Kanal D Dizileri

 

Adı Efsane Adı Efsane
Cumartesi - Ara verdi / 20:00
20. Bölüm

20. Bölüm: Ağır bir ameliyattan çıkan Tarık’ın durumu hala risklidir. Fiko’ların tutuklandığından habersiz olan Tarık ise hayatı pahasına şampiyonluk maçında takımının başında olmaya kararlıdır.  Hakan, arkadaşlarının suçsuzluğunu ispat etmeye çalışmaktadır. Kurtulamayacaklarını düşünen Fiko ve arkadaşları ise Hakan’a kupayı alması için baskı yapmaktadır… 

Dizi Sayfası »
 

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Cuma - Sezon finali / 20:00
447. Bölüm

447. Bölüm: Rıza, İlhan’ın ölmediğini anlamıştır. İlhan, Rıza’nın her şeyden haberdar olduğunu öğrenince, Ferruh’a Rıza’yı ortadan kaldırması için talimat verir. Ferruh, adamlarıyla beraber, Rıza’nın içinde olduğu cenaze aracına gelir. Silahlarını Rıza’ya doğrulturlar. Durul, Erdal ve İskender, madde bağımlısı üç gençtir. Araç soygunu yaparlar ve sürücüyü yaralayıp kaçarlar. İskender yakalanır; ancak diğerleri kaçarlar. Yeni planları kuyumcu soygunudur. Altınları alıp kaçacaklarken Erdal yakalanır. Durul kuyumcudan çaldıklarıyla kaçar. Çoban Ailesi’nin evini, düğün telaşı sarmıştır. Hüsnü Çoban, kemerleri sıkmıştır; ancak Suat biricik oğlunun her şeyini eksiksiz yapabilmek için kredi bile çekmiştir. Alışverişler yapılmış, altınlar alınmıştır. Herkes neşe içinde düğün salonuna gelir. Düğünün ilerleyen saatlerinde, Suat altınları evde unuttuğunu hatırlar. Nazike ile beraber eve dönüp altınları alırlar. Dönüş yolunda, polisten kaçan Durul, arabasıyla Suat’a sert bir şekilde çarpar. Arda ve Tunç olaya şahit olur ve hemen ambulans çağırırlar. Suat ameliyata alınır ve durumu çok kritiktir. Bütün ailesi ve sevenleri, Suat’ın ayağa kalkması için dua eder. 

Dizi Sayfası »
 

Bodrum Masalı Bodrum Masalı
Pazar - Sezon finali / 20:00
42. Bölüm
42. Bölüm: Bodrum Masalı sürprizlerle dolu, çok farklı bir bölümle sezon finali yapıyor. Su’nun gördüğü rüyaların aksine, Bodrum’da düğün havası hakimdir. Haydar ile Üzüm’ün düğünü tüm kahramanlarımızı bir araya getirmiştir. Sadece Su, kötülüğün ve acının adım adım yaklaşmakta olduğunu hissetmiştir. Mutlu başlayan düğün, tıpkı Su’nun gördüğü rüyalar gibi kedere gebedir. Kahramanlarımızın yaklaşmakta olan tehlikeden haberleri yoktur. Aşkla, acıyla ve anılarla sınanacaklarından da… 
 
Dizi Sayfası »
 

İki Yalancı İki Yalancı
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

İsimsizler İsimsizler
Pazartesi - Sezon finali / 20:00
13. Bölüm

32. Bölüm: Dayı, silahı Savcı’ya doğrultmuş, öldürmeye kararlıdır. Fatih ve ekip, Dayı’ya engel olamaz ve Dayı tetiği çeker.  Dayı’nın silahını ateşlemesi, İsimsizler ekibinin başına gelecek felaketlerin de başlangıcı olur.

 
Diğer tarafta Berfin, ailesini katleden kişinin Bozan olduğunu öğrenir. Bozan, Berfin’e infaz emrini verenin Gözcü olduğunu söyler. Berfin, Gözcü ile hesaplaşırken, Bozan ise kendisini ele veren Heja’nın peşine düşer. 
 
Virankaya’da olaylar her cephede alevlenir. Fatih, arkadaşlarının birer birer korkunç olaylara kurban gidişine engel olmaya çalışırken, kendi başına gelecek esas büyük felaketin farkında değildir.
Dizi Sayfası »
 

Vatanım Sensin Vatanım Sensin
Perşembe - Sezon finali / 20.00
31. Bölüm
31. Bölüm: Vasili’yi suçüstü yakalatan Cevdet, taarruzu kısa bir süreliğine geciktirmeyi başarır. Cevdet, zayiat olmadan zafer kazanılmayacağını söyler ve büyük bir karar verir.Yunan olduğunu öğrenen Ali Kemal, derin bir uçurumun kıyısında dolanır. Biri yıllarca oğlundan, diğeri ise kocasından ayrı düşmüş ve nihayetinde İzmir’i terk etmek zorunda kalan iki acılı kadın; Veronika ve Azize… Bir yol ayrımında sevdiklerine kavuşmayı bekler.  İkisi de umduğundan başka bir şeyle karşılaşacaktır bu dönemeçte.

Anket - Sezonun en güzel Hilal-Leon sahnesi hangisi oldu?
 
 
Dizi Sayfası »