TRT1 Dizileri

 

Adını Sen Koy Adını Sen Koy
Hafta içi / 17.00
156. Bölüm
157. Bölüm: Ömer Zehra’ya karşı koruma iç güdüsüyle yaklaşıp tehlikeli gördüğü sokaktaki adamdan kurtarmak için atılır. Zehra ise ne olduğunu anlamamıştır. Ömer’in bu hallerinde bir gariplik olduğunu sezmiştir. Ömer ise hedefin Zehra olduğunu çok iyi bilmektedir. Hilmi Yılmaz’ın tehdidi yüzünden Zehra’yı her şeyden korumak zorundadır. Peki Zehra tehlikenin kendisi için ne kadar büyük olduğunu öğrenebilecek midir?
 
Alev ise Ömer ve Zehra’yı dışarı çıkmadıkları için yeni bir plan yapar. Alev evde bir kriz yaratıp Ömer ve Zehra’yı dışarıya çıkaracak ve Hilmi Yılmaz’ın adamları Zehra’yı kaçırmak için peşlerine düşecektir. Alev’in planı işe yarar. Ömer ve Zehra olacaklardan habersiz evden çıktıklarında onları bekleyen büyük tehlikeyi fark edebilecek midir? Ömer ve Zehra bu tuzak kurtulabilecek midir?
Dizi Sayfası »
 

Baba Candır Baba Candır
Perşembe / 20:00
65. Bölüm

64. Bölüm:  Çocuklar Güzelce’de birlikte tatil yapmanın tadını çıkarmaktadır. Aktivitelerde aşırıya kaçan Haluk’un tüm vücudu tutulmuş, hareket edemez hale gelmiştir. Bu durum Ece ve çocuklar için eğlence konusu olur. Diğer tarafta, Salih peşini bırakmayan Nesrin ve onun annesiyle uğraşmaktadır. Salih’in imdadına oğluna bütün gece ulaşamayan Aysima yetişir. Yiğit yufkacı dükkanında feci şekilde dövülmüş öylece baygın yatmaktadır. Apar topar hastaneye kaldırırlar. Güzelce’de de durumlar pek iyi gitmemektedir. Dağ evine giren silahlı soyguncular, çocukların paralarına, telefonlarına ve ziynet eşyalarına el koyarlar. Çocuklarına ulaşamayan Salih iyice meraklanır ve jandarmayı arar.

 
Jandarma çocukları silahlı soyguncuların elinden kurtarabilecek mi? Hastaneye kaldırılan Yiğit’in sürpriz ziyaretçisini Aysima kabul edebilecek mi?
Dizi Sayfası »
 

Diriliş Diriliş
Çarşamba / 20:45
86. Bölüm

85. Bölüm: Ural ve Vasilius hain planlarına bir yenisini daha eklemiş, Dündar’ı ve Doğan’ı Konya yolu üzerinde tuzağa düşürmüşlerdir. Bu tuzak neticesinde Doğan’ı öldürüp Dündar’ı rehin almışlardır. Bu acı obada büyük yankı uyandırmıştır. Ertuğrul intikam yeminleri ederek alpları ve Aliyar’la birlikte yola çıkmıştır. Önce Nikea’dan gelen birlik basılmış ardından Karacahisar Kalesine farklı kılıkta girilmiştir. Şimdi her tarafını intikam hırsı bürüyen Ertuğrul ve alpları, Karacahisar’da çetin bir cengin ortasındadırlar. Peki oradan sağ salim çıkabilecekler midir? Kalbi ve vücudu yaralı olan Dündar’ı kurtarabilecekler midir?

 
Diğer yandan Vasilius, Helena ile İmparatorun daveti üzerine düğün yapmak için Nikea’ya doğru yola çıkmıştır. Helena yola çıkmadan önce haberi Dumrul’a ulaştırmış, Dumrul da Ertuğrul’a iletmiştir. Ertuğrul, Helena’yı kurtarması için Bamsı’yı görevlendirmiştir. Bu Bamsı için büyük bir fırsattır. Peki Bamsı kendisi için çok mühim olan bu vazifeyi yerine getirebilecek midir?
Dizi Sayfası »
 

Hangimiz Sevmedik Hangimiz Sevmedik
Pazartesi / 20:00
36. Bölüm
36. Bölüm: Münir Şener’e Mürüvvet’in yanında çalışmasını istememesinin sebebini açıklar. Şener duydukları karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Itır olan bitene daha fazla dayanamaz ve Münir’le konuşmaya gider. Ondan anne oğul arasına girmemesini ister.
 
İlyas’ın bir arkadaşının eski model arabası tüm mahallenin ilgisini çeker. İlyas bu arabayı Emel ile düğününde gelin arabası yapma niyetindedir. Adile ve Münir’in evlilik kararından vazgeçmeyeceğini anlayan Itır mahalleden taşınmak istediğini Tarık’a söyler.
 
Diğer yandan Adile ve Münir gizli gizli nikah için hazırlanırlar. Kimseye açık etmemek için kırk takla atarlar.
 
Tüm bunlar olurken Adile’nin borç para aldığı tefeci haciz işlemlerini başlatmıştır.
Dizi Sayfası »
 

Lise Devriyesi Lise Devriyesi
Pazar / 20.00
5. Bölüm

4. Bölüm:  Işıl’dan aldığı yanlış istihbarat yüzünden Necdet’in ekiplerinin korku evine operasyon düzenlemesine neden olan Yiğit, amirinin güvenini iyiden iyiye kaybetmiştir. Necdet Yiğit’e ancak Fırat’la arkadaş olduğuna dair somut bir delil getirirse inanacağını söyler. Fırat’a yaklaşmak için Işıl’dan yardım isteyen Yiğit’in planı hiç de umduğu gibi gitmeyecektir. Necdet’in beklenmedik aksiyon planı Yiğit için işlerin daha da karışmasına sebep olacaktır.

Dizi Sayfası »
 

Payitaht Payitaht
Cuma / 20:00
9. Bölüm

7. Bölüm: Sultan Abdülhamid (Bülent İnal),  düşmanlarının oyunlarına karşı kendi hamlesini yaptı. Filistin'de, Celal (Umut Kurt) ve Kemalettin (Eren Hacısalihoğlu) gözlerini kan bürümüş Müslüman kılığındaki İngilizlere karşı canlarını ortaya koyarken, Sultan ise Saray'a sızan yılanın bizzat karşısına dikiliyor.

 
Sultan'ın yıllar önce kurduğu oyunun karşısında  bir engel  duruyor: Melike'nin (Ezgi Eyüboğlu) karanlık geçmişi.
Theodor Herzl (Saygın Soysal), gittikçe acımasızlaşan planlarına bir yenisini daha eklemek istiyor. İstediği tek şey anarşi ve şehirde yayılacak huzursuzluk.
Ömer (Akın Akınözü) çetin bir savaşın içinde. Bir yandan annesini kaçıran Hiram'ın (Berkan Şal) alçaklığından ve yapabileceklerinden çekiniyor, bir yandan da içini yakan öfkesiyle en kuvvetli yumruğunu Hiram'a indirmek istiyor. Bu iki çelişkiden geriye kalacak olan hakikat Ömer'in kaderini tayin edecek.
 
Haremde bitmek bilmeyen Seniha (Selen Öztürk) - Bidar Kadın (Özlem Conker) muharebesi gittikçe tatsızlaşırken, Fatma Pesent'in (Zeynep Özder) hamlesiyle dengeler derinden sarsılacak. Haremde kaçan huzuru  geri getirmek için Rahime Perestu Valide Sultan, saraya teşrif ediyor. Valide Sultan'ın saraya gelişi haremde büyük tedirginlik yaratıyor. Valide Sultan, haremde ikbal ve felaketin kol kola gezdiğini herkese hatırlatacak.
Dizi Sayfası »
 

Seksenler Seksenler
Cumartesi / 21:45
224. Bölüm

223. Bölüm:  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Kahveci Mesut’un oğluna yurt dışından yabancı çocuk misafir gelecektir. Kahveci Mesut ve ailesi yabancı çocuk misafire Türk misafirperverliğini gösterecek, ülkemizi gezdirecektir. Başta Mesut olmak üzere tüm mahalleyi 23 Nisan heyecanı sarar.

 
Öte yandan Çağatay, Funda’nın yıllardır konuştuğu yabancı mektup arkadaşını kıskanınca ortalık karışır. Gülden, Ahmet’in eski günlerdeki gibi romantik olmasını istemektedir. Bu konudaki sıkıntısını Yıldız’la paylaşan Gülden, Yıldız’dan önemli taktikler öğrenir. Ahmet’i zor günler beklemektedir. Annesi hastalanan Şahin’in acilen Almanya’ya gitmesi gerekmektedir. Rukiye ve Elvan da Şahin’le birlikte Almanya’ya gitme planları yapar. Ancak hiç beklenmedik bir sorun tüm planlarını bozar.
 
Nurten, kokuyor diye evde balık kızartmak istememektedir. Bunun üzerine Seyfi balık alır ve balığı Fehmilerin evinde pişirip yemek ister. Bunu öğrenen Fehmi, Seyfi’den kurtulmak için bir plan yapar. Fehmi başarılı olabilecek midir?
Dizi Sayfası »