ATV Dizileri

 

8. Gün 8. Gün
Pazartesi / 23:20
5. Bölüm

5. Bölüm (1-2. kısım) : "Hayati" karar...
Hayati’yle Bahar’ın planı Aziz’in karanlık yüzünü ortaya çıkarsa da, baba kız bildiklerini bir süre Aziz’e belli etmemeye, Aziz’e olabildiğince yakın olmaya karar verir. Bahar’la Hayati, şirketteki hainin Sevda olduğuna inanmış gibi oynar. Aziz’e bu kadar öfkeliyken, hiçbir şey olmamış gibi davranmak Bahar için zor olacaktır.

Kemal, Hayati ve Bahar’la işbirliği yaparak kumarhaneyi Ozan’ın soyduğundan emindir. Ozan bunu tek başına yaptığını söylese de Kemal ona inanmaz; bunun hesabını Hayati de verecektir! Hayati, Ozan’ın konuşmadığını duyunca Bahar’ın da diretmesiyle Ozan’ı tuttukları yere gider, ona yardım edeceklerdir.

Hayati’nin varlığından giderek rahatsız olan Aziz, Ozan’dan onu öldürmesini ister. Ozan ne yapacağını bilemez. Hayati ise Kemal belasından kurtulmak için son kozunu oynayacaktır. 
 
Aziz ise Bahar’ı kullanarak Şehnaz’a kötü bir sürpriz hazırlar. Amacı Şehnaz’ın içini acıtıp programı yazmasını sağlamaktır. 
 
Bahar’a ifşa olduğundan bihaber olan Aziz, bunu yaparken farkında olmadan Bahar’a büyük bir iyilik yapacaktır!
Dizi Sayfası »
 

Aşk ve Mavi Aşk ve Mavi
Cuma / 20:00
63. Bölüm

62. Bölüm: Faysal'ın kirli oyunu... 
Mavi’nin Faysal’a doğrulttuğu silah boştur. Faysal önlemini almış, Mavi’nin bu hamlesini boşa çıkarmıştır. Zorla da olsa Mavi’yi hastaneye götürür. Testlerden Mavi’nin hamile olduğu sonucu çıkar.

Faysal bu bilgiyi Mavi’ye söylemez. Ali’ye dönmesinden korkmaktadır.  Ali tüm bunlardan habersiz Hasibe’nin de yardımıyla Mavi’yle görüşmeye çalışır. 

Faysal, Mavi’nin bebeğini düşürmesi için bir yol ararken Elmas’tan yardım ister. Elmas bir yandan Refika’yı ölüme iterken bir yandan da yardım etmeye karar verir. 

Dizi Sayfası »
 

Beni Bırakma Beni Bırakma
Hafta içi / 14:00
76. Bölüm

75. Bölüm: Emre, Zeynep’in masumiyetini herkese göstermek, Esin’i hapse sokmak için her şeye en başından başlar ve Zeynep’in İstanbul’da rehberlik ettiği Pelin’in yanına gider. Pelin’in gerçekleri anlatması Zeynep’in masumiyetinin tek delili olacaktır ve Emre buna kararlıdır.

Zeynep ise yaşanan onca kötü olaydan sonra Emre konusunda kendisini durdurmaya çalışsa da gönlü buna izin vermez.

Öte yandan Esin, kendisine yardım etmesi için son çare Emre ve Zeynep’in aşık hallerini video çekerek Bora’ya gösterir ama nafiledir. Bora, Esin’in yardım teklifini reddeder. Esin, Emre’nin İstanbul’a Pelin’in yanına gittiğinden habersiz bir çıkış yolu arar ama geç kalır.

Öte yandan Tarık ve Sıla evliliklerini gerçek bir hale getirmek için her şeye en başından başlar ve mutluluklarına kimsenin gölge düşüremeyeceğini zannederler.

Ancak Seher, evlilikleri hakkındaki gerçeği öğrenmek için köye gittiğinde dengeler tamamen değişir.

Dizi Sayfası »
 

Cennetin Gözyaşları Cennetin Gözyaşları
Pazar / 20:00
29. Bölüm

29. Bölüm: Cennet yol ayrımında...
Yirmi üç yıllık sır sonunda ortaya çıkmıştır. Cennet, etrafındaki herkesin kendisinden sakladığı bu sırrı kendi başına öğrenmiş ve bu acı gerçeğin karşısında yıkılmıştır. Ailem dediklerinin bile bile susuyor olması karşısında ne yapacağını bilemez haldedir. Elindeki tek şey hesap sormaktır. Alacağı hiçbir cevap, öğreneceği hiçbir gerçek yeterli olmayacaktır ama başka çaresi de yoktur.

Arzu ile, yani öz annesi ile en büyük yüzleşmesini yaşar. Bunun kendisine iyi geleceğini, öfkesini bir nebze de olsa döküp rahatlayacağını düşünmüştür ama hiç de düşündüğü gibi olmaz. Tüm bunlar aksine daha da yük olur ruhuna.
 
Bir tek yol vardır kurtulmak için… Cennet de o yolu seçer…
 
Dizi Sayfası »
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Salı / 20:00
100. Bölüm

99. Bölüm: Ortalık iyice kızışıyor...
Kimsesiz Yaşar’ın uzun zaman sonra karşısına çıkan gizli sevdası, dikkatsizce hareket etmesine ve sonucunda Reşit’in ağına düşmesine sebep olmuştur. Hızır Çakırbeyli eski dostuna olanları yeni düşmanına ödetmeye kararlıdır.

Olanlardan sonra Reşit’i bir kez daha mekanında ağırlayan Hızır, eski olumlu tavrının aksine artık alenen hasım olduklarını vurgular. Reşit de bu karşılamaya cevaben küçümsediği Çakırbeylilere tehditler yağdırır.

Artık sıranın kendilerinde olduğunu bilen Hakkı ise canını kurtarmak için Ekrem’den derhal etkili bir plan yapmasını ister. Eski hasımlarını da unutmayan Hızır kendinden beklendiği gibi masadaki ölümler için hazırlık yapmaktadır. Kural Kuraldır. Masada oturan masada ölecektir.   

Kalp doktoru Derya’nın eve gelmesiyle ortaya çıkan durumlar, Çakırbeyli ailesini Meryem’in hasta olduğu gerçeğine de yakınlaştırır. Her yerde gözü kulağı olan Hayriye Ana, Derya’nın kadın doğum uzmanı olmadığını bildiğinden, yakaladığı ipin ucunu düğümü çözene kadar bırakmamaya kararlıdır.

Dizi Sayfası »
 

Kanatsız Kuşlar Kanatsız Kuşlar
Perşembe - 26 Nisan / 20:00
43. Bölüm

42. Bölüm:  Hesaplaşma vakti... Muzaffer oğlunun yaşadığına artık emindir. Nefise ise çevresinde iyice daralan çemberin ortasında sıkışır. 

Muzaffer heyecan içinde, yıllar önce kaybettiği oğluyla bir araya geleceği günü beklerken, tüm enerjisini buna verir. Bu durum etrafındakileri ve özellikle de küçük oğlu Mert’i üzmeye başlar. 

Onur Mine’ye, varacağı noktayı hesap etmeden iyilik yapmayı sürdürür. Annesi Suna ise onun duygularını kötüye kullanacaktır. Onur’u elde edebilmesi için kızından bir oyun oynamasını ister. 

Ahmet amcasıyla artık iyiden iyiye ters düşmektedir. Çünkü Zeynep’in ona geri döndüğüne inanmakta kararlıdır. Tam buna inanacağı sırada Emre, Zeynep’in her şeyi göze alarak başlattığı oyunu bozar.

Ahmet ve Zeynep arasındaki büyük ve tehlikeli hesaplaşmanın zamanı gelmiştir.

Dizi Sayfası »
 
 

Masum Değiliz Masum Değiliz
Cumartesi - Sezon finali / 20:00
3. Bölüm

2. Bölüm: Panik hata yaptırıyor…
Nişan gecesinde yaşanan olayın ardından, Emir (Aras Aydın) meseleyi kapatmak için uğraşırken, Mert (Uraz Kaygılaroğlu) olayın vicdani yükü ile boğuşmaktadır.

Öte yandan Volkan'ın (Ushan Çakır) eşi Sema (Yeşim Çapanoğlu), kocası ve diğerlerinin nişandaki tuhaf davranışlarından şühelenerek o gece neler olduğunu öğrenmeye çalışır.

Bu esnada, yola çıktığı günden beri babasından haber alamayan Selin (Damla Sönmez), onun başına bir şey gelmiş olabileceğinden korkmaya başlar.

Umut (Sercan ise yaşadıkları travmatik olayın ardından bir türlü kendine gelemez. Paniğe kapılan Umut, olayla ilgili çok büyük bir hata yaparak her şeyin daha da karışmasına yol açacaktır.

 

Dizi Sayfası »
 

Sen Anlat Karadeniz Sen Anlat Karadeniz
Çarşamba / 20:00
14. Bölüm

13. Bölüm: Aşk engel tanımıyor..
Vedat sistemli bir biçimde, tüm silahlarıyla Nefes’in üzerine gelmeye devam etmektedir. Berrak’tan sonra şimdi de Nefes’in karşısına babasını çıkarmıştır. Babasıyla tam da velayet mahkemesi sabahı karşılaşmak, Nefes’i çok sarsar ve kanında ilacın, ruhunda babasının zehriyle ilk duruşmaya çıkmak zorunda kalır. Üstüne bir de babasının bütün köye Nefes’in nikahlı kocasını bırakıp Tahir’e kaçtığını söylemesi, sadece Nefes’in değil ona destek olan insanların da zor duruma düşmesine neden olur. 

Yiğit de bu zor durumdan nasibini alır ve çocuk kalbiyle annesinden ayrılma ihtimaliyle başa çıkmaya çalışır.  Vedat, hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.   Ama Vedat’ın anlayamadığı bir şey vardır: İnanç. Nefes’in yolculuğu çok zor bir yolculuktur ama Nefes ve onun yoluna başını koyan Tahir birbirlerine inanmaktadırlar.
 
Tahir geçmişte Nefes’in yüreğinde açtığı yarayı, bu sefer başkalarının açtığı yarayı inancıyla iyileştirerek telafi edecektir. Deli Tahir’in akıllıca bir hamlesi, Nefes’i, bu zor yoldaki en önemli engellerden birinden kurtarır.   
 
Ama aynı Tahir’in Nefes’le Yiğit için yaptığı bir delilik, hiç beklemedikleri bir anda karşılarına çıkıp onları çok zor duruma sokacaktır.
Dizi Sayfası »
 
 


 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?