Star Tv Dizileri

 

Avlu Avlu
Perşembe / 20:00
24. Bölüm

23. Bölüm: Deniz’in elindeki büyük koz ne?Deniz’in uzun zamandır sabırla beklediği gün gelmiş, kızının intikamını ne pahasına olursa olsun almıştır. Fakat şimdi herkes peşindedir ve zaman hızla aleyhine işlemektedir. Deniz’in önünde yapması gereken bir seçim ve halledilecek son bir şey daha vardır...

Bu sırada içeride Kudret ve Azra birbirlerini mahvetmek için her an fırsat kollamaktadır. Zerrin onları durdurmak ve üstü kapatılamaz bir olay yaşanmasını engellemek zorundadır.

Ancak Deniz’in elindeki koz Zerrin'i her şeyden önce kendini kurtarmaya mecbur bırakacaktır... Dizi Sayfası »
 

Beni Affet Beni Affet
Hafta içi / 17:15
1464. Bölüm

1464. Bölüm: Yaman ölüm kalım savaşı verirken, Feride onu bulmak için çıktığı tehlikeli yolculukta büyük bir tehlike yaşar. Sığındığı kulübede kaderine teslim olmaya hazırlanan Yaman gördüğü şeyler karşısında adeta şok olur.

Murat’ın evde kalmadığını öğrenen Asiye, Kader ve Murat defterinin kapanmadığını öğrenir ve çılgına döner.

Sevgi ve Şahin’i yanında olan Müjgan’ın mutluluğunu pekiştirecek tek şey Yılmaz’ın kendisine inanmasıdır. Oysa hesaba katmadıkları kişi Gönül’dür...
 
Gönül, Yılmaz ve Müjgan’ın bir araya gelmemesi için elinden geleni ardına koymaz. Maruz kaldığı sözler nedeniyle perişan olan Müjgan bir kararın eşiğine gelir.

 

1463. Bölüm: Feride Yaman'ı bulmak için beklenmedik bir hamle yapıyor...

Yaman ormanda bulduğu kulübede yaşam savaşı verir. Ancak durumu iyi değildir. Asiye otel Zafer’in eline geçmesin diye Yaman’ın ölüm ilanını çıkartır. Bunu duyan Feride çılgına döner. Zafer ise Feride’yi elde etmek için yeni oyunlar peşindedir.
 
Yaman’ın yaşadığına inanan Feride, onu bulmak için beklenmedik bir hamle yapar. Feride’nin Yaman’ı bu durumdan kurtarıp kurtaramayacağı merak konusudur.
 
Müjgan’la buluşmak için kapıya not bırakan Yılmaz, Müjgan’dan gelecek haberi bekler. Müjgan’ın üzüntülü halini fark eden Sevgi ise iki aşığın arasında yaşananları öğrenmeye niyetlenir. Müjgan’ın Yılmaz’ın kapıya
bıraktığı notu bulup, onunla buluşmaya gidip gitmeyeceği merak konusudur.
 
Kader hastanede Murat’ın yanındadır. İkili konuşurken hastaneye gelen sürpriz ziyaretçi ile işler iyice karışır.

 

Dizi Sayfası »
 

Çember Çember
Pazartesi - Belirsiz / 22:45
11. Bölüm

10. Bölüm: Kurtar Beni
Göl kenarında, park halindeki lüks bir araç içinde iki kadın cesedi bulunur. Kadınların kimlik tespiti yapıldığında ekibimizi şaşırtan detaylar ortaya çıkar. Begüm başarılı bir doktor, Elif ise hayatını eskortluk yaparak kazanmaktadır. Akıllarda soru işaretleri oluşur. Birbirinden alakasız bu iki kadını bir araya getiren sebep nedir? Araştırma devam ederken, eskiden çok iyi bir polis olan fakat meslekten ayrılan Şinasi Başkomiser de soruşturmaya yardımcı olmak amacıyla ekibe dahil olur. Şinasi Bülbül nam-ı değer "En gerekli Yılan" Barış Başkomiserle akademiden dönem arkadaşı aynı zamanda birbirlerinin en büyük rakibidir.  Şinasi Başkomiser'in ekibe dahil olması Volkan başta olmak üzere herkesi heyecanlandırır. Soruşturma esnasında Begüm, Elif ve Selin’in geçmişten kalma çok önemli bir sırları olduğu ortaya çıkar. Peki bu sır nedir? Tek sır onların ki değildir elbet. Şinasi'nin de tüm ekipten gizlediği büyük bir sırrı vardır.

Dizi Sayfası »
 

Erkenci Kuş Erkenci Kuş
Cumartesi / 20:00
24. Bölüm

23. Bölüm: Sanem ilişkilerini gizli yaşamak istiyor...

Can’la tekrar sevgili olan Sanem ilişkilerini, ailesine söyleyene kadar gizli yaşamak ister. Ama bu hiç de kolay olmayacaktır. Bir yandan mahallede, bir yandan ajansta çıkan dedikodular onları zor durumda bırakır ve Sanem ailesine yalan söylemek zorunda kalır. Bu yalanı fırsat bilen Aylin harekete geçer ve hain planlarına başlar.

Dizi Sayfası »
 

İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin
Cuma / 20:00
66. Bölüm

65. Bölüm: Fikret ve Adem hastanededir ve durumları ağırdır. Esma, bıçaklanma hadisesinden Adem’i sorumlu tutmaktadır Faruk ise hiçbir şey bilmedikleri için annesinin tepkisini anlamsız bulur. Fikret kendisine geldiğinde ilk merak ettiği Adem olur. Adem ise Fikret kadar şanslı değildir. Faruk’sa Adem’i artık nereye koyacağını bilememektedir. Tüm bunlar yaşanırken Boran erkekleri Garip’in yakın zamanda evlenme isteği ile karşı karşıya kalır. Esma’nın yaşayacağı şok ise bu haber ile olmayacaktır.

 
Dizi Sayfası »
 

Jet Sosyete Jet Sosyete
Çarşamba / 20:00
24. Bölüm

24. Bölüm (2. sezon 9. bölüm): Depoda Ozan’dan kalan temizlik robotunun bulunmasıyla Safiye’nin hayatı değişir. Artık bel ağrılarından kurtulmuştur. Zahide yüzünden robotun bozulması ise Yüksel ve Özpamuk ailelerinin arasında gerginliğe neden olur.

Gündüz kısa yoldan para kazanma çabalarına Alara ve Ozan’ı da dahil eder. Emlakçılarla anlaşan Gündüz, Alara ve Ozan’ı sahte alıcı olarak pazarlığa sokup alıcıları yanıltmaktadır. Fakat işler istediği gibi yürümez.
 
Melike internette arkadaş bulma sitelerinden kendine flört aramaktadır. Bunu öğrenen Ozan, Melike’ye tekrar yaklaşabilmek için aynı internet sitesine üye olur. Ama hiçbir şey umduğu gibi sonuçlanmaz.
 
Kumsal ve Şennur’un arası, Kumsal’ın Yıldız’ın gözünün hala dışarda olduğunu öğrenmesiyle tekrar düzelir.
 
Gizem'in Zehir Zıkkım dizisindeki rol arkadaşı Mehmet diziden kovulmamak için artık Gizem’e iyi davranmaya ve aralarını düzeltmeye karar verir. Cengiz her şeyi yanlış anlar ve kıskançlık krizleri geçirir
Dizi Sayfası »
 

Kardeş Çocukları Kardeş Çocukları
 / 20:00
1. Bölüm

1. Bölüm: Hayalleri ve hayatları birbirinden bambaşka olan iki anne: Ümran ve Umay. Ümran ve kızı Hayat, küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı Hayal, İstanbul’dadır.

Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur. 

Dizi Sayfası »
 

Söz Söz
Pazartesi / 20:00
63. Bölüm

62. Bölüm: Tim için hesaplaşma vakti

Canını zor kurtaran Tarık, Yavuz’dan intikam almak için başka yollar aramaktadır. Ama karşısında Derya’yı görünce geri çekilme vaktinin geldiğini anlar. Çünkü Derya Yavuz’un vurulmasında onun parmağı olduğuna inanmaktadır. Tarık’ın geri çekilmesi Sami’nin görevi devraldığı anlamına gelmektedir. Yavuz ise bu karşılaşmadan memnundur. Çünkü Sami ve ekibinden hesap sorma vakti gelmiştir.

Karabatak, bombalı saldırının faili Şero’nun peşindedir. Ama tam yakalayacağı sırada Şero’nun Dragan’la birlikte yaptığı saldırı planını öğrenir. Artık kendini açık etmeden bu planın detaylarını öğrenmek zorundadır. Ama Şero’nun peşini de bırakmaya niyeti yoktur.

Tim, Karabatak’tan gelen haberle harekete geçer. Hem Karabatak’ı almak hem de Dragan’ın planını engellemek için hazırladıkları tuzak Şero’nun son anda karar değiştirmesiyle Karabatak için hayati bir riske dönüşür. Dizi Sayfası »

 

Ufak Tefek Cinayetler Ufak Tefek Cinayetler
Salı / 20:00
45. Bölüm

45. Bölüm: İki düğün bir cenaze

Sarmaşık yine çok hareketli ve bir o kadar da tehlikeli. Bir yanda düğün hazırlıkları, bir yanda öldürme planları! Bakalım bu kez emeline ulaşan hangi taraf olacak? Şebnem, Merve'yle Kerim'in arasına kara kedi gibi giriyor ama sonunda aşk bir şekilde yolunu buluyor. Düğün hazırlıkları içinde olan Burcu'yla Emre'yi ise bambaşka sürprizler bekliyor. Arzu'nun katili kim? Kerim'in kolunun sakat kalmasına kim neden oldu? Peki Oya kimi, neden öldürdü? Tüm bu sorular ve merakla beklenen pek çok başka soru nihayet cevap bulacak.

Dizi Sayfası »
 
 


 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni sezonun yeni dizilerinden en beğendiğin hangisi?

Yeni sezonun yeni dizilerinden en beğendiğin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?