Star Tv Dizileri

 

Adını Sen Koy Adını Sen Koy
Hafta içi - Sezon Finali / 17.00
365. Bölüm

247. Bölüm: Ömer hala Bahşende’nin, Jülide ve Zehra arasında kurduğu paralelliğin etkisi altındadır.

Zehra’nın Ömer’i kazanma kararlılığı devam ederken şirketteki soruşturma ve Bahşende’nin baskısı Ömer iyice bunaltır. 

Sabah’ın aşırı pozitif halleri sürerken Kerem, Teoman yüzünden kıskançlık krizine girer. Bu arada evlatlık araştırmasında da şok edici gelişmeler vardır. 
Dizi Sayfası »
 

Avlu Avlu
Perşembe - Sezon finali / 20:00
11. Bölüm

11. Bölüm: Deniz kızının katilini arıyor...
Deniz kızının sevgilisinin adını öğrendiği andan itibaren içindeki yas ve keder yerini öfke ve intikam isteğine bırakır.

Artık tek isteği kızının katilini bulmak ve hak ettiği cezayı vermektir.

Ama bu Deniz için hiç kolay olmayacaktır.

 
Dizi Sayfası »
 

Beni Affet Beni Affet
Hafta içi - Sezon Finali / 15:35
1402. Bölüm

1401. Bölüm: Orhan’la konuşarak Cansu hakkındaki cevapları almak isteyen Yaman, şok olacağı bir  şey öğrenir. Yaman ile Feride, Cansu’ya yaptıklarının bedelini ödetmek için son bir adım atarlar.

Cüneyt Güneş’in velayeti konusunda Feride’yi ikna edemediğini düşününce, tüm dengeleri yerinden oynatacak bir karar alır.

Güzel hastanede öğrendikleriyle hayatının en zor anlarını yaşar ve şok edici bir hamle yapar. Bunun üzerine Asiye Murat’tan yardım ister.
 
Hakan Zeynep’i ilaçlarla etkisiz hale getirmeye çalışırken, Ateş ile Pınar’ın Zeynep’in yerini öğrenmesi an meselesidir. Hakan’ın adamı Hayri’nin Pınar’dan şüphelenmesi üzerine, Pınar ve Ateş tehlikenin içine düşerler.
 
Sevgi ve Şahin, Refik’in Kader’le konuşmasını engellemeye çalışsalar da başaramazlar. Kader’in, ailesi ve hayatıyla ilgili öğrenecekleri ise merak konusudur.

 ---------------------------------------------

 1400. Bölüm: Cansu ve Ceyhun arasındaki bağlantıdan emin olan Yaman, bunu Asiye’ye söyler. Yaman’ın Feride’yle ilgili söylediği bir şey ise Asiye’nin çok sevinmesine neden olur. Asiye Cansu’yla ilgili gerçekleri ortaya çıkarabilmek için Yaman’la birlikte bir plan yapar.

Feride ve Nazire, Güzel için endişelidir.

Diğer yandan beklemediği bir haber alan Cüneyt, soluğu Feride’nin karşısında alır.

Zeynep’i bulmaya çalışan Ateş, Nazan’ın bir hinliğini yakalar. Ateş Zeynep’i bulmak için Nazan’ı kullanmayı düşünürken, Pınar bir planı olduğunu söyler. Zeynep Hakan yüzünden zor anlar yaşar.

DNA testini tekrar yaptırmaya karar veren Sevgi ve Şahin, eve geldiklerinde Refik’le karşılaşırlar.

Diğer yandan Murat, Kader’le görüşmeye karar verir.
 
 
 
Dizi Sayfası »
 

Çember Çember
Pazartesi - Belirsiz / 22:45
11. Bölüm

10. Bölüm: Kurtar Beni
Göl kenarında, park halindeki lüks bir araç içinde iki kadın cesedi bulunur. Kadınların kimlik tespiti yapıldığında ekibimizi şaşırtan detaylar ortaya çıkar. Begüm başarılı bir doktor, Elif ise hayatını eskortluk yaparak kazanmaktadır. Akıllarda soru işaretleri oluşur. Birbirinden alakasız bu iki kadını bir araya getiren sebep nedir? Araştırma devam ederken, eskiden çok iyi bir polis olan fakat meslekten ayrılan Şinasi Başkomiser de soruşturmaya yardımcı olmak amacıyla ekibe dahil olur. Şinasi Bülbül nam-ı değer "En gerekli Yılan" Barış Başkomiserle akademiden dönem arkadaşı aynı zamanda birbirlerinin en büyük rakibidir.  Şinasi Başkomiser'in ekibe dahil olması Volkan başta olmak üzere herkesi heyecanlandırır. Soruşturma esnasında Begüm, Elif ve Selin’in geçmişten kalma çok önemli bir sırları olduğu ortaya çıkar. Peki bu sır nedir? Tek sır onların ki değildir elbet. Şinasi'nin de tüm ekipten gizlediği büyük bir sırrı vardır.

Dizi Sayfası »
 

Erkenci Kuş Erkenci Kuş
Salı - 28 Ağustos / 20:00
9. Bölüm

8. Bölüm: Sanem ve Can Ayrı Kalabilecek mi?
Sanem istemeden öyle bir oyunun parçası oldu ve o kadar çok yalan söyledi ki Can’a, hepsini unutup “Kal” diyemedi. Can da “yüzümü görmeyeceksin” dedi. Sanem, Can’ı görmeden nasıl yapacak? 

 
Emre, suçluluk duygusunu atlatamıyor hala. Ve sevdiği kadının bu kadar kötücül olabilmesini.  Emre’nin desteğini kaybeden Aylin giderek artan ajans borçlarından çıkmanın bir yolunu arıyor, ve tabi ki planlarını ustaca yapmaya. Pes etmek Aylin’in doğasında yok!
 
Mahallede de başka bir isyan var. Aysun’un oğlu Zebercet’in dükkanını ele geçirdiğini duyan ve “işkadını” olduğunu öğrenen Mevkıbe boş durur mu? O da bakkalı ele geçirecek ve Nihat’ı bakkaldan gönderecek. Zebercet ve Nihat patlamaya hazır bomba gibi boş boş dolaşıyorlar mahallede. İşler karışıyor. Olan bir şekilde yine Osman’a oluyor. 
 
Sanem istifa etti, Can işe gitmiyor. Kimse bilmiyor neler olduğunu Can’a. Ajansta büyük kriz var. Can olmadan kaos hakim ve Ceycey yine kontrolünü kaybediyor.
Dizi Sayfası »
 

İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin
Cuma - Sezon Finali / 20:00
53. Bölüm

53. Bölüm: Boranları zor günler bekliyor
Fikret uçağın korgo bölümünde bulunan uyuşturucu nedeniyle tutuklanır. Bu durum Boran Şirketler grubunun hisse kaybetmesine sebep olmaktadır. Faruk detaylı bir araştırma ile komployu yapanı bulmaya çalışmaktadır. Adem ise Fikret’e karşı oynamaya devam etmektedir. Süreyya’nın kanamasının olması ise Boranlar’a bir şok daha yaşatacaktır. Faruk, İpek’in desteği ile komployu yapanın Adem olduğunu öğrenir ve önemli bir karar vererek Adem’in karşısına bir seçimle çıkar.  

Dizi Sayfası »
 

Jet Sosyete Jet Sosyete
Pazar - Sezon finali / 20:00
15. Bölüm

15. Bölüm: Jet sosyetede düğün telaşı! 
Gündüz bu sefer de geri dönüşüm işinden köşeyi dönmeye çalışıyor. Planlarına Alara’yı da dahil eden Gündüz’ün sosyetenin geri dönüştürebilir çöplerini toplamaya başlaması, başına yine beklenmedik işler açacak.

Düğün hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, Cengiz ve Zahide tatsızlık çıkmaması için Gizem’i düğüne katılmamaya ikna etmeye çalışıyor. 
 
Melike’nin habersiz Eskişehir’e gitmesi herkesi etkiliyor. Yüksel ailesi ve Ozan, panikle Melike’ye ulaşmanın peşinde.
 
Özpamuk Tekstil’de ise denetim stresi var. Çalışan herkes zorlu bir mülakattan geçmek zorunda!
 
