Star Tv Dizileri

 

Adını Sen Koy Adını Sen Koy
Hafta içi / 17.15
198. Bölüm

198. Bölüm: Ömer’in ilk kız isteme girişimi hüsranla sonuçlanmıştır
Ömer Salim’in isteklerini yerine getirmek için kolları sıvar. Bu kez çok özenli davranacak ve hata yapmayacaktır. Ömer, Salim’im gönlünü kazanmak için harekete geçer. 

Asya’yı kıramayan Zehra, Salim’in de onay vermesiyle Konağa gelir. Zehra konakta Asya ile güzel vakit geçirir. Ne var ki eve dönme vakti geldiğinde Asya Zehra’yı bırakmaz. Babasının emri ve Asya’nın isteği arasına sıkışan Zehra’nın imdadına bir telefon yetişir. 
Sabah kendisini mafyanın elinden kurtaran Kerem’in bitmek tükenmek bilmeyen istekleri karşısında bitap düşer. Sabah Kerem’in isteklerinden kurtulabilecek midir?
 
Dizi Sayfası »
 

Ateşböceği Ateşböceği
Pazar / 20:00
16. Bölüm

15. Bölüm: Ateşböceği’nde sırlar aydınlanıyor
Barış ve Teo'nun kaza hakkında konuşmalarını duyduktan sonra büyük bir şoka giren Gül, Teo ve Barış’ın aşklarının da  bir kandırmacadan ibaret olduğunu düşünür. Teo’yla yüzleştikten sonra Aslı’ya gerçekleri söyleyip söylememe konusunda kararsız kalır. Çiçek’in ilk adımlarını atmasından sonra Barış, ailenin ona duyduğu minnetin altında daha da ezilir.. Ve en sonunda her şeyi göze alarak doğruları Metin’e açıklar.

Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaştığı dizinin oyuncuları arasında Seda Güven, Durul Bazan, Belma Canciğer, Şebnem Dilligil, Gözde Çığacı, Çağrı Çıtanak, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Umur Yiğit Vanlı, Lal Tayra Bahar, Çiğdem Aygün, Aslı Samat Ve Derya Alabora yer alıyor.
 
Dizi Sayfası »
 
 

Beni Affet Beni Affet
Hafta içi / 15:30
1236. Bölüm

1236. Bölüm: Yaman, Feride’nin üzülmemesi için gerçekleri ondan saklar ve Feride’nin yüzünü güldürebilmek için şaşırtıcı bir plan yapar. Feride’nin bir daha hamile kalmasının oldukça güç olduğunu öğrenen Asiye ise, Feride’yi zor durumda bırakacak birini çağırmaya karar verir.

Cüneyt’in hastalığını öğrenen Murat, gereken testi yaptırması için Cüneyt’i ikna etmeye çalışır. Cüneyt’in alacağı karar ise merak konusudur.

Ateş’in Zeynep’le konuşamadığını öğrenen Toprak, Zeynep’e duygularını açıklamaya karar verir. Toprak’ın yaptığı planı yanlış anlayan Pınar, Zeynep’in de farklı beklentilere girmesine neden olur.
 
Neriman, Mahir’le evlenmesi için bulduğu bir kızı butiğe getirir. Kader, butiğe gelen gizemli çiçekleri Yiğit’in yollamadığını öğrenir.
 

 

Dizi Sayfası »
 

Börü Börü
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Çember Çember
Çarşamba / 20:00
10. Bölüm

10. Bölüm: Kurtar Beni
Göl kenarında, park halindeki lüks bir araç içinde iki kadın cesedi bulunur. Kadınların kimlik tespiti yapıldığında ekibimizi şaşırtan detaylar ortaya çıkar. Begüm başarılı bir doktor, Elif ise hayatını eskortluk yaparak kazanmaktadır. Akıllarda soru işaretleri oluşur. Birbirinden alakasız bu iki kadını bir araya getiren sebep nedir? Araştırma devam ederken, eskiden çok iyi bir polis olan fakat meslekten ayrılan Şinasi Başkomiser de soruşturmaya yardımcı olmak amacıyla ekibe dahil olur. Şinasi Bülbül nam-ı değer "En gerekli Yılan" Barış Başkomiserle akademiden dönem arkadaşı aynı zamanda birbirlerinin en büyük rakibidir.  Şinasi Başkomiser'in ekibe dahil olması Volkan başta olmak üzere herkesi heyecanlandırır. Soruşturma esnasında Begüm, Elif ve Selin’in geçmişten kalma çok önemli bir sırları olduğu ortaya çıkar. Peki bu sır nedir? Tek sır onların ki değildir elbet. Şinasi'nin de tüm ekipten gizlediği büyük bir sırrı vardır.

Dizi Sayfası »
 

Dolunay Dolunay
Salı / 20.00
17. Bölüm

16. Bölüm: Nazlı, ölümle burun buruna… 
Nazlı’nın nikah saatinde ortadan kaybolması herkesi heyecanlandırmıştır. Ferit Nazlı’nın nikahtan kaçmış olduğunu düşünse de gerçek zannettiğinden çok farklıdır. Nazlı ölümle burun burunayken bile Ferit’i düşünmektedir. Alya Deniz ile şansını son defa dener. Deniz’in buna cevabı ilişkileri açısından belirleyici olacaktır. Fatoş Engin’le evlilik yolunda ilerlerken her fırsatta kafasındaki sorulara cevap arar. Demet ve Hakan Ferit’e karşı adımlarında daha cüretkar hareket ederler.

