Bodrum Masalı  Bodrum Masalı
  Yeni Bölüm Tarihi:   02.04.2017 PazarYeni Bölüm No:   30             

Kanal: Kanal D
Tür: Dram, Aile, Gençlik, Aşk
Sezon: 1
Yayın Günü:  Pazar
Yayın Saati:  20:00

Yeni Bölüm Tarihi:  02.04.2017
Yeni Bölüm No:  30
Bölüm Bilgisi:  

Konu:  Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir, Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur. Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık. Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir.

Kronoloji:  

 "Bodrum Masalı" 18 Ağustos 2016 Perşembe günü, Kanal D'de yayına başladı.

"Bodrum Masalı" ilk bölümüne, şarkıcı Aşkın Nur Yengi "konuk oyuncu" olarak katıldı. 

"Bodrum Masalı" 10. bölümünden itibaren Pazar akşamları yayınlanacak. 10. Bölüm 30 Ekim 2016 Pazar akşamı ekrana geliyor.

"Bodrum Masalı" 13 Kasım 2016 tarihinde yayınlanacak 12. bölümü saat 20:00 yerine 21:00'de yayınlanacak (Öncesinde yayınlanacak Altın Kelebek Ödül töreni sebebiyle)