TRT1 Dizileri

 

Adını Sen Koy Adını Sen Koy
Hafta içi / 17.00
138. Bölüm
138. Bölüm: Mert’in Zehra ve Ömer’in arasındaki sorunları düzeltmek için uyguladığı yöntem ikilinin kendileriyle yüzleşmelerine neden olur. Zehra’nın her ne kadar Ömer’e kızgınlığı hala geçmese de kendine bile itiraf edemediği duyguları yüzünden fazlasıyla zor zamanlar yaşar. Adeta kendi duygularından kaçmaya çalışır. Bütün çabalarına rağmen gizlediği duygular artık su üstüne çıkar. Zehra artık kendi kalbiyle kovalamaca oynuyor gibidir. Konakta olan bitenin yanı sıra Hilmi Yılmaz tehlikesi de gittikçe daha da büyür. Oğlunu Ömer’den koparmak isteyen Hilmi artık çok daha ciddi adımlar atmaya karar verir. Hilmi Yılmaz’ın öfkesi artık pusuda beklemektedir.
Dizi Sayfası »
 

Baba Candır Baba Candır
Perşembe / 22:00
63. Bölüm

62. Bölüm:  Baba olmayı kafasına koyan Haluk, tespihi, yumurta topuk ayakkabıları ve maço tavırlarıyla erkek çocuk sahibi olma yolunu kolaylaştırdığını düşünmekte ve Holding’de ‘Maço Haluk’ olarak yine fırtınalar estirmektedir. Salih’e bir türlü ulaşamayınca iyice meraklanan Nermin, Aysima ve çocuklarla birlikte Güzelce’ye Salih’in yanına gitmek için yola çıkar. Çocuklar babalarının Karadeniz Turu’na çıkmadığını da böylece öğrenmiş olacaklardır. Diğer yandan, Jandarma Güzelce Köyü’nde daha önce yakalanan ayının babasını ormanda görmüştür. Çelik Ailesi’nin baba ayı ile macera dolu Güzelce serüveni başlar.

 
Baba ayı Çelik ailesine tehlike ve korku saçmaya devam edecek mi? Çocuklar Salih’e sağ salim ulaşıp kendilerini affettirebilecekler mi?
Dizi Sayfası »
 

Diriliş Diriliş
Çarşamba / 20:45
82. Bölüm

82. Bölüm: Karacahisar kalesinde komutanları öldürdükten sonra, kaleye giriş çıkışların yasaklanması Samsa, Turgut ve Kutluca’yı zor durumda bırakmış Helena’nın yardımıyla tünelden kaçarak kurtulmayı başarmışlardı. Bunun yanında Helena, onlara çok önemli bir bilgi getirmişti. Bu bilgi sayesinde Ertuğrul’lar Vasilius’un getirttiği mühimmatları elde etmişlerdi. Mühimmatları Ertuğrul’lar tarafından alınan Vasilius ardı ardına aldığı darbelerle öfkeden çılgına dönmüştür. Artık Vasilius’u kontrol etmek çok zor olacaktır. Peki Vasilius’un eylemi ne olacaktır? Ertuğrul Vasilius’a karşı nasıl bir karşı hamlede bulunacaktır?

 
Turgut, Kutluca ve Samsa’nın kaleden kurtulmasından ve mühimmat bilgisinin Ertuğrul’a ulaştırılmasından sonra Vasilius, en yakınlarındakinden şüphelenmeye başlayacaktır. Bu şüphesinin ardından gidecek ve suçluları bulmaya çalışacaktır. Bunun için zekice bir plan yapacak olan Vasilius, acaba istediği neticeye ulaşabilecek midir?
 
Diğer yandan Dündar gittikçe Günyeli’ye bağlanmakta, Günyeli ise gün geçtikçe Hayme Ana’ya kendini sevdirmektedir. Halime bu durumdan ziyadesiyle rahatsız olmaktadır. Ertuğrul Dündar’ı Günyeli meselesinden uyarmıştır. Peki Dündar, abisinin uyarılarını dikkate alacak mıdır?
Dizi Sayfası »
 

Hangimiz Sevmedik Hangimiz Sevmedik
Pazartesi / 20:00
33. Bölüm
32. Bölüm: Kimsesiz bebeğin yeni ailesi olan Ayşen ve Şener ilk günden fire verir. Bebek sürekli ağlamaktadır. Ayşen ve Şener ne yapacaklarını şaşırır. Münir Adile’nin diline düşmemek için onlara yardımcı olur. Ancak bir şekilde Adile’den yardım istemek zorunda kalacaktır.
Tarık ve Itır cephesinde de konu bebektir. Adile bebek sahibi olmaları konusunda ikiliye üstü kapalı baskı yapmaya başlamış, Sevda da yeğen sahibi olma arzusuyla ona destek vermiştir. Bu durum Tarık ve Itır’ın aralarının açılmasına sebep olur. Tarık bebek sahibi olmak konusunda çok istekli Itır ise henüz hazır değildir.
 
Emel ve İlyas artık sevgilidir. Bu konuda acemi olan ikili herkese akıl danışır. Adile ve Münir’in tavsiyeleri evlere şenliktir.
 
Bebeği evlat edinmek isteyen Şevket, Perran, Hulusi ve Şükriye, Ayşen ve Şener’in bebeğe iyi bakamayacağını düşünürler ve her fırsatta Münir’in evine baskın yaparlar.
 
Mahallede dolanan yabancı biri gençlerin dikkatini çekmiştir. Yadigâr hırsız olduğunu düşündüğü için Süleyman’a haber verir. Ancak bu kişi herkesi çok şaşırtacaktır.
Dizi Sayfası »
 

Lise Devriyesi Lise Devriyesi
Pazar / 20.00
2. Bölüm

1. Bölüm:  Komiser Yardımcısı Yiğit Doğrusöz’ün Emniyet Amiri Necdet Yılmaz’dan yeni bir görev teklifi alması sonucu şekillenen hikâyede Yiğit, görevi gereği ekibiyle beraber liseye sızarak, uzun zamandır yakalanamayan mafya babası Çetin Soyer’e oğlu Fırat üzerinden ulaşmaya çalışacaktır. Mesleği için en büyük kâbusuyla yüzleşmeye razı olan Yiğit’in durumu, aynı liseye giden Işıl’ın sürekli ayağına dolanmasıyla iyiden iyiye zorlaşacaktır. Üstelik Işıl, Yiğit henüz bilmese de amiri Necdet Yılmaz’ın kızıdır.

Dizi Sayfası »
 

Payitaht Payitaht
Cuma / 20:00
6. Bölüm

5. Bölüm: Sultan Abdülhamid (Bülent İnal),  Melike (Ezgi Eyüboğlu) üzerinden kurduğu oyunla Damat Mahmud Paşa’nın (Hakan Boyav) hainliğini ortaya çıkardı. Şimdi sırada ihanet edenden hesap sorma vaktidir. Sultan bir yandan Mahmud Paşa’dan hesap soracak, bir yandan da düşmanın kurmaya çalıştığı oyunlarını başlarına geçirecektir.

Seniha Sultan (Selen Öztürk), Bidar Kadın’ın (Özlem Conker) kendisine gösterdiği gerçekle köşeye sıkışmıştır. Haremde Mahmut Paşa’nın bıçakladığı kızın yaşıyor olması, Seniha’nın elini koluna bağlamıştır. Bir çıkış yolu bulmak zorundadır. Aksi halde ailesini büyük bir tehlike beklemektedir.
Theodor Herzl (Saygın Soysal), Emanuel Karaso (Ali Nuri Türkoğlu) ile birlikte İstanbul’a gelecek ve Sultan'a karşı bizzat kendisi mücadele edecektir. Onun bu bomba gibi gelişi, Sultan’ı can damarından vuracak büyük bir sorunu da beraberinde getirecektir!
Ömer (Akın Akınözü), Sultan'ın emriyle büyük bir takibin peşindedir… Fakat işler sandığı kadar kolay olmayacaktır.
Dizi Sayfası »
 

Seksenler Seksenler
Cumartesi / 21:45
220. Bölüm

218. Bölüm:  Ahmet, ortağı yüzünden istemeden bulaştığı hayali ihracat sebebiyle tutuklanmıştır. Ahmet, suçsuz olduğu kanıtlanana kadar göz altında tutulacağından, başta Gülden olmak üzere tüm ailesi perişandır. Herkes gözü yollarda, Ahmet’in geri dönmesini beklemektedir.

 
Öte yandan Butik Ali, Seyfi ve Nurten’in su faturasını kaybettiğinden, Seyfi faturayı ödeyemez. Ancak bir yanlışlık sonucu Fehmi ve Rukiye’nin evindeki sular kesilmiştir. Büyük bir susuzluk problemi ile karşı karşıya kalan aileyi zor günler beklemektedir. Yıkanamadığı için çok rahatsız olan Şahin, Güldenlerin evine yıkanmaya gider. Şahin, Aslı’nın göz yakmayan şampuanını bitirince ortalık karışır.
 
Çağatay’ın vejetaryenlik mücadelesi tam hızıyla devam ederken, Funda sevgilisi et yemediği için çok mutludur. Ancak Çağatay gün geçtikçe daha çok zorlanmaktadır. Bahtiyar yemek tarifi kitabı çıkarmaya karar verir. Ama Bahtiyar’ın bu kitabı çıkarabilmesi için, Nazlı’nın yardımına ihtiyacı vardır.
Dizi Sayfası »
 

Sevda Kuşun Kanadında Sevda Kuşun Kanadında
Salı / 20:00
31. Bölüm

31. Bölüm: Amiral’in darbe planını öğrenen Ömer, Cemil Ateş’le konuşur ve Amiral’i bitirecek bir plan üzerinde anlaşırlar. Amiral ise darbenin başarılı olacağından emindir. Bütün hazırlıklarını yapmış, sosyalist bir darbenin gerçekleşmesi için ordu içindeki cuntayı harekete geçirmiştir. Ancak büyük bir problem vardır. Kara Kuvvetleri komutanı darbenin emir komuta zinciri içinde gerçekleşmesini istemektedir. Amiral’in ise vazgeçmeye niyeti yoktur.

 
12 MART MUHTIRASI
 
Ordu içinde ise yeni bir karşı darbe hazırlığı yapılmaya başlanmıştır bile. Genelkurmay Başkanı bütün kuvet komutanlarını toplar ve durumu bildirir. Karşı darbenin planlayıcıları arasında Zafer Erbay da vardır. Plana göre önce muhtıra verilecek eğer Demirel başbakanlığı bırakmazsa darbe yapılacaktır.
 
ÖMER VE ZAFER KARŞI KARŞIYA
 
Ömer tam da kötü dönemin artık geride kaldığını düşündüğü gün Filiz’e evlenme teklif eder. Ömer, o gün kendisi için büyük bir kabusun başlayacağından habersizdir. Radyodan muhtırayı duyduğu anda asker evi basar ve Ömer ve Cemil Ateş’i götürür. Ömer nakil sırasında kaçar ve Zafer’in peşine düşer. Zafer işlediği bütün günahların hesabını verecek midir?
Dizi Sayfası »