TRT1 Dizileri

 

Adını Sen Koy Adını Sen Koy
Hafta içi / 17.00
117. Bölüm
117. Bölüm: Mehtap’ın kurduğu tuzağa düşen Zehra, Yener’le görüşmeye gider ama Sevim hakkında hiçbir şey öğrenemez. Ömer ise ona yollanan fotoğraf ile şok girmiştir. Zehra’nın Yener’le görüştüğüne artık emindir. Zehra Ömer’e olanları anlatması gerektiğini düşünür ama Ömer çoktan duvarlarını örmüştür.
 
Zehra Ömer’le konuşmak için çaba harcasa da Ömer konuşmak istemez. Zehra, Ömer’in neden böyle davrandığını anlayamaz. En sonunda yaşananları Ömer’e anlatır ama Ömer zaten her şeyi biliyordur. Zehra yaşanan bu yanlış anlaşılmayı düzeltmek ister ama Yener’den gelen bir mesaj Zehra’nın hayatını derinden etkiler.
 
Dizi Sayfası »
 

Baba Candır Baba Candır
Pazar / 20:00
60. Bölüm

59. Bölüm:  Haluk gözlerini hastane odasında açtığında herkesin onun için ne kadar endişelendiğinden habersizdir. Ece'nin egemenliğini ilan ettiği Holding’de başkanlığı geri kazanmak için herkese hafızasını kaybettiği oyununu oynar.

 
Çocuklar hala babalarının nerede olduğunu öğrenememiştir ve babalarının yerini öğrenmek için Nermin'i sıkıştırmaya başlarlar. Nermin, Salih'ten haber alamayınca merak ettiği için Aysima'yı Salih’in yanına gönderir. Nesrin, Salih ile baş başa vakit geçirmekten çok mutludur fakat Aysima'nın gelişi her şeyi altüst edecektir.
 
Ece kendi oyunuyla Haluk'un sırrını ortaya çıkarabilecek mi? Çocuklar babalarının saklandığı yeri öğrenebilecek mi? Nesrin, Salih ve Aysima'nın sürpriz ziyaretçisi kim olacak?
Dizi Sayfası »
 

Diriliş Diriliş
Çarşamba / 20:45
79. Bölüm

79. Bölüm: Vasilius’un desteğiyle Aliyar ve Ural’a büyük tuzak kuran Batuhan, tam hedefine ulaşacakken Ertuğrul ve alplarının yetişmesiyle durum tersine dönmüştür. Fakat bu durum ağır sonuçlara neden olmuş ve Aliyar ağır yara almıştır. Aliyar’ın haberi Çavdar Obasında ve Kayı Obasında büyük üzüntüye neden olacaktır. Aliyar’ın yokluğunu fırsat bilen Ural, iki oba arasındaki birliği bozmaya yönelik eylemde bulunacaktır. Peki, Ertuğrul ve Sadettin Köpek’in Ural’ın bu hareketine karşı tepkisi ne olacaktır?

 
Aslıhan bağlı tutulduğu mağarada büyük tehlike içerisindedir. Onun yerini bilen Batuhan ve Bugay da ölmüştür. Peki, Aslıhan mağaradan kurtulabilecek midir? Diğer yandan Bamsı kalede kavga çıkarmış bunun neticesinde zindana atılmıştır. Zindanda çok tehlikeli biri ile birlikte kalacaktır. Onun orada olduğunu bilen Haçaturyan ve Dumrul’un elinden bir şey gelmemektedir. Bamsı zindandan nasıl kurtulacaktır? Zindandan çıktıktan sonra onu bekleyen büyük tehlike ne olacaktır?
Dizi Sayfası »
 

Hangimiz Sevmedik Hangimiz Sevmedik
Pazartesi / 20:00
28. Bölüm
28. Bölüm: Adile, Münir'e verdiği haberle onu şoka sokup bayıltmış, hemen peşinden Tarık ve Itır'dan aldığı haberle de kendisi bayılmıştır. İkisi de gözlerini hastane odasında açarlar.
 
Karakol cephesinde ise Süleyman'ın yaptığı bir hata Hulusi komiseri emeklilik kararı almak zorunda bırakacaktır. Mahalleli onu bu kararından döndürmek ve yapılan hatayı düzeltmek için seferber olur.
 
Tarık ve Itır çifti ise Münir ve Adile'ye kendilerini affettirme derdine düşmüşlerdir. Fakat bunu bir türlü başaramazlar. Bir süre sonra ikili, anne ve babalarıyla barışmanın yolunun Hulusi'den geçtiğini fark ederler. Onu göreve döndürmek hem mahalleliyi ve kendilerini mutlu edecek, hem de Adile ve Münir'le barışmalarına vesile olacaktır.
Dizi Sayfası »
 

Payitaht Payitaht
Cuma / 20:00
2. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Seksenler Seksenler
Cumartesi / 21:45
216. Bölüm

215. Bölüm:  Daha önceki yıllarda üyesi olduğu musiki cemiyeti Seyfi’yi koroya davet eder. Seyfi koroya Fehmi’yi de aldırmaya çalışır. Fehmi istemese de Seyfi pes etmez ve Fehmi’ye Türk Sanat Müziği dersleri vermeye başlar. Rukiye de destekçi olunca Fehmi’nin başka çaresi kalmaz.

 
Gülden artık çalışmak istemektedir. Bu yüzden Aslı’ya ailelerin bakması gerekmektedir. Rukiye torununa bakmak için hemen atılır. Gülden’in ilk iş gününde Aslı’ya Rukiye bakacaktır. Ancak ilk günden Aslı kaybolunca ortalık karışır!
 
Emlakçı Suat Sami’nin evinin ve pastanesinin bulunduğu binayı yıkıp yerine bir iş hanı yaptırmak istemektedir. Bunun için Sami’yi ikna eden Suat, durumu Fehmi’den gizlemektedir.
 
Dizi Sayfası »
 

Sevda Kuşun Kanadında Sevda Kuşun Kanadında
Salı / 20:00
27. Bölüm

27. Bölüm: Hüsnü, sokakları kan gölüne çevirmeye çalışan ve karanlık odaklarca kullanılan devrimci gençler tarafından vurulmuştur. Herkes şoktadır. Amiral ise elini ovuşturmaya başlamıştır bile. Peki, Hüsnü’nün vurulmasına MTTB’li gençler nasıl karşılık verecektir?

 
ÖMER’E BÜYÜK ŞOK
Hapse atılan Ömer, diğer kabadayılarla aynı koğuşa konmuştur. Kaşıyaralı, Ömer’in işini bitirmek için bunun iyi bir fırsat olduğunu düşünmektedir; ancak Ömer’in de ona bir sürprizi vardır. Bir süre sonra Ömer’in hapis günleri sona erecektir. Kendisini kimin hapisten çıkardığını öğrendiğinde ise büyük bir şaşkınlık geçirecektir. Ömer, asıl şoku mahalleye döndüğünde yaşayacaktır.
 
ASIM VE ELİF ATEŞİN ORTASINDA
Artık iş çığırından çıkmış Amiral ’in talimatıyla üniversiteler ateşe verilmiştir. Sağcı solcu kavgası iyice kızışmış, olaylar darbecilerin istediği şekilde ilerlemektedir. Solcular üniversiteyi işgal etmiştir. Asım ve Elif olayların tam ortasında kalmıştır. Ömer de oradadır ve Işık’ın oyunuyla tuzağa düşürülmüştür.
 
 
Dizi Sayfası »