ATV Dizileri

 

Aşk ve Mavi Aşk ve Mavi
Cuma - Sezon Finali / 20:00
69. Bölüm

68. Bölüm: Ali'nin yaşam mücadelesi... 
Mavi, Ali ve Safiye bildikleri gerçeği ne kadar saklamak isteseler de Hasibe sonunda oğlu Ahmet’i öldüren kişinin Cemal olduğunu öğrenir. Bu durum Cemal için son noktadır.

Konakta yaşamayacağını anlayan Cemal, Safiye ve Sevda’yı da alarak konağı terk etmek isterken Hasibe’nin onun için planladığı şeyden habersizdir.

Ali ve İsmet ameliyata birlikte giderler. İsmet, doktordan Ali’nin ameliyattan çıkamayacağını öğrenince bu gerçeği Mavi’ye söylemeye karar verir.
 
Hasibe’nin Cemal için planladığı şey nedir? Mavi yaşam mücadelesi veren Ali’ye ulaşabilecek midir? Mavi ve Ali birbirlerini tekrar görebilecekler midir?
Dizi Sayfası »
 

Beni Bırakma Beni Bırakma
Hafta içi - Sezon Finali / 14:00
110. Bölüm

110. Bölüm: Emre’nin hapisten çıkması bir mucizeyken, Zeynep Bora’nın elinde Emre’nin suçsuz olduğunu gösteren görüntülerin olduğunu öğrenir ve Bora’dan Emre’yi kurtarmasını ister. Bora Zeynep’e, teklifini tek bir şartla kabul edeceğini söyler.

Öte yandan Sıla, Aslan ile yaptığı anlaşma gereği Tarık’tan habersiz İstanbul’a gitmek için yola koyulur. Sıla’nın tek bilmediği şey Aslan’ın kendisi hakkında çok farklı planlarının olduğudur.

Tarık Emre’nin başına gelenlerden dolayı Sıla’dan haber alamaz. Tarık Sıla’nın zor durumundan haberdar olabilecek midir?


--------------------------------

109. Bölüm: 
Bora Yeliz’i öldürtüp suçu Emre’nin üstüne atar. Olayın tek şahidi olan Zeynep, Emre’yi oradan uzaklaştırmaya çalışsa da Emre işlemediği bir suçtan dolayı kaçmak istemez, polise teslim olur ve karakolda büyük bir sürprizle karşılaşır.

Tarık Sıla’nın Aslan’a kendisinden habersiz şirket evraklarını verdiğini öğrenir ve Sıla’dan bunun hesabını sert bir biçimde sorar.

Bu sırada olanlardan habersiz olan Meltem, Tarık’ın bu zor durumunu öğrenir ve harekete geçer.

 

Dizi Sayfası »
 
 
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Salı - Sezon finali / 21:00
107. Bölüm

107. Bölüm: İntikam zamanı... Yaşar'a düzenlenen suikastten sonra dostlarını bir bir ölüme yollayan Çakırbeylilerin tutunacağı tek şey kalmıştır; intikam... Bu ölüm kalım harbinde düşmanından bir adım önde olması gerektiğini bilen Hızır savaşa girdiği gücün de farkındadır. Bunun için silahlar kuşanılmadan önce çok iyi bir plan yapılmalıdır. Önce Hızır'ı sonra Ünal'ı bitirmek isteyen Sam de Ziya ile pazarlıklara devam eder. Gözlerinin önünde yaşanan korkunç olaydan sonra Hızır'a sarılıp, eve geri çağırması beklenen Meryem, aksine daha kararlı bir şekilde mahkemeye gitmek ister. Meryem'e yaşattıklarının ağırlığının farkında olan Hızır ise diretmekten vazgeçecektir. Daha fazla acıyı göğüslemesini istemediği karısıyla gittikleri duruşma salonunda belki de son kez bir arada olacaklardır.

Dizi Sayfası »
 

Masum Değiliz Masum Değiliz
Çarşamba - Final / 00:10
6. Bölüm

6. Bölüm: Gerçekler gün yüzüne mi çıkıyor?
Kimsenin bakmaya akıl etmeyeceğini düşündükleri yer, çok geçmeden açılmış ve Haydar’ın cesedine ulaşılmıştır.

Diğer yandan ise Sema, Mısra’nın yaptığı iğne ile hastanelik olur, çocuğunu düşürme tehlikesi içindedir.

Volkan perişan olmuştur. Mert, Umut ve Volkan artık sıranın onlara gelmesini bekliyordur.

Ama Emir onlar kadar karamsar değildir. Ne de olsa ceset üzerinde herhangi bir delil bırakmamışlardır.

Ama Emir’in akıl etmediği bir detay vardır. Bu detay hepsinin geleceğine kara bir damga vurabilir.

 

Dizi Sayfası »
 

Sen Anlat Karadeniz Sen Anlat Karadeniz
Çarşamba - Sezon Finali / 20:00
21. Bölüm

21. Bölüm: Tahir arada kalıyor
 
Karadeniz’e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit’le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes’i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa’nın, Vedat’ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.
Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir’in canını almak.
Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes’in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz’de mi son bulacaktır?
 

Anket - Ceylan Nefes'in kızı mı?  »

Dizi Sayfası »
 
 
 


 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?