 
Dizi Sayfası »
 

Fazilet Hanım ve Kızları Fazilet Hanım ve Kızları
Cumartesi / 20.00
19. Bölüm

19. Bölüm: Egemen yalısı ölüm acısıyla altüst oluyor..  Hazan’ın elinde Yağız’a ait gazete kupürleriyle Sinan’a yakalanması, iki kardeşi dönüşü olmayan bir gerilimin parçası haline getirir. Sinan ve Yağız, gazete haberleriyle ilgili gerçeğin peşindeyken yalıya gelen acı haber deprem etkisi yaratır. Egemen yalısı ölüm acısıyla alt üst olur. Egemen kardeşler için babalarının ölümünü kabullenmek kolay olmayacaktır. Yalıyı saran yas, mirasın açıklanmasıyla birlikte yerini büyük bir kaosa bırakır.

Ece’nin hamileliği Egemen kardeşlerin üzerine bomba gibi patlar. Hazan ve Yağız’ın hamilelikle ilgili kapıldığı şüpheler olayların raydan çıkmasına sebep olur. Hazan ve Yağız, gerçeğin peşinde sürüklenirken, Sinan ise kendi içindeki fırtınaya doğru savrulur.

Hazan, Yağız ve Sinan arasında dile getirilmeyen gerilim giderek tırmanırken, yalının sakladığı sırlar birbir ortalığa saçılmak üzeredir.

Dizi Sayfası »
 

Hayat Sırları Hayat Sırları
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin
Cuma / 20:00
21. Bölüm
21. Bölüm: Faruk ve süreyya adliyede
Boşanacakları kesinleşen Süreyya ve Faruk kendi sorunlarıyla baş başa kalırlar. Süreyya, İstanbul’da yeni bir hayat kurmanın yollarını ararken Can’dan gelen teklifle bir seçim yapmanın eşiğine gelir. Babasının Faruk olduğunu öğrenen Emir’in hamlesi ise Begüm’ün canını çok sıkar. Öte yandan Osman ile Bahar’ın ilişkisi tatsız bir tesadüfle yeni bir boyut kazanır.  Mahkemeye saatler kala yaşananlar Boran’lar için yeni bir dönemin başladığının habercisidir.
Dizi Sayfası »
 

Siyah İnci Siyah İnci
Perşembe / 20:00
4. Bölüm

4. Bölüm: Hazal’la Vural evleniyor... Hazal, Kenan’la yüzleşmesinden sonra darmaduman olmuştur. Fakat artık geri dönülmez bir yola girmiştir. Artık Hazal için Vural’la evlenmekten başka bir yol yoktur.

Demiroğlu villasında nikah için hazırlıklar yapılırken, Kenan Vural’ın da, Hazal’ın da yaptıklarını yanlarına bırakmayacağına yemin eder.
 
Bu sırada Ahmet, Sinan Demiroğlu için uyuşturucu kuryeliği yapmayı kabul etmiş, tek seferde çok büyük bir para kazanmanın hayaliyle, teslimatı yapmak için harekete geçmiştir. Fakat işler tahmin ettiği gibi gitmeyecektir.
 
Hazal, daha Demiroğlu hanesine adım attığı anda onu zor, kabus gibi günlerin beklediğini anlar. Annesi de, kızının Vural’la evlenmesini, sevdasını hiçe sayıp, Kenan’ı terk etmesini bir türlü kabullenememiş, kızını silmiştir. Şimdi Hazal, kendini büyük bir cehennemin ortasında tek başına hissetmektedir.
 
Ebru ve Halil ise, Hazal’ı nikah masasına oturtmayı başarmıştır. Halil Demiroğullarının dünürü olarak kazanacağı paranın ve sınıf atlamanın hesabını yaparken, Ebru da Kenan’ı elde etmek için harekete geçmiştir.
 
Vural içinse Hazal’la evlenmiş olmak yeterli değildir. Kenan’ın varlığını bile tehlike olarak görmektedir. Daha önce Hazal’ı kaybetmekten korktuğu için, Kenan’ı öldürmekten vazgeçen Vural, Kenan karşısına geçip rest çekince, herşeyi göze alır, Kenan’ın ölüm emrini verir. Hazal’ın ziyaret edebileceği bir mezarı bile olmasını istemez. Kenan ismiyle, cismiyle dünyadan silinmelidir.
 
Vural’ın Kenan’ın eski nişanlısıyla evlendiğini öğrenen Aziz Kenan’ı ortak düşmanlarıyla beraber mücadele etmek için ikna etmeye çalışmaktadır. Kenan ise içinde yanan ateşe dayanacak durumda değildir. Onu bu hale getirenlere, bir an önce bedel ödetmek niyetindedir. Artık Kenan’ın da, Hazal’ın da, Vural’ın da kaderi aynı namlunun ucundadır.
 
Dizi Sayfası »
 

Söz Söz
Pazartesi / 20:00
18. Bölüm

17. Bölüm: Yavuz, Bahar’ı kurtarabilecek mi?
Terör bağlantısı ortaya çıkan Büyük Bey, kaçmak için kızı Bahar’ı kullanmanın planlarını yaparken, Eylem bombayı patlatmadan kurtulmanın yolunu aramaktadır. Bu sırada Eylem’in üzerindeki bombanın patlamaması için Avcı da çok zor bir karar vermek üzeredir. Ancak ikisi de hiç beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalacaktır. 

Oğlunu kimin öldürdüğünü öğrenmek isteyen Çolak; Büyük Bey ve Agâh’a bir plan hazırlar. Tim’in düzenleyeceği operasyon işleri Çolak için epey zorlaştırır. Yavuz ise Büyük Bey’i yakalamak ve Bahar’ın hayatını kurtarmak arasında zor bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.
 
Dizi Sayfası »
 

Ufak Tefek Cinayetler Ufak Tefek Cinayetler
Salı / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »