İkisini de Sevdim hakkında tüm bilgiler... İkisini de Sevdim konusu... İkisini de Sevdim kadrosu...

İkisini de Sevdim hangi gün, hangi kanalda yayınlanıyor? İkisini de Sevdim oyuncuları kimler? İkisini de Sevdim konusu nedir?


İkisini de Sevdim 3. Bölüm
Son bölüm tarihi: 11.05.2017 Perşembe - Final 20:00 | Son bölüm no: 3
Diziye ait sosyal medya hesapları:               

İkisini de Sevdim Dizisi Künyesi ve Yayın Bilgileri

Kanal: Atv
Yayın Platformu: Televizyon
Tür: Aşk, dram
Sezon: 1

Yayın Günü:  Perşembe - Final
Yayın Saati:  20:00

Yapım Firması: Erler Film »
Yapımcı: Türker İnanoğlu
Yönetmen: Cem Tabak
Senaryo: Azime Aktaş (Senaryo hikayeleri), Muharrem Buhara, Özlem Atasoy,
Müzik: Aria (Bora Ebeoğlu - Cengiz Onuralp)
Cast Ajansı /Direktörü: Amine Gülşe

İkisini de Sevdim Dizisi Karakterleri (Oyuncular):

Amine Gülşe (Suna Yıldırım), Burak Serdar Şanal (Murat Karacabey), Mehmet Mehmedof (Hasan), Erhan Yazıcıoğlu (Demir Karacabey), Ayşegül İşsever (Afet Karacabey), Hande Kaptan (Ezra Karacabey), Oktay Gürsoy (Ferhat Karacabey), Dilek Güven (Uğur Karacabey), Ecem Çalık (İpek Karacabey), Murat Göksu (Ömer Yıldırım), Berrin Arısoy (Nazmiye Yıldırım), Boran Bağcı (Mehmet Yıldırım), Elif Erdal (Hülya - Hasan'ın yengesi), Galip Erdal (Hasan'ın dayısı), Volkan Ünal (Nadir Saruhan), Zafer Altun (Kazım) - Nadir Saruhan'ın adamı), Sinem Çakıroğlu, Yunus Çakıroğlu, Günce Mutlu (Naciye), Kürşat Kurnaz (Mustafa), Oktay Oy, Sedat Erdiş

İkisini de Sevdim Dizisi Konusu:  

Suna gazetecilik mesleğinde yükselmek isteyen genç bir gazetecidir. Nişanlısı Hasan ise paranın peşindedir. Suna zengin ve ünlü Karacabey ailesinin büyük oğullarının kirli işlere bulaştığı haberini alır ve ailenin peşine düşer. Suna Hasan'ın ailenin şımarık kızı Ezra ile yollarının kesiştiğini fark eder. Murat ise Karacabey'lerin legal işler yapmaya çalışan dürüst oğludur. Suna hiç aklına gelmeyecek şekilde Murat ile kendini karşı karşıya bulur. Ferhat Suna'yı her zaman bir tehdit olarak görecektir. Demir Bey ise bu gidişe dur demek için oldukça sert davranacaktır. Uğur Hanım ve Afet Hanım her daim iki kardeş arasında kalacaklardır. Murat Suna ve Hasan arasındaki bağ aşk üçgeni ve entrikayı peşinde sürükleyecektir.

 

Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı