Star Tv Dizileri

 

Adını Sen Koy Adını Sen Koy
Hafta içi / 15.30
386. Bölüm

376. Bölüm: Azize’nin suçu kabul etmesi Oğuz’u şaşırtır. İyi de bu kadın suçu üstlenerek ne yapmaya çalışmaktadır? 

Jülide Azize’nin başına gelenlerden kendini sorumlu tutar, Oğuz’dan Azize’yi geri getirmesini ister. Peki Azize geri gelecek midir? Oğuz ön yargısının bedelini canı yanarak ödeyecektir. 
 
Kılıç kendi tuzağına düştüğünde, Azize’den yakasını kurtarması kolay olmaz. Bu kadar mücadeleden sonra, Ali ve Azize sonunda kavuşabilecekler midir?
Dizi Sayfası »
 

Avlu Avlu
Perşembe / 20:00
16. Bölüm

15. Bölüm: Kudret intikam planları yapıyor!  

Yeni gelen üç mahkûm tüm dengeleri sarsacaktır. Diğer yandan Zerrin’in Oktay ve Murat gerginliğindeki rolü gitgide büyümektedir.

Herkesin ilgisi bu üç mahkûm üzerindeyken, Kudret de intikam planları içindedir.

Şimdi Deniz’in aklında kocaman bir soru işareti vardır: Alp’in Deniz’i öldürmesi için gönderdiği kiralık katil, yeni gelen mahkumlardan hangisidir?

Dizi Sayfası »
 

Beni Affet Beni Affet
Hafta içi / 17:00
1423. Bölüm

1423. Bölüm: Müjgan Yılmaz’la yüzleşmek ve paraları ona iade etmek için her şeyi göze alır. Tüm yaşananların sonucunda Müjgan’ın içine düştüğü zor durum, Yükseloğlu ailesinin de hayatını derinden etkileyecek olayların başlamasına neden olur.

Diğer yandan Sevgilerin gerçeği anladığını düşünen Selva ve Burçin, sonradan çok pişman olacakları bir hamlede bulunurlar. 

Her şeyden habersiz yaptıkları piknik, Turan ve Kozan ailesinin fertleri arasında bir yakınlaşma olmasını sağlar. Buna rağmen Yaman’ın ablası Harika, Feride’ye ters davranmaya devam eder. Zafer, Yaman’ın başını büyük belaya sokacak bir plan yapar. Hastanenin bahçesinde karşı karşıya gelen Murat ve Kader ise ikisini de hayal kırıklığına uğratacak bir konuşma yaparlar.

 ------------------------------------------------------------------

 1422. Bölüm: Turan ailesi, Yaman ve Murat’ın hazırladıkları sürprizle hep beraber eğlenceli anlar yaşar. Yaman ve Feride, Umut bebekle birlikte aile olmanın mutluluğu içerisindedir. İntikam yemini etmiş Zafer evin içine girerek, herkes için tehlikeli bir oyun oynar. Hakan, ateşi normale düşmeyen Kader’i son çare olarak hastaneye götürür. Murat da Güzel’in tahlil sonuçlarını almak için aynı hastanededir.

Müjgan uyandığında kendisini bir odada kilitli bulur. Kardeşi Ebru’nun hayatını kurtarmak için büyük bir fedakârlık yapan Yılmaz ise öfkeyle Müjgan’ın karşısına çıkar. İkilinin duygu dolu ilk karşılaşmasının nasıl sonuçlanacağı merak konusuyken, Yükseloğlu ailesinin evinde ise büyük bir sevinç vardır. Diğer yandan Sevgi ile Şahin heyecanla DNA sonucunu beklerken, Selva riskli bir hamle yapar.
 

 

Dizi Sayfası »
 

Çember Çember
Pazartesi - Belirsiz / 22:45
11. Bölüm

10. Bölüm: Kurtar Beni
Göl kenarında, park halindeki lüks bir araç içinde iki kadın cesedi bulunur. Kadınların kimlik tespiti yapıldığında ekibimizi şaşırtan detaylar ortaya çıkar. Begüm başarılı bir doktor, Elif ise hayatını eskortluk yaparak kazanmaktadır. Akıllarda soru işaretleri oluşur. Birbirinden alakasız bu iki kadını bir araya getiren sebep nedir? Araştırma devam ederken, eskiden çok iyi bir polis olan fakat meslekten ayrılan Şinasi Başkomiser de soruşturmaya yardımcı olmak amacıyla ekibe dahil olur. Şinasi Bülbül nam-ı değer "En gerekli Yılan" Barış Başkomiserle akademiden dönem arkadaşı aynı zamanda birbirlerinin en büyük rakibidir.  Şinasi Başkomiser'in ekibe dahil olması Volkan başta olmak üzere herkesi heyecanlandırır. Soruşturma esnasında Begüm, Elif ve Selin’in geçmişten kalma çok önemli bir sırları olduğu ortaya çıkar. Peki bu sır nedir? Tek sır onların ki değildir elbet. Şinasi'nin de tüm ekipten gizlediği büyük bir sırrı vardır.

Dizi Sayfası »
 

Erkenci Kuş Erkenci Kuş
Cumartesi / 20:00
16. Bölüm

15. Bölüm: Sanem ve Can’ı kötü bir sürpriz bekliyor.
Sanem’in taktığı nişan yüzüğünü Aylin’in çantasında gören Can, şoka giriyor ve Sanem’i soru yağmuruna tutuyor. 

Nihat’la Mevkıbe’nin evlilik yıldönümleri. İkisi de birbirlerinden gizli, diğerine tatlı bir sürpriz peşinde koşuyor.
 
Ceycey'e ise memleketinden bir sürpriz var...
 
