Kanal D Dizileri

 

Adı Efsane Adı Efsane
Cumartesi / 20:00
10. Bölüm

9. Bölüm:Tarık, Bahar’la, hissettikleri hakkında ilk kez açık açık konuşur… Bahar ise uzun süredir kimseye açmadığı kalbini Tarık’a açmaya hazırdır. Fakat hesaba katmadığı, göz ardı ettiği bir şey vardır.

Sibel, her şeyi göze alarak Hakan’a olan aşkını itiraf eder ama bunu yaparken Hakan’ın vereceği tepkiyi hesaba katmamıştır. Hakan artık iki yük taşımaktadır omuzlarında. Kıvanç’tan aldığı para yüzünden Melis’ten uzak dururken, Sibel’in itirafıyla Melis’in karşısına çıkması hepten imkânsız hale gelmiştir… 
 
Bahar, uzun süredir kilitli tuttuğu kalbini Tarık’a açabilecek mi? Melis, Hakan’ın Kıvanç’tan niçin para aldığını öğrenebilecek mi? Sadık gördüklerini Fiko’ya anlatacak mı?
Dizi Sayfası »
 

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Cuma / 20:00
435. Bölüm

434. Bölüm: Mesut, Kovandere’de, gece gündüz oğlunun peşindedir. Ekipçe, Tunç’u bulmak ve teröristleri ele geçirmek için, hummalı bir çalışma yürütürler. Gümüş ve adamları, Tunç’u elleri ve kolları bağlı olarak, oradan oraya sürüklerler. Mesut oğluna tam yaklaşmıştır ki çocuğu başka yere götürürler. Rıza Baba ve ekibin aklı Mesut ve Tunç’tadır ancak İstanbul’da da yapacakları iş ve yakalayacakları suçlular vardır. Aslı isimli bir genç kız, çalıştığı büfede eski sevgilisi Haydar tarafından rahatsız edilmektedir. Aynı gün kız evinden kaçırılmıştır ve eve gelen ekip, kurşunun açtığı deliğe rastlar. Eski sevgili yakalanmıştır; ancak kızın kaçırıldığı saatte her zaman gittiği kahvede olduğu tespit edilmiştir. Aslı’yı kimin kaçırdığını bulmak için ekip her ipucunu değerlendirir. Mesut ve Oktay çatışmalar esnasında tesadüfen bir tünele ulaşırlar. İkisi de tünelin onları nereye götüreceklerini düşünmeden takip ederler. Uykusuz geçen onca günün sonunda Tunç’a kavuşmak ümidiyle yola devam ederler. Tünel sonunda Mesut oğluna kavuşur ancak buradaki dava bitmez… Gümüş’ü saklandığı delikten çıkarmadan, bölgedeki çatışma bitmeden Mesut İstanbul’a gitmemeye kararlıdır. Mesut ve Oktay tip değiştirerek Gümüş ile bir araya gelir. Mesut, Gümüş’ün rehin aldığı insanları kurtarmaya çalışırken, adamın kendisini fark etmesi sonucunda, Gümüş’ün silahından çıkan kurşun Mesut’a isabet eder.

 
Dizi Sayfası »
 

Bodrum Masalı Bodrum Masalı
Pazar / 20:00
30. Bölüm
29. Bölüm: Geceyi Faryalı’ dan uzakta eski evlerinde geçiren Yıldız, sabah Bora’yı karşısında bulur. Bora, Yıldız’ın hayatında çok önemli birine götürecektir onu: Kendi annesine. Faryalı, Maya ve Aslı yıllar sonra toparlanmış bir aile gibi vakit geçirmeye başlarlar. Maya’nın bundan sonra ne yapacağı en büyük soru işaretidir. Evine mi dönecek, Bodrum’da Aslı’nın yanında mı kalacak? Bu durum, Faryalı’nın hem Yıldız’la hem Ateş’le ilişkisini etkileme potansiyeline sahiptir. Evren, Lal’i Bora konusunda sıkıştırmaya devam ederken, Gözde’nin herkesin hayatını etkileyecek bir sırrı ortaya çıkar. Aslı ise Ateş ve Lal’i yakınlaşmış halde yakalar, çok bozulur.  
Dizi Sayfası »
 

Evlat Kokusu Evlat Kokusu
Çarşamba / 20:00
4. Bölüm

4. Bölüm: Çınar’ın, kendi hastalığına çare olsun diye öz annesinden koparıldığını öğrenen Ela şoktadır. Ela’yı ağlarken bulan Çınar, sebebini sorar. Herkes soluğunu tutmuş, Ela’nın yanıtını beklemektedir. Akbaşlar’ın tehdidi karşısında Zeyno’nun davasını üstlenen Av. Leyla, ilk iş olarak Çınar’ı almak için velayet davası açar. Çınar’ın kaçırılmasında Cevahir’in parmağı olduğunu öğrenen Aslan, çılgına döner. İki kardeşin büyük yüzleşmesi ailedeki tüm dengeleri değiştirir. Aslan ile ilişkisini düzeltmek isteyen Zümrüt onunla baş başa yemeğe çıkar. Tam her şey yoluna giriyor derken, Hünkar’ dan gelen bir telefonla dünyaları başlarına yıkılır.

Dizi Sayfası »
 

Hayat Şarkısı Hayat Şarkısı
Pazar - 2 Nisan / 21:00
48. Bölüm

47. Bölüm: Bayram Cevher oğullarını kurtarma umuduyla Memo’yu da alıp gittiğinde Cem tamamen savunmasız kalan Cevher ailesinin geri kalanlarını yok etmek için harekete geçmiştir bile. Cevher erkekleri kendi hayatları için mücadele ederlerken kadınların ve çocukların güvenliğini sağlamak da Kaya, Mahir ve Arda’ya kalmıştır. Bayram Cevher’in bu çok zor kararı bir felakete mi yol açacak yoksa hepsi akıllıca bir planın parçası mıydı?

Dizi Sayfası »
 

İsimsizler İsimsizler
Pazartesi / 20:00
1. Bölüm

1. Bölüm: Fatih Keskin genç bir diplomattır. Yeni görev yerine gitmeye hazırlanırken Güneydoğu’daki önemli ilçelerden biri olan Virankaya’nın Kaymakamı Orhan Yağız’ın hain bir saldırı sonucu şehit edilmesi kararını değiştirir. Amirleri ve ailesi, onu bu kararından döndürmek istese de başaramazlar. Virankaya’da 7 kişilik bir ekip oluştururken, hem terörle mücadele etmeyi hem de Kaymakam suikastının perde arkasını çözmeye çalışır. Fatih Keskin, Güneydoğudaki teröre karşı mücadelede kendisiyle omuz omuza savaşacak 7 cesur adam seçer. Onlarla yürüyeceği tehlikeli yolculukta sadece teröristlerle mücadele değil, terörü organize eden uluslararası ilişkileri de çözmek gibi bir görev üstlenir. Bunu yaparken de yolu genç Doktor Elif ve onun çevresinden ayrılmayan bölgedeki kaosun mimarlarından  Otto ile kesişir. Kaymakam suikastının ilk ipuçlarına ulaşırken,  terör örgütü de Fatih’in ilk görev gününde ilçeyi ele geçirmek amacıyla büyük bir saldırıya hazırlanmaktadır. Bu saldırıda devlet içine sızmış paralel yapı ajanları, yabancı istihbaratçılar ve terör örgütü kol koladır. 

Dizi Sayfası »
 

Kara Yazı Kara Yazı
Salı / 20.00
1. Bölüm

1. Bölüm:  Daha küçük bir çocukken kız kardeşlerine annelik yapmaya başlayan, babasına ve üvey annesine kol kanat geren Yaren görev yerini bekleyen bir öğretmen adayıdır. Küçük ve yoksul dünyasında kardeşlerinden başka kimseye yer yoktur. Geçim sıkıntısı ve babasının namus takıntısı arasında sıkışıp kalan Yaren’in hayatı kız kardeşi Derya’nın başına gelen kötü bir olay sonucu alt üst olacaktır.  Suçsuz yere hapse giren ve babası tarafından reddedilen Derya’nın elinden bir tek ablası Yaren tutacaktır.

 
Mehmet, Karahan ailesinin tek oğludur. Hayatı boyunca babasından sevgi beklemiş ama hiç görememiştir. Kendi ayakları üzerinde durabilmek için kurduğu Kozmetik firmasının başarılı olabilmesi için var gücüyle çalışmaktadır. Yardım etmek adına attığı adımın hayatını sonsuza kadar değiştireceğinden habersizdir.
 
Ödül gecesi yaşananlar hem Mehmet’in hem de Yaren’i dönülmez bir yola sürükleyecek Uluçınar ve Karahan ailelerini karşı karşıya getirecektir.
 
Dizi Sayfası »
 

Vatanım Sensin Vatanım Sensin
Perşembe / 20.00
24. Bölüm
20. Bölüm: Bir taraftan İngiliz casus Charles’ın entrikalarıyla başa çıkmak zorunda olan Cevdet, diğer taraftan da Teğmen Leon’u vuran Hilal ve Ali Kemal’i kurtarmak zorundadır. Müzayedeye gönderdiği bombayla hayatta olduğunu ve mücadeleye devam edeceğini ilan eden Eşref Paşa, düşmanla masaya oturur. Cevdet’inse, Selanik’te olduğu gibi vatanın bir kez daha satılmasını önlemek adına gözden çıkaramayacağı hiç kimse yoktur.
 
Azize’nin hamile olduğunu anlayan Hasibe, Cevdet’in de bunu bilmeye hakkı olduğunu düşünür. Azize’ye gerçeği söylemesi için yalnızca bir günlük mühlet verir. Azize’ye vatansever rolü oynayan Tevfik, Charles’ın ona verdiği emre uyarak vatana bir kez daha ihanet eder.
Dizi Sayfası »