Show Tv Dizileri

 

Aşk ve Gurur Aşk ve Gurur
Salı / 20:00
4. Bölüm

4. Bölüm: Oturdukları evin aslında Kenan’ın çocukken yaşadığı ev  olduğunu öğrenen Zeynep büyük bir şaşkınlık yaşar. Diğer yandan Zeynep’le Kenan’ın arasındaki gerilim devam etmektedir. Murat, kazançlı davalar alıp, daha çok para kazanmak istemektedir. Bu konuda da Selim’den yardım ister ve Şevval'in bir davasını alır. Şükran ve Ali'yle vakit geçirdikten sonra eve geç kalan İpek, babası Mahmut'tan dayak yer ve evden kaçar. Şükran ve Ali, İpek'e sahip çıkarlar. İpek gizlice Esen ailesinin evinde kalmaya başlar. Şevval, Kenan’ın Tarık’la birlikte yapacağı projeyi baltalamak için entrikalar peşindedir.

Dizi Sayfası »
 
 

İçerde İçerde
Pazartesi / 21:00
28. Bölüm

27. Bölüm:  Celal ve Kudret'in davası büyüyor
Yıllar önce Umut'u (Mert'i) çocukken kaçırtarak ailesinden kopartan acımasız Celal yaşattığı kötülüğün aynısını kendi yaşayacak. Dizinin yeni bölümünde Kudret, Celal'den hayatının en zor kararını vermesini isteyecek. Tansiyonun yüksek olacağı bölümde Celal, oğlu Mustafa ve kızı Melek’in hayatı üzerine bir seçim yapmak zorunda kalacak.  Bölümde Mustafa'yı kurtarmak için her tehlikeye gözü kapalı atılacak olan Sarp ise kardeşi Umut'un kaybolduğu günleri yeniden yaşayarak sarsılacak.

 

Dizi Sayfası »
 

Yeni Gelin Yeni Gelin
Cumartesi / 20:00
4. Bölüm

3. Bölüm: Hazar, Baran’ı ikinci kez yüz üstü bırakmış, yine sözünden dönmüştür. Bu sefer Baran’ın intikamı acı olur. Bozok’ları hiç tahmin etmedikleri bir yerden vurur. Baran’ın hamlesiyle Bozok aşireti ve Kalender Ağa, büyük bir tehlikenin eşiğine gelir. Kalender Ağa’nın bu zamana kadar sahip olduğu herşey elinden gitmek üzeredir. Fakat Kalender Ağa ve oğullarının kolay kolay pes etmeye niyeti yoktur. Hem kaybettiklerini geri almak, hem de Baran’ın planını tersine çevirmek için ellerinden geleni yaparlar. Bu sırada konaktaki kadınlar da tüm bunların tek sebebi olan Bella’dan kurtulmanın planı içindedir. Şer ittifakı kurulmuştur. Bella’ya karşı, içerde kaynanaları, dışarda da annesi planı yapmıştır.  Bu sefer oynayacakları oyun, Bella’yı, gerçekten çok zor duruma düşürecektir. Kadınların, planları tıkır tıkır işler. Sonunda Bella, hem kocasının hem de Kalender Ağa’nın gözünden düşecektir. Bella’nın kendini aklaması bu sefer nerdeyse imkansızdır.

Dizi Sayfası »