Aylin’le Deren’in savaşı, ajanstan taşıp lunaparkta son buluyor. Sanem, Can’ın sürpriziyle kendini lunaparkta dönme dolabın tepesinde, sevdiği adamın kollarında buluyor.
 
Ancak o gecenin sonunda Sanem'i de Can'ı da kötü bir sürpriz bekliyor... Sanem'in başına hiç tahmin etmediği bir şey gelmek üzere...
 
Dizi Sayfası »
 

İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin
Cuma / 20:00
58. Bölüm

57. Bölüm: Süreyya ile Esma arasında büyük gerilim...
Ülfet’in Esma’ya yaptığı suçlama ile Fikret şoka girmiştir. Annesinin onlara yalan bir hayat yaşatması fikri ile mücadele edemeyen Fikret, duyduklarını İpek ile paylaşır. İpek ise bu bilgi ile yıllardır beklediği şansı elde etmiş gibidir. Fikret’in itirazlarına rağmen DNA testi yaptırmak için harekete geçer.

Süreyya’nın hayatında ise yeni bir sayfa açılmaktadır, hayalini kurduğu iş avuçlarının içerisindedir. Faruk’un da onayı ile Süreyya teklifi kabul eder. Ülfet’in işi için Süreyya’ya aracı olması ise Süreyya ile Esma’nın arasında gerginliğe neden olur. 

Fikret tüm duygularının yanında bir de Adem’i bitirme planının peşindedir ve başını belaya sokmak üzeredir. Faruk’un Fikret’in yaptıklarını öğrenmesi ve olaya müdahalesi ise iki kardeşin yüzleşmesine sebep olacaktır.

Dizi Sayfası »
 

Jet Sosyete Jet Sosyete
Çarşamba / 20:00
17. Bölüm

16. Bölüm: Alara ve İlayda’nın babası Levent Çıkrıkçıoğlu (Ozan Güven) Alara ile gittiği Karadeniz gezisinden kızların manevi ablası Kumsal ile birlikte döner. 10 yıl önce zor kurtuldukları Kumsal’ın eve tekrar dönmesi ile kızların hayatı karışır. Levent Çıkrıkçıoğlu’nun gelişi, Özpamuk Ailesi’nin tatilini yarıda kesip dönmelerine sebep olacaktır.

Ofis çalışanlarının tatil rehavetiyle karşılaşan Levent, Cengiz’e zor zamanlar yaşatacaktır.

Yaz başında İlayda ile olan düğününden kaçan Ozan, Melike ile gizli gizli görüşmektedir. Fakat Ozan’ın yasak olan her şeye zaafı İlayda’nın da ona yasak olmasıyla tekrar ona ilgi duymasına sebep olacaktır. Ofiste yeni çalışmaya başlayan Nazlı’nın da Ozan’a yasak olması, işleri iyice karıştıracaktır.

Şennur’un Talip ve Yıldız’a ev almak için kredi almak istemesi ama kefil olarak Yaşar’ı seçmesi, Yaşar’ın kefillik fobisiyle birlikte ilginç sonuçlar doğuracaktır.

Dizi Sayfası »
 

Kardeş Çocukları Kardeş Çocukları
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Söz Söz
Pazartesi / 20:00
55. Bölüm

55. Bölüm: Dragan, Yavuz’u can evinden vurmak için yeni bir plan yapıyor

Yaralı sivillerin bir an önce helikoptere ulaşabilmesi için kendisini feda eden Albay Erdem kahramanca bir mücadele verirken Tim, komutanlarını arkada bırakmamak için geri döner. Ama olay yerinde yükselen alevler çoktan Erdem’in etrafını sarmıştır. 
Kara listedeki isimlerden birisi olan Baran’ı ülkeye getiren Tim, listedeki diğer isimlere ulaşmak için önemli bilgiler edinir. 
 
Tim’in elde ettiği başarıdan rahatsız olan örgüt diğer isimlerinde yakalanacağından korkmaktadır. Dragan, örgüte bu konuda destek olacağını söyler. Yani Baran’ın kara listeye ulaşmak için verdiği kilit isim olan Erdal artık Dragan’ın korumasındadır. 
Erdal aynı zamanda örgüte patlayıcı sağlayan isimdir. Dragan hem onu korumak hem de ülkeye yüklü miktarda patlayıcı sokmak istemektedir. Ama Yavuz onun bu planına engel olmak için harekete geçer.
 
Dizi Sayfası »
 

Şahin Tepesi Şahin Tepesi
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Ufak Tefek Cinayetler Ufak Tefek Cinayetler
Salı / 20:00
37. Bölüm

37. Bölüm: Emre ve Kerim Sarmaşık'ı ateşe veriyorlar

Kerim ve Emre, Sarmaşık'ın altını üstüne getirmeye ant içtiler. Şimdi yerin altında gömülü sırları olan Sarmaşık sakinleri düşünsün! Emre gümbür gümbür gidiyor, sırları bir bir ortaya döküyor. Ve bir sonraki aşamaya geçiyorlar: Edip'i kimin öldürdüğünü bulacaklar. Çember daralıyor. Oya bir yandan, Kemal bir yandan, bir de bu adamlar... Sonuca adım adım yaklaşıyoruz. Şer ittifakının dağılması ise an meselesi. Nihayet bir kaçak çıkıyor... Çözülme başladı!
 
Diğer büyük bombayı Betül Aksak atıyor. Oya'nın bebeği, Aksak soyadını alacak artık, kaçış yok. Ne Merve durabilir bunun önünde, ne Oya... "Deniz Aksak" ismi, gümbür gümbür geliyor.
 
 
 
 

 

Dizi Sayfası »
 
 


 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?