Show Tv Dizileri

 

Çukur Çukur
Pazartesi / 20:00
26. Bölüm

26. Bölüm: Vartolu, Nazım ve Emrah arasında kurulan ittifak yeni bir mücadelenin başlangıcı oluyor... 

Vartolu, Nazım ve Emrah arasında kurulan ittifak yeni bir mücadelenin başlangıcı olur. İdris Koçovalı, Vartolu’nun önünde sadece iki seçenek bırakmıştır: Vartolu ya Salih Koçovalı olup Saadet’le evlenebilecektir ya da Vartolu olarak karşısına tüm Çukur’u alacaktır. Ancak İdris, beklenmedik bir sürprizle karşılaşacaktır. Çukur’un bazı erkekleri Vartolu’nun yanında yer almaktadır. Yamaç, bu güç birlikteliğinin neler getireceği konusunda endişelenirken; Sena da harekete geçer ve beklenmedik birinin kapısını çalar.

Tüm dengelerin tamamen değiştiği Çukur’da yaşanacak büyük bir tehlike ise başta Yamaç olmak üzere pek çok kişinin hayatını derinden etkileyecektir.

Dizi Sayfası »
 

Fi Fi
Cuma - Belirsiz / 22:30
7. Bölüm

6. Bölüm: Can, Duru ve Deniz'i hayalleriyle vuracak! Deniz ve Duru’nun evlilik kararı ile Can, daha büyük oynaması gerektiğinin farkına varır. Duru ve Deniz’i hayalleriyle vuracaktır. Amacına giden yolda planlarını hayata geçirirken, Özge de Can hakkında daha fazla bilgi almaya çalışır.
 

5. Bölüm: Can planlarını hayata geçiriyor! 
Duru ve Deniz ilişkisi bitme noktasına gelir. Can sonunda aradığı fırsatı bulmuş tam gaz zafere yürüdüğünü sanırken, kendisinin sakladığı sırrın izini süren Özge sonunda bir kanıta ulaşacaktır.


3-4. Bölüm: Deniz ve Duru ilişkisi sınavdan geçiyor... Yılsonu gösterisi için gereken sponsoru bularak Deniz’in dostluğunu kazanan Can konservatuara yaptığı ziyarette Duru’nun baş dansçı olabilmek için seçmelere katılmak zorunda olduğunu öğrenir. Medya patronu Sadık Murat Kolhan, Can’ın geçmişini öğrenmeden Özge’nin peşini bırakmamaya kararlıdır. Can’ın, Duru ile arasında gerilim sürerken sunduğu ilginç ortaklık teklifi Deniz’in hayatındaki yerini de sağlama alır. Bilge Can’dan sürpriz bir teklif alacaktır. Geçmişten gelen bir kadınsa Deniz ve Duru ilişkisinde yeni bir sınav olacaktır.


1-2. Bölüm: 
Ülkenin en tanınmış psikiyatristlerinden olan Can Manay’ın yolu, genç balerin Duru ile kesişir. Can, müzisyen sevgilisi Deniz’le beraber yaşayan Duru’nun muhteşem güzelliği karşısında adeta büyülenir. Duru’nun nefes kesen gösterisinin damga vuracağı bölümde Can, Duru’nun kalbini kazanmaya karar verir. Amacına ulaşmak için vakit kaybetmeden harekete geçer. Yaptığı bir oyunla Duru ve Deniz’in yaşamlarına güvenilir bir dost olarak sızmayı başarır. Can Manay, Duru ve Deniz için sınırlarını zorlayacaktır. Sorusuyla Can Manay’ı tedirgin eden gazeteci Özge ise kötü bir sürprizle karşılaşır.

Dizi Sayfası »
 

Servet Servet
Perşembe / 20:00
3. Bölüm
2. Bölüm: Servet oyunu, Yener'in hamlesiyle başlıyor... 
Can’ın gönlüne Ferah düşerken, Hande’yle sanıldığı gibi yakın bir ilişkisi olmayan Can vefa duygusu ve aşkın sarsıcı gücü arasında sıkışmaya başlıyor.
 
