Kanal D Dizileri

 

Adı Efsane Adı Efsane
Cumartesi / 20:00
14. Bölüm

12. Bölüm: Tarık, Bahar’la ikisinin bir şansı hak ettiğini düşünüyor. Bahar, Tarık’ın jestine karşılık veriyor. Melis’in inadını kırmanın yollarını arayan Hakan, arkadaşlarının yardımıyla onun için bir sürpriz hazırlıyor.  Hakan’a olan kini gitgide artan Kıvanç, Hakan’ın canını yakmak için bu defa farklı bir yöntem deniyor. Hakan ve Fiko ise başlarına geleceklerden habersiz Kıvanç’ın oyununa dâhil oluyorlar. 

 
Bahar ve Tarık’ı dans ederken gören Seçil ne yapacak? Melis Hakan’ı affedecek mi?
Hakan ve Fiko yaptıkları büyük hatanın altından nasıl kalkacaklar?
 
Dizi Sayfası »
 

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Cuma / 20:00
439. Bölüm

438. Bölüm: Metin ve Tekin, yolda baygın bir adam bulurlar ve yardım etmek için eve götürürler. Adam hafızasını kaybetmiştir ve hiçbir şey hatırlamaktadır. Hüsnü, evde tanımadığı bir adam görünce şaşkına döner ve sinirlenir. Adamı alıp emniyete götürür. Nazike, adamın eski kocası Talat’a olan benzerliği nedeniyle, Talat ismini takar. Emniyette kısa bir araştırmadan sonra, adamın adının Muzaffer olduğunu ve evli olduğunu öğrenirler. Nazike hayal kırıklığına uğrar, çünkü adamdan etkilenmiştir. Evlenme hayalleri suya düşer. Mankenlik Ajansı sahibi Hale, Buse’nin ifade vermesini engellemek için her yolu dener. Kızı susturmak için adam tutar ancak polisler olaya müdahale eder. Erkek kardeşini devreye sokarak Buse’yi mahkeme günü kaçırtır. Ekip kızı mahkemeye yetiştirmek için peşlerine düşer. Buse, Ali’den çok etkilenmiştir ve aşık olmuştur. Ali’yi elde etmek için sinsi planlar yapar. Selin’in komşusu Kadir, karısı Seval’e şiddet uygular. Selin bunu fark eder ve kadını adamın elinden kurtarır. Seval, kocasının düşmanları tarafından kaçırılırken Sevgi kaçıranları görür.  Artık bir görgü tanığı vardır. 

Dizi Sayfası »
 

Bodrum Masalı Bodrum Masalı
Pazar / 19:45
33. Bölüm
32. Bölüm: Ateş’in kendini affettirmek için Aslı’ya evlilik teklif etmesine Yıldız ve Maya farklı tepkiler verir. Kelebek ise şimdiden Su’ya yapacağı teklif için kafayı çalıştırmaya başlamıştır. Faryalı hem Yıldız hem Maya yüzünden gerginlik yaşadığı Bora’nın odasına girerek onunla yüzleşir. Bu arada Bora, Evren’i tamamen oyun dışına atmak için onu adamlarına kaçırtır ve bilinmeyen bir yerde tutar. Faryalı ise Maya ve Yıldız arasındaki gerginliği ortadan kaldırmak için ikisini bir masada buluşturmanın iyi bir fikir olacağını düşünür.
Dizi Sayfası »
 

Evlat Kokusu Evlat Kokusu
Çarşamba / 20:00
7. Bölüm

7. Bölüm: Davanın seyri değişiyor, Zümrüt ise boşanmaya karar veriyor
Zümrüt ile Zeyno’yu karşı karşıya getiren Serdar, Çınar’ı Zeyno’ya vereceğini söyler. Zümrüt ise ağabeyi Serdar’ın bu planına şiddetle karşı çıkar. Zeyno ile Serdar arasında gerilim tırmanırken Aslan olaya müdahale eder. Aslan artık en büyük düşmanının Serdar olduğunun farkındadır. Çocukları da alarak bir arkadaşının evine yerleşen Zümrüt köşke geri dönmemeye ve Aslan’dan boşanmaya kararlıdır. Zeyno’yla gittikçe daha fazla yakınlaşan Aslan ise bir tartışma anında duygularını Zeyno’ya itiraf eder. Çınar’ın velayet davasının görüleceği gün gelir. Ancak ortada ne Çınar ne de Zümrüt vardır. Zümrüt’ün çocuklarla birlikte yurt dışına çıkacağını öğrenen Aslan havalimanından eli boş döner. Elinde DNA raporu olan Zeyno bu davayı kazanacağından emindir ancak beklenmedik bir kişinin tanıklığı olayın bütün seyrini değiştirir. 

Dizi Sayfası »
 

Hayat Şarkısı Hayat Şarkısı
Salı / 20:00
51. Bölüm

51. Bölüm: Maddi açıdan zor günler geçiren Cevher ailesi Nilay ile Atıf’ın düğün törenlerinde sıkıntılarından kısa bir süre için uzaklaşma fırsatı bulur. Melek’in sürpriz kararının ardı sıra gelen Ziya Torunbaş’ın beklenmeyen darbesi aileyi bir anda darmadağın etmeye yetmiştir. Ancak asıl büyük darbe daha gelmemiştir bile. Mahir ile Hülya bu sefer gerçekten çok sert bir kayaya toslamış gibi gözükmektedir. 

Dizi Sayfası »
 

İsimsizler İsimsizler
Pazartesi / 20:00
5. Bölüm

2. Bölüm: Virankaya’ya yapılan saldırı püskürtülmüştür. Fatih ve ekibi ilçeden çatışmanın izlerini silmeye çalışırlarken bir yandan da olayın perde arkasını araştırırlar. Kaymakam suikastinde kullanılan bombayı araştıran Olcay, ucu uluslararası güçlere uzanan ilginç bağlantılara ulaşır. 

 
Otto ve Sawer ise devletin içine sızan kriptoların da başrolde yer alacağı, halkı devlete karşı kışkırtacak korkunç bir plan hazırlığı içindedirler. Tam da bu sırada Kürşat’a sınır ötesinden gelen bir mesaj, Kürşat ve Murat’ı sonu büyük tehlikelerle dolu olan bir yolculuğa çıkarır.
Dizi Sayfası »
 

Kara Yazı Kara Yazı
Pazar / 20.00
5. Bölüm

2. Bölüm:  Mehmet Yaren’i işe almıştır fakat önce iki haftalık bir eğitimden geçecektir. Bu sürenin sonunda başarılı olamazsa işi kaybedecektir. Yaren, iki hafta içinde bir iz, bir ip ucu bulmak zorundadır. İlk iş Mehmet’i yakın takibe alır ve gördükleri Yaren’in asıl suçlunun Mehmet olduğuna kanaat getirmesine neden olur. Bunu ispatlamak için henüz bir kanıtı yoktur. Yaren aradığı kanıtı bulabilecek midir? 

 
Cezaevinde aldığı haberle sarsılan Derya hemen harekete geçmek zorundadır. ablasından ve babasından sakladığı büyük sır başına bela olmaya devam etmektedir. Derya’nın attığı adım Karahan ailesinin şimşeklerini üzerine çekecektir. Derya bir çıkış yolu bulabilecek midir?
 
Erdem’in hazırladığı plan istediği gibi işlememektedir. Düşündüğünden daha büyük boyuta ulaşan olay Erdem’in zor anlar yaşamasına neden olur. Erdem özenle hazırladığı planını bozan kişiyi bulmak için harekete geçecektir. 
Dizi Sayfası »
 

Vatanım Sensin Vatanım Sensin
Perşembe / 20.00
25. Bölüm
24. Bölüm: Silahların Ali Fuat Paşa’nın eline geçtiği haberi, Yunan Karargahı’nda büyük yankı uyandırır. Zira Azize, şüphelilerin başında gelmektedir. Silahları İtilaf Devletleri’ne teslim etmeyi beceremeyen Tevfik’in yeni vazifesiyse, ahaliyi vatanperverlere karşı kışkırtmaktır. Böylece Batı Anadolu’daki iç savaşın fitili ateşlenir. Gönderdiği istihbaratın, vatanperverlerin eline geçtiğini anlayan casus Charles, Mustafa Kemal’in adamlarını yakalamak için bir tuzak kurar. Tevfik’in kârlı teklifini kabul eden işbirlikçiler, tüm şehri kana bularken Cevdet, Yüzbaşı Yakup’u Charles’ın tuzağından çok geç olmadan kurtarmak zorundadır.  
Dizi Sayfası »