Show Tv Dizileri

 

Çukur Çukur
Pazartesi / 20:00
9. Bölüm

8. Bölüm: Herkesin maçı kendi kurallarına göre oynadığı Çukur mahallesinde gerilim doruk noktasındadır. Yamaç, Vartolu’nun zayıf noktasını bulmuş ve bu maçı bitirmek için son vuruşunu yapmıştır. Vartolu beklemediği anda yediği darbeye karşılık İdris ve Yamaç’a hayatlarının sürprizini yaşatacaktır. Yamaç’ın tüm bu olanlar karşısında neden harekete geçmediğini sorgulayan İdris, oğluna hayatının dersini verecektir. Bu sırada Selim’in kaçak kumarhanesine gelen yeraltı dünyasının adamlarından Serdar, tansiyonu yükseltecektir. Koçovalı kadınları arasında da büyük bir fırtına kopmak üzeredir. Sultan kesin kararını vermiştir; Sena bu evden gidecektir.

Dizi Sayfası »
 

Kalp Atışı Kalp Atışı
Cuma / 20:00
24. Bölüm

23. Bölüm: Eylül, Ali Asaf'ı kurtarmanın yollarını arıyor
Eylül, Ali Asaf’ın kaybolmasının tek şüphelisi olarak polis sorgusundayken Ali Asaf, Sultan tarafından kaçırılmış ve kimsenin bulamayacağı bir yere kapatılmıştır. Beklenmedik olaylar Sultan’ın Ali Asaf için kurduğu oyunun seyrini bir anda değiştirir. Hastane içindeki iktidar savaşı adeta bir taht kavgasına dönüşmüş, Sinan ve Süleyman’ın arası kapanmayacak bir şekilde açılmıştır. Düşmanlarının yanı başında olduğundan habersiz Eylül kocasını kurtarmanın yollarını aramaktadır. Ancak internete düşen bir video görüntüsü izleyenleri şok eder. Herkes nefeslerini tutmuş ne olacağını beklemektedir.

Dizi Sayfası »
 

Yeni Gelin Yeni Gelin
Cumartesi / 20:00
29. Bölüm

29. Bölüm: Bozok dövüş kulübü iftiharla sunar... Her şerde azıcık da olsa var olan hayır, Bozok ailesinin de yüzüne gülecek ve beş yıldızlı bir otelde doludizgin bir tatil geçirmelerine neden olacaktır.

Kalender bu tatili Bella’nın kaynanalarıyla arasını düzeltmesini ve Adana’ya dönmesini sağlamak için fırsata dönüştürmek isteyecektir ancak karşısına çıkacak sürprizlerden habersizdir. Kuşkusuz ki Bozokların başından bir an olsun eksik olmayan musibetler, bu tatilde de yakalarını bırakmayacaktır.

Kalender’le Kamil’in karşılaştıkları büyük sürpriz Bella’nın da başını belaya sokacak ve gittikçe büyüyen bir çığ gibi herkesi etkisi altına almaya başlayacaktır. Konaktan ve Adana’dan çıktıklarında sudan çıkmış balığa dönen Bozoklar her şeyi ellerine yüzlerine bulaştıracaklardır. Sadece otelin değil Antalya’nın da altını üstüne getireceklerdir. Böylece hem kendilerini hem de çevrelerindeki insanları gülünç durumlara düşürmekten geri durmayacaklardır.

Başlarını derde sokmakta üstüne olmayan Bozoklar acaba içine düştükleri trajikomik durumlardan kurtulabilecekler midir?

Dizi Sayfası »
 

Yuvamdaki Düşman Yuvamdaki Düşman
 / 20:00
1. Bölüm

1. Bölüm: Çoçukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının, hayatını yeniden kurmak için varlıklı ve mutlu bir aileye gözünü dikmesinin hikayesi. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya başlayacak.

Dizi Sayfası »
 
 


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık kadın karakteri hangisi?

Sezonun en şık kadın karakteri hangisi?