Show Tv Dizileri

 

Barış Barış
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Çarpışma Çarpışma
Perşembe / 20:00
7. Bölüm

6. Bölümde neler oldu?
Galip'e çok öfkeli olan Zeynep, yıllardır içinde biriktirdiği nefreti onun yüzüne haykırırken, Adalı'yı polis olduğu için terk ettiğini ve onu hep sevdiğini de itiraf etti. Adalı bu anlara kulak misafiri oldu ve Zeynep'in gerçekte kendisini neden terk ettiğini öğrendi.

Kerem, Cemre’nin başına silah dayayan Yakup’un üzerine atıldı. İkili boğuşurken silah patladı ve Kerem vuruldu. Cemre Demir’e haber verdi. Cemre ve Demir Kerem’i, onun Cemre’yi bıçakladığı villaya getirdiler. Cemre’nin dışarı çıktığı bir sırada, Demir Belma’yı aradı ve Kerem’i ölüme terk edeceğini ağzından kaçırdı. Demir’in konuşmasını duyan Kerem gizlice evden çıktı ve Kadir’in evine geldi. Yarası ağır olan Kerem yere yığıldı.

Demir Cemre’ye, Selim’in Veli’nin avukatlığını yaptığını söyledi. Cemre Selim’in karşısına çıktı ve ondan hesap sordu. Diğer yanda, Meral Cemre’ye ulaştı ve ikili buluştu. Meral Cemre’nin varlığını bildiği ama görmediği videodaki görüntüleri ona izletti. Cemre, Belma ve Demir’in ihanetini kendi gözleriyle gördü.

Geçmişte Adalı, Veli’nin uyuşturucu işine bulaştığını öğrendi ve ona suçüstü yaptı. Veli, Adalı’ya teslimatı zamanında yapamazsa ailesinin katledileceğini söyledi. Bu sırada Kadir, bir anlığına silahını hedefindeki Veli’den uzaklaştırdı. Veli bu fırsatı değerlendirdi ve kaçtı. Ailesinin katledileceğini bilen Veli, süratle evine ulaşmaya çalıştı. Aynı anlarda Kadir de Veli’nin evinin yolunu tuttu. Ama ne Kadir ne de Veli, katillerden önce eve yetişemedi. Veli’nin babası, annesi, kız kardeşi ve erkek kardeşi katledildi. Veli bütün ailesini, her şeyini kaybetti ve bunun sorumlusu olarak da Kadir’i gördü.

Adalı, Veli’yi alt etmeyi planladığı oyununa Zeynep ve Galip’i de dahil ederek harekete geçti. Kadir, Haydar’dan operasyonun gizli tutulmasını istedi. Haydar büyük bir hata yaptı ve Kadir’in ekibini operasyona zamansız bir şekilde dahil etti. Haydar’ın hatası pahalıya patladı ve Kadir’in planı açığa çıktı. Veli, Zeynep ve Galip’i avucunun içine aldı. Adalı’nın önüne de büyük bir engel çıkardı. Veli, Aylin’in yaşaması için Zeynep’e Galip’i öldürmesi gerektiğini söyledi. Zeynep bunu şiddetle reddetse de Veli, Zeynep’in eline bir silah verdi. Silahı onunla birlikte tuttu, tetiği Zeynep’le birlikte çekti ve Galip vuruldu. 

Adalı’nın, Veli’yi alt etmek için kurduğu oyunun tutmadığı ve Veli’nin, Galip’i Zeynep’e öldürterek Adalı’ya ağır bir yara verdiği bölüm finalinde kelimenin tam anlamı ile nefesler tutuldu. Veli’nin Adalı’yı bir kez daha sevdikleri üzerinden vurması, Adalı şimdi ne yapacak, Zeynep ile Aylin’e ne olacak sorularını akıllara getirirken Adalı ile Veli arasındaki savaşın bundan sonra nasıl bir seyir alacağı da merak konusu oldu.

Adalı – Veli savaşında şimdi neler yaşanacak? Veli’nin elindeki Zeynep ve Aylin’in başına ne gelecek? Kerem’e ne olacak? Demir ve Belma’nın ihanetini öğrenen Cemre ne yapacak? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Çarpışma’nın yeni bölümünde yanıt bulacak.

