Star Tv Dizileri

 

Anne Anne
Salı / 20:00
17. Bölüm

16. Bölüm: Turna ve Zeynep bir arada kalmayı başarabilecek mi?
Yurttan kaçan Turna, Zeynep’i Gönül’ün yanında bulur. Tam kaybettiğini düşündüğü anda bir kez daha Turna’yı karşısında gören Zeynep şaşkınlığı ve mutluluğu birlikte yaşar. Kızına yaklaşması bile yasakken şimdi ona sarılabilmektedir. Ancak Turna’nın yetimhaneden kaçtığı çabuk duyulur. 

 
Komiser Sinan, Turna’nın Zeynep’le birlikte olduğunu tahmin etmekte zorlanmaz. Görevi gereği Turna’yı yetimhaneye geri götürmek isteyecektir. Zeynep ve Turna’nın en büyük korkusu olan ayrılık, ikilinin kapısını bir kez daha çalacak gibi görünür.
 
Zeynep’in özgürlüğü tehlike altında
 
Cahide, Turna’nın Zeynep’le birlikte olduğunu öğrenince çılgına döner. Bin bir zorlukla hapisten kurtarmayı başardığı kızının Turna ile tekrar görünmesi her şeyi mahvedebilecek bir durumdur. Üstelik yakalandığı takdirde Cahide’nin bir kez daha kızını hapisten kurtarması mümkün olmayacaktır. 
 
Diğer taraftan Cahide Zeynep’e karşı müthiş bir vicdan azabı duyar. Onu kurtarmak için Cengiz ve Şule’yle pazarlığa girdiğini henüz Zeynep bilmemektedir. 
 
 
Şule’nin mutluluk hayalleri suya düşüyor
 
Ani bir kararla evlenen Şule ve Cengiz için her şey çok güzel görünür. Cengiz Cahide’den aldığı paralarla, Şule ise mutlu bir yuva kurma hayaliyle son derece keyiflidir. Bundan sonra evinin kadını, çocuğunun anası olarak yaşamak ister. Bir an önce Turna’yı yetimhaneden almak niyetindedir. Nitekim Cahide’nin Turna ile ilgil verdiği sözler Şule’nin kendinden emin davranmasına yol açar. 
 
Ancak işler düşünüldüğü gibi gelişmeyecektir. Şule’nin mutlu yuva hayali kısa sürede kabusa dönüşür. Bu kabus Şule kadar Turna’nın da kaderi olacaktır.
Gerçekler açığa çıkıyor
 
Zeynep Anne, sonunda Zeynep’in kendi torunu olduğunu öğrenir. Yıllardır içinde sakladığı gerçekleri ona anlatmak ister. Ancak bu gerçekler Gönül’ün bir kez daha kızını kaybetmesine neden olabilecek kadar ağırdır. 
Turna için her fedakarlığı yapmaya hazır olan Zeynep çok tehlikeli bir karar alarak hızla harekete geçer. Ancak bu karar kimsenin tahmin etmeyeceği yeni durumların da habercisi olacaktır.
 
Dizi Sayfası »
 

Beni Affet Beni Affet
Hafta içi / 14:45
1127. Bölüm

1127. Bölüm: Yaman’nın Feride’ye yapacağı itiraf ne olacak? 
Melis’in Yaman’la kavga ettikten sonra Cüneyt’i araması, Elmas ve Feride’yi çok zor durumda bırakır. Feride, Cüneyt ve Yaman’ın karşılaşmasını engellemek için bir plan yapar. Ancak bu plan Yaman ve Feride’nin yüzleşmesine yol açar ve Yaman, Feride’ye samimi bir itirafta bulunur.

Sıla’nın oyununa oyunla karşılık veren Murat, bu kez Sıla’yı çok kırar.

Onur’un beklenmedik tepkileri karşısında şaşkına dönen Bahar, Harika’nın ofise davet ettiği bir konuk nedeniyle çok zor durumda kalır.

Umut babasının yaptıklarını ifşa etmez. Oğlunun öfkesinden nasibini alan Şahin, Ajda’dan ayrılmak konusunda kararlıdır.

Kader ve Sevgi Şahin’in yasak aşkını öğrenirler. Ancak yaşananlar Sevgi’yi büyük bir felakete sürükler.
Dizi Sayfası »
 

Cesur ve Güzel Cesur ve Güzel
Perşembe / 20:00
15. Bölüm

15. Bölüm: Tahsin ve Cesur arasında intikam rüzgarları esiyor

Tahsin Korludağ’ın göz altına alınması bir kasırga etkisi yaratırken Cesur’la Sühan’ın arasındaki korları da tekrar alevlendirir.
 
Demir parmaklıkların arkasına giren Tahsin büyük bir öfkeyle Cesur’la ödeşeceğini haykırırken bu ateşi canlı tutmaya kararlıdır.
 
Eski defterler açılıyor
 
Özgür kalan Rıza sonunda kendisinden çalınan yılların hesabını sormak için beklediği şans eline geçer. Eski dostları sayesinde dışarıdaki hayata alışırken Cesur’a yaklaşmayı kafasına koyar.
 
Çiftlikte yaşanan bir talihsizlik sonucu, olaylar Cahide’nin kontrolünden çıkar. Bu durum başta Hülya dahil herkesin panik olmasına neden olur. Cahide artık yolun sonuna geldiğinden neredeyse emindir.
 
Sühan için zor karar
 
Cesur çok önemli bir kararın arifesinde, Sühan’dan büyük bir iyilik ister. Bu ona olan sonsuz güveninin de kanıtıdır.
Sühan yeni bir kavşakla karşı karşıyadır ve seçeceği yol Cesur’un da geleceğini belirleyecektir.
 
Dizi Sayfası »
 

Hayat Bazen Tatlıdır Hayat Bazen Tatlıdır
Pazar / 20:00
18. Bölüm
17. Bölüm: Hayat, Cerrah’ın evlenme teklifi karşısında şaşkınlığını gizleyemez. Gözde ve Koray, Sevda ve Burak’ın yakınlaşması karşısında şoktadır! Gözde Burak’ı terk eder.  Koray ise, bu olayla birlikte Sevda’yı kıskandığını ve ona karşı duyguları olduğunu fark eder! Birtanem, Cerrah’ın Hayat’a romantik ve planlı bir evlenme teklifi ettiğini duyunca, Şerif’ten de daha güzel bir evlenme teklifi ister. Şerif, Loçko ve diğerlerinin yardımıyla romantik bir evlenmek teklifi arayışına girerken, başına gelmeyen kalmaz! Hayat, Yeşim ile beraber Cerrah’ın değişip değişmediğini görmek için Cerrah’a oyun oynarlar. Ancak bu oyundan sonra Hayat’ı hiç ummadığı bir sürpriz beklemektedir!
Dizi Sayfası »
 

İçimdeki Fırtına İçimdeki Fırtına
Cumartesi / 20.00
3. Bölüm
3. Bölüm: Deniz, intikam planını adım adım devreye sokar
Ezgi, Elif Deran adıyla hayatlarına giren Deniz’le ilgili araştırmalarını genişletir. Deran Köşk’ünde yapılan parti gecesi tanıştığı altı yaşındaki Kerem Deran’ın babasının kim olduğu Ezgi’yi özellikle ilgilendirmektedir.  Gerçek Elif Deran hakkında bir ipucu yakaladığı anda, Nusret’e torunu olduğunu iddia eden Elif Deran’ın sahte olduğunu ispat ederek kardeşinden temelli kurtulacağını düşünmektedir.  Elif Deran ise (Deniz) intikam planını adım adım devreye sokar. Öz babası Galip ile, yıllar sonra ilk defa tanışan Deniz, 28 yıldır parmaklıklar arkasında yaşayan babasından geçmişin tüm sırlarını öğrenmiştir. 
 
Galip’in gençliğinde birlikte çalıştığı mafya lideri Rasim, Emre’nin annesi Perihan’la yıllardır işbirliği halindedir. Fırat’a babasından kalan mirası Rasim sayesinde sahte belgelerle kendi üstüne geçirten Perihan, Fırat’ın gerçek kimliğinden habersiz adım adım kaderine yürümektedir. Hem Fırat’ın hem de Elif Deran’ın (Deniz’in) arkasındaki güçler ile Perihan’ı koruyan güçler kesişme noktasına ilerlerken Ezgi hoyratça Deniz’in peşine düşer. 
Emre üstünden bir aşk çekişmesi olarak Ezgi ile Deniz arasında başlayan savaş, geçmişe gömülmüş pek çok sırrın ortaya çıkmasına ve durulmuş suların bulanmasına sebep olmuştur. Savaş artık sadece bu iki genç kadın arasında kalamayacak kadar büyüktür.
Dizi Sayfası »
 

İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin
 / 
1. Bölüm
Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir. 
 
Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır. 
 
Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır. 
Dizi Sayfası »
 

Kara Sevda Kara Sevda
Çarşamba / 20:00
57. Bölüm

57. Bölüm: Asu ve Emir’in aşıkları ayırma planı işe yarayacak mı?
Nihan ile Kemal, hediye paketinde bulamadıkları cevabın çok yakınlarında gizlendiğini fark eder. Zeynep’i son anda kurtaran Emir, onunla birlikte Kemaller’le aynı mekandadır. Emir’in plansız bu adımı, gerçeğe uzanan yoldaki ilk büyük gedik olacaktır. Zeynep’in bu cehennemden kurtuluşu çok zordur. Kemal’in o depoda bulacağı ipucu doğru kullanılırsa, katilin kartviziti işlevini görecektir.

 
Asu, Emir’in Nihan ile Kemal’i sonsuza kadar ayırabileceği planından neden vazgeçtiğini anlayamaz. Ama artık bu konuda Emir’e teslim de olmayacaktır. Ozan’ın katilini arayan kara sevdalılara Asu, uzaktan bir işaret fişeği yollar.
 
Zeynep, başına gelenleri öğrendiğinde, Emir’in kendisini Nihan için gözünü kırpmadan kurban edeceği gerçeğiyle bir daha yüzleşir. Zeynep’in yüreğinden kopacaklar da, onun kara sevdasının mührünü taşıyacaktır.
 
Nihan ve Kemal’in sorularına bulacağı her cevabın bir noktasında Zeynep kendine yer bulur. Zeynep ekseninde, Kemal ile Nihan ilk dakikadan karşı karşıya yer almaya başlar. Öte yandan komiser Hakan da elindeki ipuçlarından biri olan düğmeyi incelemeye gönderir. Katilin parmak izi belki de o düğmededir. 
 
Kemal, sorularına cevap almak için Zeynep’le yüzleşmeye karar verir. Kemal bu yüzleşmede bambaşka bir gerçekle sarsılacaktır. Diğer tarafta Emir ise Nihan’ın anneliğini itibarsızlaştıracak bir plan yapar. Ancak Nihan’a artık boyun eğdirmesi imkansızdır. Bu elin rövanşı da olacaktır.
 
Kendisine doğru yaklaşan adımların sert sesini her geçen gün daha net duyan Zeynep, soluksuz kalır. Deşifre olmamak için son bir ümitle Tarık’tan yardım ister. Tarık ile Zeynep’in tehlikeli harekatı başladığında; Kemal gerçeği öğrenmek uğruna elini ateşe uzatır. 
 
Kemal, büyük resmin parçalarını bir araya getirdiğinde, son eksik parça Zeynep ile arasında birkaç adım kalacaktır. 
Dizi Sayfası »
 

Paramparça Paramparça
Pazartesi / 20:00
93. Bölüm

92. Bölüm:  Hazal inkar ediyor
Hazal ile Damir’in samimi fotoğraflarını gören Cihan soluğu Hazal’ın yanında alır. Cihan’ın öfkesine anlam veremeyen Hazal, Damir ile olan ilişkisini inkar eder. Cihan, Hazal’ın ardından Damir’in kulübüne giderek Damir’i, ailesinden uzak durması konusunda uyarır. 

KİM BU GİZEMLİ ARKADAŞ? 
Ozan bir anda karşısına çıkan gizemli kişi ile samimiyeti ilerletir. Ne kadar büyük bir tehlikenin içinde olduğunu fark etmeyen Ozan diğer taraftan da tıpkı Özkan ve Rahmi Bey gibi elmas kaçakçılarının ölüm listesindedir... 
 
DİLARA’NIN ZOR GÜNLERİ
Harun’u kaybetmenin acısıyla baş başa kalan Dilara’ya zor günlerinde en büyük destek yine Cihan’dan gelir. Öte yandan Rahmi Bey’in Dilara’yı zorda bırakacak bir planı vardır. Başı beladan kurtulmayan Asuman ise karşısında polisleri bulur.
Dizi Sayfası »