Şennur bu sefer kartlarını açık oynuyor ve Yıldız’ı asla gelin olarak almayacağını Talip’e söylüyor.
 
Öte yandan Yıldız’ın da işleri yavaştan alma isteği, Talip’i bütün dikkatleri üstüne çekecek bir hamleye zorluyor.
Dizi Sayfası »
 

Nefes Nefese Nefes Nefese
Çarşamba - 29 Ağustos / 20:00
4. Bölüm

3. Bölüm: Yusuf Rüya’yı yakalayıp takasa götürebilecek mi? 
Rüya'ya (Melisa Şenolsun) karşılık babasını kurtarmak için anlaşan Yusuf'u (Şükrü Özyıldız) evde kötü bir sürpriz beklemektedir:

Rüya onu hapsettiği odanın kapısını açmış ve evden kaçmıştır.
Takas için söz verdiği saate kadar Rüya'yı bulmak zorunda olan Yusuf  yollara düşer. Antakya'yı karış karış arayıp Rüya'yı bulacaktır.
 
Bu arada Rüya Suriye'deki Boran'a (NikXhelilaj) ulaşmış, annesini bulabilmek için kaçak bir arabayla karşıya geçmek için sözleşmiştir. 
 
Rüya ve Yusuf arasında zamana karşı bir yarış başlar:
Yusuf Rüya Suriye'ye geçmeden onu yakalamalı, takasa götürmelidir.
Rüya'nın hapis tutulduğu odaya gelip anahtarı kapının üzerinde bulan Alacanların evinde herkes birbirine aynı soruyu sorar:  
Anahtarı Rüya'ya kim verdi?
 
Alacan ailesi evdeki haini ararken, apar topar Antakya'ya gelen Atmaca  (Uğur Yücel) ise zümrütü alan ikinci kızın, Antakya'da olduğunu bilmediği kendi kızı Rüya'nın peşindedir.
 
Rüya peşindeki Yusuf ve Atmaca'yı atlatıp Suriye'ye geçebilecek mi? 
Yusuf Rüya'yı yakalayıp takasa götürebilecek mi? 
Babasının hayatına karşılık anlaştığı gibi, Rüya'yı Suriye'ye, ölüme teslim edebilecek mi?
 
Dizi Sayfası »
 

Söz Söz
Pazartesi - Sezon Finali / 20:00
50. Bölüm

50. Bölüm: Yavuz, hiç beklemediği bir anda Derman’ın karşısına çıkar 
Yavuz, yaralanan Bahar’ı hastaneye yetiştirmek için var gücüyle uğraşırken tim Derman’ın peşine düşmüştür.

Derman yurtdışına kaçmak için hazırlık yaparken ölümle pençeleşen Bahar’ın acısıyla Yavuz artık bambaşka bir yola gireceğini anlamıştır. Merve’nin ardından Bahar’ı da kaybetme ihtimali bile Yavuz’u kahreder. Yavuz onu bu halde gördüğünde yapmak istediği tek bir şey vardır. Derman’ı bulmak. 
Derman tam kurtuldum zannederken, artık üniformasıyla birlikte hayatını da vermeye hazır olan Yavuz hiç beklemediği bir anda onun karşısına çıkar. Tam o sırada Yavuz’un aldığı haber namlunun ucundaki Derman’la birlikte herkesi şok edecektir.
Dizi Sayfası »
 

Ufak Tefek Cinayetler Ufak Tefek Cinayetler
Salı - Sezon finali / 20:00
32. Bölüm

32. Bölüm: Her şey açığa çıkıyor
Parti başladı, davetliler yerlerini aldı ve korkunç cinayete resmen saatler kaldı! Bu partide sadece güzel müzik, keyifli ortam ve lezzetli atıştırmalıklar yok; kanlı hesaplaşmalar, can acıtan yüzleşmeler ve cinayete varan bir kavga var! Bazı cinayet planları bozuluyor ama yolda yenileri kuruluyor ve cinayet anı yaklaştıkça ortalık iyice karışıyor. Soruşturma tüm hızıyla devam ediyor ve Sarmaşık vakasıyla bağlantılı ikinci cinayetin şaşırtıcı ayrıntıları da ortaya çıkıyor.
 

 

Dizi Sayfası »
 
 


 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?