Alev Alev, kadına yönelik şiddetle ilgili verdiği mesajlarla gündem oldu

04.12.2020 Alev Alev
Alev Alev

 TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Alev Alev’in dün akşam yayınlanan bölümü Cemre'nin sesini duyurmak için verdiği mücadeleyle gündem oldu. Çelebi’ye karşı açtığı savaşta birçok zorluğu göğüsleyen Cemre’nin pes etmeyişi ekran başındakileri derinden etkiledi. Bölümde Barış Falay, Damla Sönmez, İrem Sak, Melek Mosso ve Rıza Kocaoğlu gibi ünlü isimlerin Cemre’ye destek mesajları sosyal medyada da çok konuşuldu. 

 
“Kadın olmak” kavramının hem zorlu hem de güçlü yanını farklı kadın hikayeleriyle ekranlara taşıyan ‘Alev Alev’in dün akşam ekranlara gelen bölümü Cemre’nin mücadelesi ile nefesleri kesti. Çelebi’ye karşı açtığı savaşta sesini duyurabilmek için çabalayan Cemre, Çelebi’nin ardı arkası kesilmeyen hamleleriyle yüzleşti. Çelebi’nin, Cemre’nin yaptığı açıklamasının basına yansımasına engel olma çabası Rüya’nın beklenmedik adımıyla suya düştü. Rüya, Cemre’nin karakol önünde açıklama yaptığı videosunu birçok ünlü isimle paylaştı. Video kısa süre içinde yayılırken, Cemre de bir anda sosyal medyada gündem oldu. Barış Falay, Damla Sönmez, İrem Sak, Melek Mosso ve Rıza Kocaoğlu gibi başarılı isimlerin destek mesajları kadına yönelik şiddete ışık tutarak büyük takdir topladı.
 

 

 


SOSYAL MEDYA #SESİMİDUYUN DEDİ 
 
Alev Alev, dün akşam yayınlanan beşinci bölümüyle ABC1 20+'da 6.04 izlenme oranı (rating), 12.26 izlenme payı (share), AB'de 5.53 izlenme oranı (rating), 12.26 izlenme payı (share) Total’de 6.29 izlenme oranı (rating), 13.06 izlenme payı (share) elde etti. #sesimiduyun etiketi ise Twitter Türkiye'de 7 saat 15 dakika TT listesinde kaldı. Ses getiren bölüm #AlevAlev etiketiyle de 5 saat 55 dakika boyunca sosyal medyanın gündeminde yer aldı. Herkesi ekran başına kilitleyen sahnelere imza atan Demet Evgar da 2 saat 50 dakika boyunca TT listesinde yer edinmeyi başardı. 

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Alev Alev Bilgileri