Kanal D Dizileri

 

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Cuma / 20:00
470. Bölüm

468. Bölüm: Selin bir odada tutulmaktadır. Rıza’ların Mesut’la irtibatları kesilmiştir. Mesut esir tutulduğu kampta işkenceye maruz kalır. Rıza daha fazla dayanamaz ve Mesutları kurtarmak için Salim Paşahan’dan yardım alarak sınır bölgesine gider. Mesut örgüt elemanları tarafından tutulmaktadır. Asiye’nin ameliyatı başarılı geçer ve bebekte kendisi de kurtarılır. Metin, karısı taburcu olduktan sonra işleri kontrol etmeye restorana gider. Restoran çıkışında Asiye’yi yaralayan Tolga’yla karşılaşır ve takibe başlar.

 
Dizi Sayfası »
 

Çocuklar Duymasın Çocuklar Duymasın
Pazar / 20:00
29. Bölüm

28. Bölüm: Tutku’dan Kurtulmak Kolay Olmayacak.
Başta Haluk ve Meltem olmak üzere, herkes Tutku’dan kurtulduklarını sanıp, derin bir nefes almıştır. Ancak, özellikle aşık olduğu adamın gözleri önünde küçük düştüğü için çok sinirli olan Tutku’nun intikamı gecikmeyecektir. Tutku, Haluk ve Meltem’in mutluluğunu bozmak için geri dönecek ve bu sefer daha tehlikeli olacaktır. Arkalarından dönen oyunlardan bihaber şekilde hayatlarına mutlu mutlu devam eden Haluk ve Meltem’in hayatı, aldıkları bir telefonla alt üst olur. Oğulları Havuç’a bir süredir kimse ulaşamamaktadır. Havuç ortadan bir anda kaybolmuştur. Haluk ve Meltem yana yakıla Havuç’u aramaya başlarlar, Havuç’un nerede olduğu büyük merak konusudur! 

Dizi Sayfası »
 

Gülizar Gülizar
Cumartesi / 20:00
6. Bölüm

5. Bölüm: Murat’ın nişanı yarım kalıyor, Şerif tehlikesinin çok yaklaştığı Gülizar ise hayatının teklifini alıyor.

Veysel’in yıllardır saklamaya çalıştığı yüz kızartıcı geçmişinin ortaya dökülmesi Murat ile Mine’nin nişanının yarıda kalmasına neden olmuştur. Candan’ın kırıcı sözleri de bardağı taşıran son damla olur. Murat ve Mine ayrılacak mıdır?
 
Bu arada Teksoy ve Şerif, Gülizar’a adım adım yaklaşmaktadır. Ünlü yapımcı Kartal, Fuat vasıtasıyla Gülizar’a reddedemeyeceği bir teklifte bulunur.
Dizi Sayfası »
 

Hıçkırık Hıçkırık
Hafta içi / 14:45
37. Bölüm

23. Bölüm: Nalan ve Azmi konuşmaya devam eder. Azmi sinirlenir ve Nalan’a tokat atar.

Hayat, Osman ve Burhan’ın elinden kurtulmaya çalışırken, Engin gelir ve Hayat’ın sözlüsü olduğunu
söyler. Burhan ise bu durumu değerlendirip Osman’a olan borcunu Engin’e ödettirir.
 
Kenan önce şirkette istifasını verir ve ardından Nalan’a evlenme teklif eder.
 
Kenan, Azmi Bey’e Nalan’la evleneceklerini söylerken, polisler konağa gelir ve Kenan’ı Seda’nın cinayeti ile ilgili karakola götüreceklerini söylerler.
Dizi Sayfası »
 

İnsanlık Suçu İnsanlık Suçu
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Kızlarım İçin Kızlarım İçin
Salı / 22:00
12. Bölüm

12. Bölüm: Yaşar Hüma’yı geri kazanabilmek için elinden geleni yapar. Nihayet Hüma evine dönmek istediğinde Zübeyir annesini öldürenin Yaşar olduğunu söyler. Küçük kız bu ağır gerçek karşısında perişan olur. Ve bir kez daha hastaneye kaldırılır. Yaşar ve Zübeyir tekrar karşı karşıyadır.

Diğer tarafta Sumru Egemen’le birlikte özgürlüğe ve geleceğine doğru yelken açar. Elbette onları bekleyen pek çok engel vardır. İki aşık mutlu olmayı başarabilecek midir?

Peki ya Kumru? Yağızla nihayet mutlu sona ulaştı derken Semiha’nın ölümüyle neler olacaktır? Yağız vicdan azabıyla kıvranırken aşkına sahip çıkabilecek midir?
Dizi Sayfası »
 

Mehmed Mehmed
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Meryem Meryem
Çarşamba / 20:00
29. Bölüm

29. Bölüm: Oktay’ın hapse girmesiyle Savaş ve Meryem için gergin günler bitmiş olur. Meryem ve Savaş nikahları için gün saymaktadırlar. Burcu ise hayatı boyunca tuttuğu kinden kurtulmuştur. Güçlü’ye evet demek istemektedir ancak onu hayallerinden birinden alıkoymak da istememektedir. Güçlü ise sadece Burcu ile olmaya hazırdır. Beliz Oktay’ın yakalanması ile tatmin olmamış, kardeşinin intikamını almak için harekete geçmiştir.

Dizi Sayfası »
 

Siyah Beyaz Aşk Siyah Beyaz Aşk
Pazartesi / 20.00
18. Bölüm

18. Bölüm: Aslı ve Ferhat herkesten uzak aşklarını özgürce yaşarken tek engelleri Namık değildir. Cem de Aslı’nın Ferhat’tan uzak durmasını ister. Aslı "ailem" dediği abisini Ferhat için karşısına mı alacaktır? 

Cüneyt Aslı’yı öldürmeden pes etmeye niyetli değildir. Aslı’yı ve Özgür’ü kaçıran Cüneyt, kurduğu planla Namık’a yaranmaya çalışırken, Namık bu durumdan nasıl faydalanacaktır?
 
Oğlu için gururunu ayaklar altına alıp Namık’ın kapısını çalan Yiğit’in en büyük desteği Ferhat'tır. Omuz omuza, kim olduğunu bilmedikleri düşmanlarının peşinde koşan iki kardeş, Özgür’ü bulduklarında başka kiminle karşılaşacaktır? 
Dizi Sayfası »
 

Vatanım Sensin Vatanım Sensin
Perşembe / 20.00
46. Bölüm

45. Bölüm: Cevdet'in Yunan taarruzu karşısında son çare olarak gördüğü Dağıstanlı, ihanetiyle Türk ordusunun acı bir mağlubiyet yaşamasına sebep olmuştur. Azize bu şartlar altında Cevdet'i, suçluluk duygusuyla saplandığı karanlıktan çıkarabilecek yegane mucizeyle İzmir'e döner.

Filipos zaferinin tadını çıkarır ve Mustafa Kemal halka moral vermek için Batı Cephesi'ni ziyaret etme kararı alırken, Cevdet de Dağıstanlı'ya yaptıklarının bedelini ödetmek için bir plan yapar. Ancak başına gelenlerden Mustafa Kemal'i sorumlu tutan Dağıstanlı'nın sessizce gitmeye niyeti yoktur.

Cevdet, Dağıstanlı en büyük günahını işlemeden onu durdurmak için zamanla yarışırken hiç beklemediği bir tehlike de ona doğru yaklaşmaktadır.

 

Anket - 1. sezonun en güzel Hilal-Leon sahnesi hangisi oldu?

Dizi Sayfası »
 
 


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?