ATV Dizileri

 

8. Gün 8. Gün
 / 
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Aşk ve Mavi Aşk ve Mavi
Cuma / 20:00
54. Bölüm

53. Bölüm: Mavi’nin kolyesinin Faysal’ın evinde çıkması Ali’yi yıkmıştır. Ali, Mavi ve Faysal arasında bir ilişki olduğunu düşünüp çılgına döner. Mavi’yle kavga ederler.

Artık zengin olmadıklarını ve ellerindeki her şeyi Faysal’a kaptırdıkları gerçeğiyle yüzleşen Refika, bu durumu atlatmaya çalışırken ailesine de bu gerçeği sakladıkları için çok kızgındır. 
Ali, Mavi’ye haksızlık ettiğini düşünerek, onunla konuşmak üzere Hasibe’nin evine gitmeye karar verir ama beklemediği bir sürprizle karşılaşır.
 
Dizi Sayfası »
 

Bahtiyar Ölmez Bahtiyar Ölmez
Cumartesi / 20.00
15. Bölüm

14. Bölüm: Aylin Bahtiyar'ın peşinde! 
Anıl’ın Rıfat Çakar’dan aldığı örneklerle yapılan DNA testi sonrasında hiç beklenmedik bir şey olur. Memduh ve Bahtiyar, Anıl’ın delirdiğine kanaat getirir. Öte yandan Aylin, Himmet’in dükkanındadır ve Bahtiyar’ın gerçek kimliğine adım adım yaklaşmaktadır.

Bahtiyar durumu haber alır, evine gider, Aylin’i evden uzaklaştırır, ama Aylin’in aklında cevaplanmamış sorular kalmıştır! Aylin villada Çağla’nın elindeki fotomontaj fotoğrafları görünce Çağla’ya saldırır ve bir müddet bu sorulardan uzaklaşır! Ama Vildan’dan gelen mesaj Aylin’i tekrardan Bahtiyar’ın gerçek kimliğinin peşine
takacaktır!
 
Caner’in, Nuran, Şinasi ve Ramazan’a oynadığı oyunlar ölüm saçmaktadır. Şinasi, ölüm oyununda ölümle baş başadır. Bahtiyar, Caner, Nuran, Ramazan ve Şinasi’yi kaçırıldığını öğrenince Caner’in peşine düşer. Aylin’se Bahtiyar’ın sırrının peşindedir ve Bahtiyar’ın evine girip, fotoğrafını görür!
Dizi Sayfası »
 

Beni Bırakma Beni Bırakma
Hafta içi / 14:00
32. Bölüm

32. Bölüm: Esin her yerde ses kayıt cihazını almak için Zeynep’i aramaktayken Cansu, Zeynep’i hastanede Bora ile birlikte görür. Cansu, Emre’yi Zeynep’ten soğutmak için yeni bir oyun kurarken Emre’de bulunan ses kayıt cihazından habersizdir. Esin ve Cansu’yu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Meltem Tarık ile doğum günü organizasyonuna basını davet ettiği için arasını düzeltmeye çalışırken, Tarık’ı, Sıla’nın yanında gördüğü için artık Sıla hakkındaki büyük planını devreye sokmaya karar verir.

Dizi Sayfası »
 

Cennetin Gözyaşları Cennetin Gözyaşları
Pazar / 20:00
21. Bölüm

20. Bölüm: Alevler arasında kalan Melisa ve Cennet ölümle burun burunadır. Kaya ve Arzu çocukları için yanan eve dalarlar. Arzu ölümü göze alarak kızını kurtarmaya çabalar… 

Tehlike atlatılmıştır ama bunca şeyden sonra Melisa için kötü bir son olacaktır. Arzu buna müsaade edemez. Ne yapıp edip Melisa’yı kaçırmayı koyar kafasına. Selim ve Cennet her şeye ve herkese rağmen birbirlerine sıkıca sarılırlar. Bundan sonra aralarında sır da olmayacaktır. Puzzle parçalarından Selim’e de bahseder. Yakında annesini bulacaktır Cennet. Melisa da artık yoktur. Her şey yoluna girecektir ama Selim’in Kaya ile ilgili kafasında sorular da yavaş yavaş oluşmaya başlamıştır. Güvenemediği bir tarafı vardır Kaya’nın…
Kaya ise hem Arzu’yu bulmak için çırpınıyordur hem de daha büyük bir sorunla uğraşıyordur. Puzzle parçalarını öğrenir Kaya. Bununla da kalmaz, göndereni de öğrenir. Kaya’nın affı yoktur. Bu oyunu oynayanın işini bitirmeye kararlıdır ve yapar da. Tek bir kurşunla cezasını kesecektir… 
Tüm bunlar olurken hiç umulmadık bir şey olacaktır. Melisa hayatının en ağır şokunu yaşayacaktır. Bu saatten sonra bütün dengeler değişecektir.
 
Dizi Sayfası »
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Salı / 20:00
91. Bölüm

91. Bölüm: Zehir taciri Pudra Hakkı’nın mekanına bomba koymak üzere yola çıkan Çakırbeyliler, gittikleri yerde Şahin Ağa’nın sürpriziyle karşılaşmışlardır. Servet’in patlaması engellenemez bombasıyla mekanda sıkışıp kalan İlyas, Alparslan ve dostlarının oradan kurtulması için bir mucizeye ihtiyaç vardır.

Davut’un, devleti uğruna kendini yok etmesiyle başlayan büyük planının bir parçası olmaya razı gelen Hızır, düşmanıyla uzlaşmaya yanaşmaz.

Hızır’ın, dostlarının ölümüne göz yummasını bekleyen Hakkı ise hiç beklemediği bir hamle ile karşı karşıya kalacaktır.

Dizi Sayfası »
 

Kanatsız Kuşlar Kanatsız Kuşlar
Perşembe / 20:00
35. Bölüm

34. Bölüm: Tuba intikam peşinde... Muzaffer çocuklara ve Nefise’ye sonuna kadar sahip çıkarak, tam bir aile olma yolunda evinin kapılarını sonuna kadar açar. Azime ve Nefise için ise yolun sonuna gelinmiştir artık. Herkesten gizledikleri, baba oğulun aynı evde, habersizce yaşamaya başlayacak olması yeni sorunları getirmektedir.

Bütün bunlar olurken Tuba, hayatındaki bütün mutsuzlukların sebebi olarak gördüğü Nefise ve çocuklarından intikam almaya kararlıdır. Ama en büyük hesaplaşması Azime’yle olacaktır.  
 
Ailede mutluluk rüzgarları eserken Onur’un sebep olduğu kaza ile ilgili endişeleri vardır. Etrafa belli etmese de Onur’un endişeleri yersiz değildir ve onu zor günler beklemektedir. İfade vermeye gideceği gün, geride kalanları da hesaplaşmaların en büyüğü beklemektedir.
Dizi Sayfası »
 

Kırgın Çiçekler Kırgın Çiçekler
Pazartesi / 20:00
110. Bölüm

110. Bölüm: Cemre, Meral, Songül ve Eylül, Yavuz’u kapının önünde kanlar içinde yatarken görünce şok olurlar. Kader dehşetle aşağı iner. Yavuz ölmüştür. Nazan sesleri duyup dışarı çıkar. Kızlar teslim olmak isteyince Nazan engel olur. Kader’in hapis yatacağını söyleyerek kızları korkutur. Yavuz’un cesedini ortadan kaldırmak için plan yaparlar. Babasının birden ortadan kayboluşuna anlam veremeyen Serkan, Ali’den yardım ister. Kızlar bu sırrı sonsuza kadar saklamak için yemin ederler… 

Dizi Sayfası »
 
 

Sen Anlat Karadeniz Sen Anlat Karadeniz
Çarşamba / 20:00
5. Bölüm

4. Bölüm: Nefes, Tahir’in canı için özgürlüğünden vazgeçip hapse girmeye razıdır ama Vedat, Tahir sayesinde ölümden kurtulur. Ancak, kahramanının Tahir Kaleli olması fikri onu delirtir. Nefes belki tetiği çekememiştir ama Vedat, o tetiğin ucunda ölmüştür. Artık Nefes’i geri istememektedir, karısını görmek istediği tek yer mezardır.

 
Vedat’ın planlarından habersiz olan Nefes, Mustafa’nın ona önerdiği anlaşmayı kabul eder. Oğluyla birlikte Gürcistan üzerinden Rusya’ya kaçacak ve yeni bir hayata başlayacaktır. Çünkü hem Tahir’in canını korumalıdır, hem de kendi kalbini. Çektiği sekiz yıllık işkenceye rağmen, ilk defa Tahir’in kanatmayı başardığı kalbini. Deli Tahir ise, onu iyice delirten kıskançlığın acısını hem Nefes’ten hem Mercan’dan çıkartır. Yakıp yıkarken bir yandan da yanar. Kıyamadığı tek kişi vardır; Yiğit. Yürekten bağlandığı bu çocuğu kıramaz, onları Gürcistan’a kadar götürmeye karar verir. Yeni sözlenmiş bir adamın çocuklu bir kadınla Gürcistan’a gitmesi, köyde dedikoduların yayılmasına ve dünürlerin ayağa kalkmasına yol açar. Ama hiç beklenmedik bir şekilde, Mustafa, kardeşinin bu yolculuğu yapmasına tam destek verir. 
Dizi Sayfası »
 
 


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?