Kanal D Dizileri

 

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Cuma / 20:00
478. Bölüm

477. Bölüm: Yusuf hastaneye yetiştirilir ve ameliyata alınır. Kadem ve adamları ile, Salim Paşahan ve adamları arasında çatışma yaşanır. Ekip çatışmaya yetişir. Kadem hastaneden Eren’i kaçırır. Bahar ve ekip peşlerine düşer.

Kadem Eren ile deniz yoluyla kaçacaktır. Ekip limana baskın yapar. Tam Eren’i kurtaracakları sırada Eren tekneden denize düşer.

Polisler Tekin’i tutuklar. Arzu, Tekin’in davasını yürütmektedir. Tekin’i suçlayıcı şekilde davranır ve ekibi de karşısına alır. Tekin gözaltına alınır. Arzu Hüsnü’nün ısrarıyla Tekin’e tatbikat yaptırır ve yine de ikna olmaz.

Metin kardeşinin cezaevinde yatmasına sebep olan Barbaros’un peşine düşer. Barbaros silahlı ve tehlikelidir.

Dizi Sayfası »
 

Çocuklar Duymasın Çocuklar Duymasın
Pazar / 20:00
37. Bölüm

37. Bölüm: Bütün Gerçekler Ortaya Çıkıyor... 
Meltem yaz tatili için her şey dahil, beş yıldızlı bir tatil köyüne rezervasyon yaptırır. Haluk ise Meltem’e sürpriz olarak, bir aylığına bir yazlık kiralamıştır. Haluk sürprizine Tuna’yı da dahil eder.

Ancak büyük bir sorun vardır: Meltem ve Gönül kesinlikle yazlıkta tatil yapmak istememektedir. Haluk ve Tuna bu sorunu nasıl çözecektir?

Öte yandan Havuç, Arda’nın ona yaptığı kötülüklere artık bir son vermek için bir oyun organize eder. Akşam hep birlikte Haluk ve Meltem’in evinde toplanacaklar ve şişe çevirmece oynayacaklardır.

Şişe çevirmece sırasında sadece Arda değil, sırrı olan herkes köşeye sıkışır ve bütün gerçekler ortaya çıkar. 

Dizi Sayfası »
 

İnsanlık Suçu İnsanlık Suçu
Cumartesi / 20:00
4. Bölüm

4. Bölüm: Cemal, Selim’le kaçan Esra’yı affetmez ve bebeği elinden alarak kız kardeşini cezalandırır. Sürekli olarak Cemal ve ailesiyle ilgilenen Cevher, istemeden de olsa ağabeyi Turhan’ın şimşeklerinin Cemal’e yönelmesine sebep olur. Suna ve Cemal’in her geçen gün daha da yakınlaşması Gökhan’ı kıskançlık krizine sokar. Başlarına gelenlerden ötürü Sami’yi suçlayan Emel, oğlunun eski günlerine dönmemesi için elinden geleni yapmaya ant içer. Gökhan’la evlilik sürecine giren Suna’nın ise daha fazla dayanacak gücü kalmamıştır. Müstakbel kayınvalidesi Emel’e Gökhan’ı sevmediğini açık açık söyleyerek onu azat etmelerini ister. Ancak Emel’in elinde, Suna ve Cavidan’ı köşeye sıkıştıracak bir koz vardır. Suna’nın Gökhan’la evlenmekten başka çaresinin kalmadığı anda Cemal devreye girer. 

Dizi Sayfası »
 

Mehmed Mehmed
Salı / 20:00
6. Bölüm

5. Bölüm: Sultan Mehmed, Orhan’ın serbest bırakılmasıyla ağabeyinin öldürülmesi arasında derin bir alaka olduğuna kanaat getirir. En yakınındakilerden dahi şüphe duymaya başlar.

Zağanos Paşa sakladığı sırrın Mehmed tarafından keşfedilmesi endişesiyle son bir hamle yapar. Ama bu hamle onu Çandarlı Halil Paşa’nın eline düşürecektir.

Bu esnada Konstantiniyye’den, Mara Hatun’la ilgili gelen haber Sultan Mehmed’i harekete geçmeye zorlar.

Sultan Mehmed ve İmparator Konstantinos tekrar karşı karşıya geleceklerdir.

Dizi Sayfası »
 

Siyah Beyaz Aşk Siyah Beyaz Aşk
Pazartesi / 20.00
27. Bölüm

27. Bölüm: Ferhat, "Özge" sırrını Aslı’dan saklıyor olmanın ağırlığı altında giderek ezilir. Aşklarında böyle bir sırrın olmasını istemeyen Ferhat, Aslı’ya her şeyi itiraf edebilecek midir? 

Aslı ise Jülide hakkında hiçbir şey bilmediğinin farkına varır ve yeğeninin geçmişini araştırmak ister. Jülide ve Vildan arasındaki yakınlık, Aslı’yı farkında olmadan "Özge" sırrını öğrenmeye yaklaştıracaktır. Ferhat, Aslı’yı Vildan’dan uzak tutmaya çalışsa da ikilinin yüzleşmelerine engel olması kolay olmayacaktır. 

Yiğit, "Necdet" cinayetindeki sırrı çözmeye yaklaştıkça giderek karanlık tarafa geçer. Kardeşindeki bu değişimi fark eden Ferhat, Yiğit’i durdurmak için harekete geçtiğinde kendi geçmişi ile ilgili büyük sırra yaklaştığından habersizdir. 

Yiğit’in adımlarını uzaktan izleyen Namık ise, Yiğit’in gerçeklere ulaşmasına engel olmak adına elinden geleni yapar. Ancak bu uğurda aldığı bir karar kendisinin bile hesap edemeyeceği bir duruma neden olacaktır. 

Jülide ve İdil arasındaki gerginlik kimsenin tahmin edemeyeceği bir sonuç doğurur. Bu beklenmedik sonuca şahit olan sürpriz bir isim ise kurulacak yeni bir ittifakın habercisidir.

Dizi Sayfası »
 

Vatanım Sensin Vatanım Sensin
Perşembe - 26 Nisan / 20.00
53. Bölüm

52. Bölüm: Cevdet Güney Cephesi’nin kapanması yolunda büyük bir adım atsa da Filipos’un son hamlesiyle Doğu Cephesi yeniden karışmış, Türk ordusunun gücü tek cephede toplanamaz hale gelmiştir.

Hilal yeni durumunu kabullenmekte güçlük çekerken ne Leon ne de ailesi onun umutsuzluğa teslim olmasına izin vermeyecektir. Böylece Cevdet ve Leon, Hilal’i bu hale getiren caninin izini sürmeye başlarlar. Ancak failin kimliği onları yepyeni bir şüpheye iter.

Filipos ise Yunanistan’da ilan edilen seferberliğin yardımıyla Türklerin üzerine yürümek için büyük bir ordu kurmuştur. İki ordu cephede karşı karşıya gelmeye hazırlanırken Filipos kendi planlarını uygulamak için harekete geçer.

 

 

Dizi Sayfası »
 
 


 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?