Dizi Sayfası »
 

Çukur Çukur
Pazartesi / 20:00
16. Bölüm

16. Bölüm: Yamaç'ı kim vurdu?

Aldığı kurşun darbeleri ile ağır yaralanan Yamaç, büyük bir yaşam savaşı verecek. Koçovalılar yaşadıkları kayıplar sonrasında Yamaç’ın vurulmasıyla yeni bir sınavdan geçecekler. İdris bir oğlunu daha kaybetme korkusuyla yüzleşecek.

Harekete geçen Koçovalı Kardeşler, haini ne pahasına olursa olsun bulmak için mücadele edecekler.

Çukur’dan çıkmak zorunda kalan Çeto ve Mahsun ise onları bu hale getirenlerden hesap soracaklar.

Mahalleye geri dönen Cumali ve Emmi, karşılarında o hatırladıkları Çukur’u bulamayacaklar.

Vartolu ve Cumali arasındaki gerilim ise giderek büyüyecek.

Yamaç’ı kim vurdu, Çukur toparlanabilecek mi sorularının cevabı merakla beklenecek.

---------------------------

15. Bölüm (48. Bölüm)'de neler oldu?

Saadet ve oğlunun hasretiyle yanıp tutuşan ve bu uğurda Çeto’nun dediklerini yapan Vartolu, Yamaç ve Selim’le de güçlerini birleştirerek harekete geçti. Karakuzulara hiç beklemedikleri bir oyun oynayan Vartolu, Selim’in Lal Fındık’ı vurmasıyla Saadet ve oğluna kavuştu. Onları eve getirdiği anlarda Yamaç da gözyaşlarını tutamadı.

Ersoy’un kendilerine ihanet ettiğini öğrenen Çeto’nun Ersoy’u öldürdüğü sahne, bölümün en çok konuşulan anları arasında oldu. Verdikleri kayıplar sonrasında Çukur’dan çıkmaya karar veren Karakuzular, Çukur’a Koçovalıları da almamak için mücadele etmekten vazgeçmediler.
 
Bölümün finalinde Ersoy’la buluşacağını düşünen Yamaç, karşısında tanıdığı bir yüzü gördü ve kurşunlarının hedefi oldu. “Yamaç öldü mü?”, “Yamaç’ı kim vurdu?” sorularının cevabı büyük bir merakla beklenecek.

 

Dizi Sayfası »
 

Gülperi Gülperi
Cuma - 25 Ocak / 20:00
17. Bölüm

16. Bölüm: Kadir Eyüp'ün kayıp geçmişiyle ilgili neler öğrenecek?

Eyüp'ün gelişiyle şok olan Gülperi, ona geçmişin hesabını vermek zorunda kalır ve kapatmak için uğraştığı Bedriye'nin derin yarası yeniden açılır. Ailesiyle ilgili gerçekleri öğrenen Eyüp ise çıldırır ve hemen harekete geçer.

Hasan ve Bedriye babalarının gelişiyle mutlu olsalar da, Can evde bir şeylerin ters gittiğini anlar.

Fatma Yakup’un yaptığı kötülükleri öğrenince beklenmedik bir karar verir.

Gülperi ve Kadir’in aynı yerde oturduğunu öğrenen Şeyma ise çılgına döner. Eyüp geldiği için darmadağın olan Kadir ise pes etmez ve onun kayıp yıllarını araştırmaya devam eder. Öğrendiği gerçeklerle Gülperi ve çocukların da hayatının tehlikede olduğunu anlar.

Gülperi ise çocuklarının mutluluğu ve Kadir’e duyduğu aşk arasında zor bir seçimin eşiğine gelir.

Dizi Sayfası »
 

Nöbet Nöbet
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 
 


 
     HAFTALIK DİZİ FRAGMAN TABLOSU      

Hangi dizinin en son hangi fragmanı yayınlandı?

Hangi dizinin en son hangi fragmanı yayınlandı?Yeni Fragman
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?