Kalbimin Sultanı hakkında tüm bilgiler... Kalbimin Sultanı konusu... Kalbimin Sultanı kadrosu...

Kalbimin Sultanı hangi gün, hangi kanalda yayınlanıyor? Kalbimin Sultanı oyuncuları kimler? Kalbimin Sultanı konusu nedir?


Kalbimin Sultanı 8. Bölüm
Final tarihi: 06.08.2018 Pazartesi -  20:00 | Final bölüm no: 8

Bölüm Bilgisi:  FİNAL


Kalbimin Sultanı Dizisi Künyesi ve Yayın Bilgileri

Kanal: Star TV
Yayın Platformu: Televizyon
Tür: Tarihi, Romantik Komedi
Sezon: 1

Yayın Günü:  Pazartesi -
Yayın Saati:  20:00

Yapım Firması: Maya Film »
Yapımcı: Burhan Özkan
Yönetmen: Eda Teksöz, Aslı Kahraman
Senaryo: Özlem İnci Hekimoğlu, Nil Güleç Ünsal
Müzik: Uğur Işık

Kalbimin Sultanı Dizisi Karakterleri (Oyuncular):

Ali Ersan Duru (2. Mahmud), Alexandra Nikiforova (Anna), Emel Çölgeçen (Esma Sultan), Tansel Öngel (Namık Paşa), Beste Kökdemir (Hoşyar Sultan), Ötüken Hürmüzlü (Fettah Ağa), Tuncer Salman (Halet Efendi), Bülent Seyran (Amber Ağa), Şamil Kafkas, Taner Rumeli (Musa-Silahtar Ağa), Sadi Celil Cengiz (Zahir-Has Odabaşı), Itır Esen (Sineperver Sultan), Açelya Devrim Yılhan (Aşubcan Sultan), Ayten Soykök (Cevri Kalfa), Özge Özkaplan (Ayperi), Aslıhan Malbora (Saliha Sultan), Gamze Doğanoğlu (Gülfidan Sultan), Enes Göçmen (Şehzade Abdülmecid), Çınar Kibritçioğlu (Şehzade Abdülhamid), Yılmaz Meydaneri (Sadrazam), Gülay Hüseyinova (Reyhan Kalfa), Shcherbina Dmitry (Büyükelçi Dimitri), Rudensky Andrey (Pötr İvanoviç), Mark Levitas (Jean Pierre)

Kalbimin Sultanı Dizisi Konusu:  

Cihanı saran bir aşk masalı... Yapımcılığını Maya Film ile Rus ortağı Gazprom üstlendiği, ilk Türk - Rus ortak dizi projesi olan "Kalbimin Sultanı" dizisinde eşine masallarda rastlanacak bir aşk hikayesi konu ediliyor. Biri bir hükümdar, diğeri özgürlüğüne düşkün bir Rus kızı... Mahmud ve Anna... Halkın arasına karışan Sultan Mahmut, Rus Büyükelçiliğinde öğretmenlik yapan Anna ile karşılaşır. Anna karşı kıyıya geçmek ister ve kayıkçı sandığı Sultan’ın kayığına biner. İkilinin karşılaşması sonrasında Sultan, öğretmen olduğunu öğrendiği Anna’nın saraya gelerek çocuklarına ders vermesini ister. Anna bu süre zarfında haremde kalması gerektiğini öğrendiğinde, teklifi reddetmeye karar verdiyse de babasını korumak için saraya girmek zorunda kalır… Anna’nın saraya girmesi ise Hoşyar Sultan’ın hiç hoşuna gitmez. Genç bir Muallime’nin gelişi saraydaki tüm dengeleri değiştirecektir.

 

Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı