Nefes Nefese hakkında tüm bilgiler... Nefes Nefese konusu... Nefes Nefese kadrosu...

Nefes Nefese hangi gün, hangi kanalda yayınlanıyor? Nefes Nefese oyuncuları kimler? Nefes Nefese konusu nedir?


Nefes Nefese 10. Bölüm
Son bölüm tarihi: 14.10.2018 Pazar -  20:00 | Son bölüm no: 10

Bölüm Bilgisi:  FİNAL


Nefes Nefese Dizisi Künyesi ve Yayın Bilgileri

Kanal: Star TV
Yayın Platformu: Televizyon
Tür: Dram, aksiyon
Sezon: 1

Yayın Günü:  Pazar -
Yayın Saati:  20:00

Yapım Firması: TMC Film »
Yapımcı: Erol Avcı
Yönetmen: Uğur Yücel
Senaryo: Selin Tunç
Müzik: İlker Bayraktar, Ayda Tunçboyacı

Nefes Nefese Dizisi Karakterleri (Oyuncular):

Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun (Rüya), Şebnem Hassanisoughi, Caner Şahin, Ezgi Şenler, Gülçin Şantırcıoğlu (Sultan Akmeşe), Nik Xheliau (Boran), Çiçek Dilligil (Ebe Faize), Zeyno Eracar, Macit Sonkan, Deniz Hamzaoğlu, Sezer Avcı, Hülya Duyar, Serkan Genç, Mehmet Akif Özdemir, Yelda Püsküllü, Nur Güven, Seçkin Şahin, İpek Ayaz Kortunç, Zeynep Anacan, Pınar Erincin, Burak Zereyalp, Doğukaan Uğurlugülbüken, Derin Oflaz, Asil Yıldırım

Nefes Nefese Dizisi Konusu:  

Rüya'nın (Melisa Şenolsun) bir gün hiç görmediği annesinin Suriye'de olduğunu öğrenmesiyle başlıyor. Annesinin hayatta olduğunu öğrenen Rüya için işgal altındaki köye girmenin tek yolu Boran'la (Nick Xhelilaj) sahte bir evlilik yapmak. O güne kadar babasının dizinin dibinden ayrılmayan Rüya bu tehlikeli yolculuğa çıkmayı kafasına koyar. Ve yolu, altı yıl sonra ilk kez evine dönen Yusuf'la (Şükrü Özyıldız) kesişir. Suriye'deki annesini ararken Antakya'da kalabalık bir ailenin ve bambaşka bir maceranın içinde bulur kendini. İçine düştüğü tehlikeli maceranın baş mimarı, karanlık yönünü hiç bilmediği Atmaca lakaplı babasıdır.

Tarihçe:

  
  • Nefes Nefese dizisinin yayın günü değişti. Dizinin 9. bölümü 3 Ekim 2018 Çarşamba günü yerine 7 Ekim Pazar günü ekrana gelecek.
  • "Nefes Nefese" dizisi 1 Ağustos 2018 Çarşamba günü Star Tv'de yayına başladı. Dizinin çekimleri Antakya'da gerçekleşiyor.

 

Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı