile oyalanmak yerine Hızır'ın başlattığı işi bitirmeye karar verir ve asıl büyük düşmanı yok etmek için vakit kaybetmeden harekete geçer.

Mesut da oyununa maşası olarak kullandığı Zeki ve Akif üzerinden devam eder. Ferman'ın ölüm emrinden haberdar olan Zeki, hem Haşmet'in yarasına tuz basmak hem de biraz daha yara açmak için cezaevine gider. Bu ziyaret sonrasında, aynı koğuşta kader ortaklığı eden Hızır ve Haşmet'in hayatının ne denli tehlikede olduğu bir kez daha anlaşılacaktır. Dizi Sayfası »

 

Hercai Hercai
Cuma / 20:00
7. Bölüm

6. Bölüm:  Gizli buluşma, Reyyan'ın sonu mu olacak?
Gül’ün hastaneden çıkışı üzerine Miran, Reyyan’ı gizlice konağa alıyor. Ablasının özlemiyle yanıp tutuşan Minik Gül, Reyyan’ı görünce şok oluyor. Yaşadıkları uzun ayrılık sonrası hasret gideren kardeşler, başlarına geleceklerden bihaber. Yaren Şadoğlu yine dolaplar çeviriyor. Elif’i korumak için plan kuran Azize Aslanbey, torununun güvenini kaybediyor. Aslanbey ailesinin Reyyan’a yaşattıklarını duyan Elif, artık konakta olanlara sessiz kalmıyor. Her geçen gün öğrendiği gerçekler karşısında şoka uğrayan Elif, buna ne kadar dayanacak? Azize Aslanbey, sevdiklerini kaybetmeye devam mı edecek? Konakta işe başlayan Şehriyar Hanım, kimin tarafından görevlendirildi? Miran intikamını alsa da, Reyyan’a olan aşkını kalbinden silemiyor ve günden güne kahroluyor. Reyyan ise duyduğu can alıcı gerçeklerin peşine düşüyor ve öyle bir şey öğreniyor ki... - 1001 Tv

 
Dizi Sayfası »
 

Sen Anlat Karadeniz Sen Anlat Karadeniz
Çarşamba / 20:00
49. Bölüm

49. Bölüm: Nefes'in büyük korkusu
Nefes, Tahir’i hiç beklemediği bir halde yakalar. Tahir için durumu açıklamak yeterince zor değilmiş gibi, Deli Hanife’nin işin içine girmesi olayı iyice çıkmaza sokar. Tahir için Nefes’e kendini affettirmek sandığından zor olur. 

Kaleliler iş dünyasındaki yeni rakiplerini fazla küçümseyince beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Fatura Murat’a kesilirken, Murat’ın Mustafa’dan yediği dayak aileye sırtını dönmesine sebep olur. 
 
Tahir’in unutmaya çalıştığı karabasan Nefes’in rahatsızlanmasıyla tekrar ortaya çıkar. Tahir artık Nefes’e Vedat’tan gelen sırrı açıklamak zorundadır, Nefes ise Vedat’ın hayaletiyle yüzleşmek...
 
Dizi Sayfası »
 

Verda Verda
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Zengin ve Yoksul Zengin ve Yoksul
Pazar / 20:00
4. Bölüm

3. Bölüm: Aleyna herkesi şaşırtıyor
Aleyna’nın vurulması herkesi şoke etmiştir. Karan ve Aysel de yaşananlardan dolayı büyük üzüntü içindedirler. Ancak Aziz’in yeni hamlesi gecikmez. Sema’nın kurtulabilmesi için Karan’ın ödemesi gereken bir bedel vardır. Bu esnada Aleyna’nın babası ile ilgili öğreneceği şeyler şoke eder; Aleyna herkesi şaşırtacak bir adım atar. Meral, kendisine yeğeni ve kocası ile ilgili email atan kişinin peşine düşer. Aysel ve Karan, Aziz’in pis işlerinden birini ortaya çıkarmak için tehlikeli bir oyuna girişirler. Acaba bu işten sıyrılmaları, umdukları kadar kolay olabilecek mi? - 1001 Tv

Dizi Sayfası »
 
 


 
     HAFTALIK DİZİ FRAGMAN TABLOSU      

Hangi dizinin en son hangi fragmanı yayınlandı?

Hangi dizinin en son hangi fragmanı yayınlandı?Yeni Fragman
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?