Star Tv Dizileri

 

Adını Sen Koy Adını Sen Koy
Hafta içi / 17.15
286. Bölüm

247. Bölüm: Ömer hala Bahşende’nin, Jülide ve Zehra arasında kurduğu paralelliğin etkisi altındadır.

Zehra’nın Ömer’i kazanma kararlılığı devam ederken şirketteki soruşturma ve Bahşende’nin baskısı Ömer iyice bunaltır. 

Sabah’ın aşırı pozitif halleri sürerken Kerem, Teoman yüzünden kıskançlık krizine girer. Bu arada evlatlık araştırmasında da şok edici gelişmeler vardır. 
Dizi Sayfası »
 

Avlu Avlu
 / 20:00
1. Bölüm

 1. Bölüm: “Avlu” yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının cezaevine girişinin hikayesi... Dizide özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu’da kendi düzen ve kendi hukuklarıyla, verdikleri yaşam mücadelesi konu ediliyor.

Dizi Sayfası »
 

Beni Affet Beni Affet
Hafta içi / 16:00
1324. Bölüm

1324. Bölüm:  Yaşadıkları nedeniyle ayrı kalan Yaman ve Feride, bu zor süreci atlatabilmek için birbirlerine olan aşklarından destek alırlar. Asiye Yaman’ın hapishaneden çıkması için, Feride’ye Cansu’nun teklifini kabul etmesi yönünde ısrar eder. Yaman’ın durumunu otelin yönetim kurulundan saklamaya çalışan Feride, beklenmedik bir ziyaretçi nedeniyle zor anlar yaşar. Feride elinden geleni yapsa da Cansu son dakikada sürpriz bir hamle yapar.

Ateş Zeynep’in küçüklüğüne dair anlattığı bir anı üzerine ona sürpriz hazırlar. Ateş’in, Zeynep’in annesi Nazan’a karşı olan tutumu, annesinin gelişini kabullenemeyen Zeynep’i sinirlendirir. Nazan Zeynep’in kendisini affetmesi için son bir hamle yapmaya karar verir.

Kader, Murat’ın Güzel’den sakladığı tüm gerçekleri Mahir’den öğrenir. Kader’in her şeyi bildiğini ve Güzel’le buluştuğunu öğrenen Murat’ın tavrı ise merak konusudur.

Anket - Feride Yaman'la mı kalsın, Cüneyt'e mi dönsün?

 

 

 

Dizi Sayfası »
 

Börü Börü
Çarşamba - 28 Şubat / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Çember Çember
Çarşamba - Belirsiz / 22:30
11. Bölüm

10. Bölüm: Kurtar Beni
Göl kenarında, park halindeki lüks bir araç içinde iki kadın cesedi bulunur. Kadınların kimlik tespiti yapıldığında ekibimizi şaşırtan detaylar ortaya çıkar. Begüm başarılı bir doktor, Elif ise hayatını eskortluk yaparak kazanmaktadır. Akıllarda soru işaretleri oluşur. Birbirinden alakasız bu iki kadını bir araya getiren sebep nedir? Araştırma devam ederken, eskiden çok iyi bir polis olan fakat meslekten ayrılan Şinasi Başkomiser de soruşturmaya yardımcı olmak amacıyla ekibe dahil olur. Şinasi Bülbül nam-ı değer "En gerekli Yılan" Barış Başkomiserle akademiden dönem arkadaşı aynı zamanda birbirlerinin en büyük rakibidir.  Şinasi Başkomiser'in ekibe dahil olması Volkan başta olmak üzere herkesi heyecanlandırır. Soruşturma esnasında Begüm, Elif ve Selin’in geçmişten kalma çok önemli bir sırları olduğu ortaya çıkar. Peki bu sır nedir? Tek sır onların ki değildir elbet. Şinasi'nin de tüm ekipten gizlediği büyük bir sırrı vardır.

Dizi Sayfası »
 

Fazilet Hanım ve Kızları Fazilet Hanım ve Kızları
Cumartesi / 20.00
36. Bölüm

35. Bölüm: Hazan duygularına engel olmaya çalışıyor...
Yağız’ın Farah’la girdiği yol, Hazan için kendi duygularına giden yola dönüşür. Gördüğü manzara karşısında allak bullak olan Hazan, anlam veremediği duygusal bir uyanış içinde, adını koymak istemediği hisleriyle adeta kavgaya tutuşmuş haldedir. Çıktığı bu yolda tökezlemeden yürümek, iradesine sığınan Yağız için de düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Hazan’ın iç dünyasında Farah rüzgarı eserken, ev sahibinden aldığı ihtar Hazan ve Yağız’ı beklenmedik şekilde karşı karşıya getirir.

Selin’in hamilelik yalanından Ece’yi kullanarak kurtulmak istemesi Ece ve Yasin arasında taşların yerinden oynayacağı bir yüzleşmeye sebep olurken, kızının yalanlarıyla yüzleşmek zorunda olan Hazım’ı zor bir seçim bekler.

Diğer yanda, Hazım’ın hatırladıklarından sonra eli kolu bağlanan Yasemin ve Gökhan, Hazım’dan gelecek adımı beklerken, Gökhan’ın Hazım’a attığı sürpriz adım Yasemin’in ipini çeker.

Hazan’ı hedefine koyan Kerime harekete geçmek için elini güçlendirmeyi beklerken, beklediği koz ona en beklenmedik yerden gelir. Fazilet, farkında bile olmadan Kerime’nin ocağına düşerken, Hazan’ın kendisinden uzaklaşmaya başladığının farkında olan Sinan Nil’le tehlikeli sularda yüzmeye başlar.

Kendi kalbiyle kavgaya tutuşmuş olan Hazan, içindeki karmaşanın verdiği gerilimle Yağız’a patlarken, Farah beklenmedik hamlesiyle Hazan ve Yağız için kötü bir sürpriz hazırlar.

Dizi Sayfası »
 

İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin
Cuma / 20:00
38. Bölüm
37. Bölüm: Yaşam savaşı veren Begüm ve Süreyya arasında buzlar eriyor
Süreyya ve Begüm arasındaki tartışma beklenmedik bir noktaya evrilir. Esma’nın bohça alışverişi Siren’i hayretler içinde bırakır. Akif ve Senem ilişkilerinin önündeki en acımasız engelle karşı karşıya gelirler. İpek kafasındaki tehlikeli planla Esra’nın karşısına çıkmaya hazırlanır. Osman’ın nişanı sırasında yaşanan bir olay Esma’yı utançtan yerin dibine geçirir. Sabaha karşı gelen korkunç bir haber konakta yeni bir dönemin başlamasına sebep olacaktır.
Dizi Sayfası »
 

Jet Sosyete Jet Sosyete
Pazar / 20:00
2. Bölüm

1. Bölüm:  Özpamuk Tekstil’in getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul’un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk çapkın oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar’ı getirir. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınabilecektir. Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem’in sürekli gerilim yaşadığı yan evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır. 

Ailesi sınıf atlama ve sosyeteye ayak uydurma heyecanına düşmüşken; Yaşar’ı ise şirketin şu ana kadar hiç çıkmadığı üst katında, moda ve tasarım dünyasının göbeğinde herkesin saygısını kazanması gereken zor bir dönem beklemektedir.
Dizi Sayfası »
 
 

Söz Söz
Pazartesi / 20:00
34. Bölüm

34. Bölüm: Nazlı’nın hayatı timin yetişmesine bağlı
Dört bir yanı teröristler tarafından sarılan Tim köşeye sıkışmıştır. Amansız bir mücadelenin tam ortasındayken Agah'ın sürpriz planı bütün dengeleri değiştirir.

Derman'ın emriyle adamları hemen harekete geçer. Derman'ın adamını teşhis eden Nazlı, hain bir tuzakla kaçırılır. Tim hemen harekete geçer. Karabatak yaralı olmasına rağmen canını dişine takıp Nazlı'yı bulmak için yemin eder. Zamana karşı kıyasıya bir yarış başlar. Eğer Tim zamanında yetişemezse Nazlı'nın hayatı sona erecektir.
Bu sırada Yavuz da annesinin katiliyle ilgili babasından şok edici bir bilgi öğrenir. 
Keşif ekibine katılan Keşanlı ve Çaylak ise beklemedikleri bir saldırıyla karşı karşıya kalırlar. Çatlak ağır yaralanır. Üstelik bir harabede sıkışırlar ve yardım çağrılarını kimse duyamaz. Çaylak, Keşanlı'nın kollarında şehit olmak üzeredir.
 
Dizi Sayfası »
 

Ufak Tefek Cinayetler Ufak Tefek Cinayetler
Salı / 20:00
17. Bölüm

17. Bölüm: Sarmaşık'ta Merve - Oya kapışması... İki değişik türde kadın, iki farklı hareket planı... Merve'nin Serhan'ı farklı, Oya'nın Serhan'ı farklı. Peki kim Serhan'a iyi geliyor? Serhan'ın kimi istediği belli ama Oya'nın da düşmanı büyük! Serhan için savaşması lazım.

Fakat bu defa ciddi bir müttefiki var Oya'nın: Pelin!
Pelin Merve'yi yok etmek için Serhan-Oya aşkına el atıyor! Bu iş olacak ve Merve bitecek! Bakalım Pelin ne hin planlar kuruyor...

Bu arada Mehmet Arzu ve Burcu arasında kalmış durumda... Genç sevgilisinden kurtulup ailesine geri dönmek istiyor. Fakat Burcu'nun efsane hamlesine hazır olun!

Merve'den de dev bir plan geliyor... Hayran olmamak elde değil... Merve bu!

Anket - Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın? Merve & Serhan mı, Oya & Serhan mı?

 

Dizi Sayfası »
 
 


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?