Seni Kimler Aldı hakkında tüm bilgiler... Seni Kimler Aldı konusu... Seni Kimler Aldı kadrosu...

Seni Kimler Aldı hangi gün, hangi kanalda yayınlanıyor? Seni Kimler Aldı oyuncuları kimler? Seni Kimler Aldı konusu nedir?


Seni Kimler Aldı 10. Bölüm
Son bölüm tarihi: 09.07.2017 Pazar -  20:00 | Son bölüm no: 10

Bölüm Bilgisi:  FİNAL


Seni Kimler Aldı Dizisi Künyesi ve Yayın Bilgileri

Kanal: atv
Yayın Platformu: Televizyon
Tür: Dram, Aşk
Sezon: 1

Yayın Günü:  Pazar -
Yayın Saati:  20:00

Yapım Firması: Pastel Film »
Yönetmen: Sadullah Şentürk
Senaryo: Pınar Uysal, Yazım Ekibi (Tufan Bora, İbrahim Güler, Erdal Bektaş)

Seni Kimler Aldı Dizisi Karakterleri (Oyuncular):

Fulya Zenginer (Zehra Yılmaz), Duygu Yetiş (Ceren Özkan- Zeynep), Yiğit Kirazcı (Barış Çamay), Ülkü Duru (Aynur Yılmaz), Serhan Yavaş (Talat), Yıldız Kültür, Funda İlhan (Cahide Çamay), Ahmet Saraçoğlu, İpek Tenolcay, Nalan Yavuz, Osman Wöber, Haldun Boysan, Ayşe Tunaboylu, Evren Erler, Edip Tepeli, Sibel Ergün, Yiğit Koçak, Su Dura

Seni Kimler Aldı Dizisi Konusu:  

Zehra, annesi Aynur’la birlikte, İstanbul’un sayılı zenginlerinden sayılan Çamay ailesinin yanında çalışıp, yaşamaktadır. Zehra, birlikte büyüdüğü Çamay ailesinin tek veliahttı Barış’a âşıktır. Barış da Zehra’ya karşı duygularını fark eder. Fakat bu aşkın önünde çok sayıda engel vardır. Aynur’un evlatlık verdiği ama herkesin öldü bildiği Zehra’nın ablası Ceren (Zeynep) intikam için geri gelir ve oklarını önce kendi ailesine sonra ilgisi olan herkese yöneltir. Konak tarafında ise, bu ilişkiyi kesinlikle onaylamayan annesi Cahide, Barış’ı sadece Zehra’dan değil, amcası bildiği ama aslında babası olan Talat’tan da uzak tutmak için bıçakları bilemektedir. Aşklarını korumak isteyen Barış ve Zehra, büyük sırların içinde ve satılmış olduğunu öğrenmiş olan Ceren’in intikamının gölgesinde savrulup duracaklardır.

Tarihçe:

  

8 Temmuz Cumartesi  11:55 (9. Bölüm)
9 Temmuz Pazar         14:10 (9. Bölüm)

 

 

Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı