ATV Dizileri

 

Beni Bırakma Beni Bırakma
Hafta içi / 14:00
187. Bölüm

187. Bölüm: (Bölüm bülteni bekleniyor...)
 

22 Ocak Salı günü yayınlanacak 187. Bölüm bülteni sitemize ulaşır ulaşmaz yayınlanacaktır.

------------------------------

185. Bölüm:
 Zeynep hangi gerçeği öğreniyor?

Meltem’in planları tutar, Tarık ve Sıla aşkı büyük bir darbe daha yer. Ancak Tarık’ın Meltem’e geri dönmesi için tüm bu yaşananlar yeterli olacak mıdır?

Öte yandan Kıymet, Sıla’yı Kerem’e yamamak için durmaksızın çalışır.

Bora masum olduğuna ikna olduğu Esin’i serbest bırakırken Leyla gizlice yaptıklarıyla sinirlerinin iyiden iyiye yıpranmasına sebep olur.

Zeynep ise Bergüzar’ı Bora’nın kaçırdığını düşünürken şok bir gerçekle karşılaşır.

 

Dizi Sayfası »
 

Bir Zamanlar Çukurova Bir Zamanlar Çukurova
Perşembe / 20:00
17. Bölüm

16. Bölüm: Züleyha İstanbula mı kaçıyor?
Çukurova’da kartlar yeniden karılıyor! Yılmaz’ın kendi elleriyle kurduğu Sanayi Odası’nın Başkanı kim olacak? Kuşaklardır Adanalı olan Demir Yaman mı yoksa İstanbul’dan gelen Yılmaz mı?

Züleyha yeni arabasıyla İstanbul’a mı kaçıyor? Demir kendi elleriyle kendi kuyusunu mu kazıyor? Züleyha’ya aldığı, konağın dilinden düşmeyen araba, Züleyha’nın kaçış planının bir parçası mı olacak? Gaffur’un bileti kesiliyor!

Sırlar bir bir ortaya çıkıyor, yer yerinden oynuyor. Kendi kafasına göre iş yapan Gaffur, bunun bedelini nasıl ödeyecek?

Uhuletle ve suhuletle, Yamanların Demir’ini bitirme operasyonlarına devam eden Fekeli ve Yılmaz’ın sıradaki planları ne?

Yeni karşılaşmalar, yine Çukurova’da olayların fitilini ateşleyecek.

Dizi Sayfası »
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Salı / 21:45
122. Bölüm

122. Bölüm: Hızır saldırıya geçiyor...

İlyas'ın cezaevi önünde uğradığı saldırı Çakırbeylileri derinden etkilemiştir. Olanlardan sonra ailenin reisi görevini üstlenen Alparslan, amcasının intikamı alınana kadar tüm düşmanlarını yok etmeye ant içer. Yaşananların asıl sorumlusu 'Façalı Dayı' adıyla anılan Haşmet ise cenazede karşılarına çıkacaktır.
 
Hızır, ailesinin başına musallat olan bu yeni düşmanın gözlerinin içine bakma fırsatı bulur ve daha fazla kan dökülmemesi için teke tek hesaplaşmayı teklif eder.
 
Bu anlaşmaya yanaşmayan Haşmet, yine bir Çakırbeyli kanı akıtmaya hazırlanırken hiç beklemediği bir karşılık bulacaktır.
 
Mertlik nedir bilmeyen düşmanının yöntemleriyle saldırıya geçen Hızır, kurduğu tuzakla üzerine yapılan tüm planları tersine çevirir.
Dizi Sayfası »
 

Hercai Hercai
 / 20:00
1. Bölüm

1. Bölüm:  "Hercai" dizisi Aslanbey ve Şadoğlu ailelelerinin ilişkilerini ekrana taşıyacak. Yaren'in (İlay Erkök) amcasının kızı Reyyan'ın (Ebru Şahin) da sevdiği genç olan Miran'a aşık olması hikayede tüm dengeleri değiştirecek.

Dizi Sayfası »
 

Sen Anlat Karadeniz Sen Anlat Karadeniz
Çarşamba / 20:00
37. Bölüm

36. Bölüm: Mercan, Vedat yerine Berrak’ı asmak üzereyken Tahir yetişir. Berrak’ı kurtaran Tahir, Nefes’in ondan gizli yaptıklarını öğrenince Nefes’ten hesap sorar.

 
Vedat’ın elinde delil olmadığını düşünen kadınlar yıkılmayıp tüm güçleriyle işe sarılırken, Vedat harekete geçer. Kadınlar polisleri kapıda görünce ne yapacak? 
 
Tutuklu yargılanmalarına karar verilen Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak  hapishaneye sevk edilirken hepsi kendini suçluyor. Bu savaşı gerçekten Vedat mı kazandı, yoksa her şey yeni mi başlıyor?
Dizi Sayfası »
 

Verda Verda
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 
 


 
     HAFTALIK DİZİ FRAGMAN TABLOSU      

Hangi dizinin en son hangi fragmanı yayınlandı?

Hangi dizinin en son hangi fragmanı yayınlandı?Yeni Fragman
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?