Yener uzun zamandır üzerinde çalıştığı kaya gazı projesinin boş bir proje olmadığını, babasının adını bile bilmediği bir kıza bıraktığı toprakların ne kadar değerli olduğunu Belkıs’a ispatlıyor. Belkıs ne yapacak? Hedefine ulaşmak için ölüm emri verecek kadar gözü kararmış Yener için tehlikeli bir yola mı girecek, yoksa onu bu yoldan vazgeçirecek mi?
 
Öte yandan Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan kaçan Narin, polis tarafından aranırken yerel basına düşen haber Can’ın başını ağrıtacak.
 
Duru aile içinde giderek yalnızlaşan Can’la yakınlık kurmaya çalışırken, gerçekte amacı ne?
Kudret Fettah, işlediği günahın, vicdan azabıyla boğuşurken Savcı Yaşar neyin peşinde?
 
Servet oyunu Yener’in ilk hamlesiyle başlıyor. 

Dizi Sayfası »
 

Tehlikeli Karım Tehlikeli Karım
Pazar / 20:00
5. Bölüm

5. Bölüm: Beş milyona kavuştum derken yarısını Yaman’a kaptıran Alper, kaderine razı gelir. Elindeki para Seda ile birlikte kayıplara karışmak için yeterlidir. Bu sefer Derin’den kaçmayı başaracaktır.

Ama düşündüğü gibi olmaz. Genç kadın Alper’i en sevdiği kişi üzerinden vurur: Yeğeni Ayşe. 

Dizi Sayfası »
 

Yeni Gelin Yeni Gelin
Cumartesi / 20:00
46. Bölüm

46. Bölüm: Bozokların gizli kaçamağı...
Bozok Konağı’nda sıradan olmayan “olaysız” günler yaşanmaktadır. Kalender’in gelinleri ve oğulları hapisten çıkmış, Baran’la Şirin evlilik sözü almış, Kalender yürümeye başlamış, her şey şimdilik güllük gülistanlıktır.

Konağın  huzurunu ilk kaçıran İskender olur. Çünkü Korkut malları bölüştürmeye karar vermiştir. Her zaman daha fazlasında gözü olan İskender bu paylaşımı kabul etmez. Erkeklerin mal bölüşümü kadınlara da dert olur. Konaktaki birinci kuşak eltiler birbirlerine girerler.

Bozok Konağı mal kavgasıyla alt üst olurken Afet’in de dünyası alt üst olur. Afet kendisiyle ilgili yıkıcı bir gerçeği öğrenmiştir. Bunu Gökhan’a söylediğinde hem Bozok Konağı’ndaki varlığından olacak hem de Gökhan’ı kaybedecektir. Yani o, öyle düşünmektedir. Bu şimdilik Bella’yla arasında bir sır olarak kalacaktır.

Fakat Bozok Konağı’ndaki tek sır bu değildir. Kalender, yıllardır tek başına taşıdığı bir sırrı Kamil’e söylemeye karar verir. Kamil sırrı öğrendiğinde çok şaşırır. Çünkü, Kalender’in yıllarca tek başına üstlendiği sır gerçekten çok ağırdır. Bunu şimdilik kimse bilmeyecek, Kamil canı pahasına saklayacaktır.

Bozok Konağı’nın sırları ve kapalı kapılar ardında yaşanan olayları tabii ki son bulmaz. İskender, Bozok erkeklerini ve Baran’ı allem edip kallem edip kandırır. Karılarından gizli, gece alemlere akarlar. Döndüklerinde karılarına yakalanmadıklarından ve yalanlarının ortaya çıkmadıklarından son derece eminlerdir.

Fakat onların hesap edemedikleri şey; Bozok Konağı kadınlarının gerçeği ortaya çıkarmak gibi kötü bir huylarının olduğudur. Yine kadınlara yakalanmışlardır. Hazar, ikinci kez Bella’nın güvenini yıkmıştır. Baran ise daha sözlendiği günün ertesinde Şirin’e yalan söylemiş ve yakalanmıştır. Bu sefer kurtuluşları yok denecek kadar azdır.

 

Dizi Sayfası »
 
 


 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?