Kanal D Dizileri

 

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Cuma - Sezon Finali / 20:00
485. Bölüm

485. Bölüm: Kazım Seyit’in konağındadır. Halil ise Kazım’ın varlığından rahatsızdır, ona güvenmemektedir. Kazım’dan güvenilirliğini kanıtlaması için bir mülteciyi öldürmelerini ister. Kazım bu durumdan nasıl kurtulacaktır?

Şanlı dışardaki bir adama şifreli olarak Ebru ve Can’ın öldürülmesi emrini verir. Can ve Ebru koruma evindedir. Can’ın ufacık bir hatası sonrası adamlar koruma evinin yerini bulur. Ebru ve Can’ın hayatı tehlikededir.

Hakan Aylin’in Taner’le olmasından rahatsız olmuş ve inat olsun diye Arzu’yla yakınlaşmıştır. Aylin’in Taner’e vereceği yanıt, Hakan’ın hiç beklemediği biçimdedir.

Hüsnü için ameliyat günü gelip çatar. Rıza Baba artık durumu tüm ekibe söyler. Hüsnü’nün morale ihtiyacı vardır. Hüsnü konvoy halinde evden alınıp hastaneye götürülür.

Bu sırada Metin’de Asiye’yi hastaneye kaldırır, Asiye’nin doğuma girmesi gerekmektedir. Hüsnü’ye moral vermek Mesut’a düşer.

Bir yanda Hüsnü’nün bir yanda da Asiye’nin ameliyatı devam etmektedir.

Dizi Sayfası »
 

Çocuklar Duymasın Çocuklar Duymasın
Pazar - Sezon finali / 20:00
44. Bölüm

44. Bölüm: Taş Fırın Haluk Herkese Sarılıyor, Ortalık Karışıyor... 
Meltem, Haluk’tan sevdiği herkese sarılmasını ister. Çünkü çevresindeki herkes Haluk’u çok sevmektedir ancak ondan çok korkmaktadır. Bu vesileyle korkulacak bir insan olmadığını çevresindekilere göstermek isteyen Haluk, herkese sarılmaya başlar. Haluk’u bu şekilde görmeye alışkın olmayanlar büyük bir şok yaşar.

Öte yandan Haluk hiç yürümediği için Meltem onu yürütmeye çalışır. Meltem Haluk’un çevresindeki herkesi organize eder. Haluk iş yerinde İrem ve Tolga, evde de Meltem ve Zeynep yüzünden asla oturamaz.

Gönül ve Tuna çocukların karne gününe gidecektir. Çocukların karne günü, Gönül ve Tuna arasında hangi tartışmanın çıkmasına sebep olacaktır.

 

Dizi Sayfası »
 

Hayati ve Diğerleri Hayati ve Diğerleri
Salı / 20:00
3. Bölüm

3. Bölüm: Danyal kolay yoldan köşeyi dönme girişimlerinden bir sonuç alamayınca iş kurma bahanesiyle bankadan kredi çekmeye karar verir. Uzun uğraşlara rağmen kendisine kefil olacak birini bulamayan Danyal en sonunda Tahsin' ikna eder.

İkili bankaya gittiği sırada gelin bulabilmek umuduyla orada bulunan Şükran ile karşılaşırken, bankayı soymaya gelen soyguncular olayların fitilini ateşleyecektir.

Soygun haberini alan Hayati önderliğindeki İkircikli Karakolu önlerindeki engelleri aşıp başta Danyal, Şükran ve Tahsin olmak üzere rehineleri sağ salim kurtarabilmek için seferber olurken amansız bir mücadeleye girerler.
 
Yaşanan heyecan dolu dakikaların ardından Danyal'ın kredi çekmek istemesindeki sebep ortaya çıktığında ise ortalık daha da karıştıracaktır.
 
Dizi Sayfası »
 

Mehmed Mehmed
Salı - 1 Mayıs / 20:00
6. Bölüm

6. Bölüm: Demetrios’un rehin alınması sonrası Konstantinos, bildik Bizans oyunlarıyla Sultan Mehmed’i alt edebileceğini düşünerek yeni bir oyun kurar ve Karamanoğlu’nun Osmanlı topraklarını işgal etmesini sağlar. Yeniden oyuncağı haline gelen Orhan ile de Sultan Mehmed’i iyice köşeye sıkıştıracağını düşünür. Oysa Konstantinos, Sultan Mehmed’in her şeyden haberdar olduğunu bilmez. Bilmez ki onlar küçük oyunların peşindeyken kılıçlar bilenmekte, toplar dökülmekte, kadırgalar bir bir suya inmektedir. Bilmez ki saflar sıklaştırılmakta, imanlar tazelenmekte, Edirne’den göğe yükselen ezan sesleri çoktan Ayasofya’nın kubbelerinde yankılanmaktadır. Ve bilmez ki Konstantiniyye elbet feth olunacaktır ve onu fethedecek o güzel kumandan, babasına verdiği sözü tutacak, Osmanlı’yı bir cihan devleti haline getirecektir.

Dizi Sayfası »
 
 


 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?