Yabani yeni bölümünde neler olacak? Yabani dizisinin konusu nedir? Yeni bölümü ne zaman, hangi gün yayınlanıyor? Yabani neler olacak? Yabani özeti

1 Haziran 2024 Cumartesi -  20:00 | 37. Bölüm

Bölüm Bilgisi:  SEZON FİNALİ
Yabani 37. Bölüm

Yabani 34. Bölüm Özeti: Yaman’ın tek bir amacı vardır: Rüya’yı kurtarmak! Rüya gerçekte kim olduğunu bile anlatamadığı, kendisine inanmayan insanların arasında kilit altındadır. Ve tehlike gitgide büyümektedir. Şebnem’i kontrol altına aldığını zanneden Serhan için ortadan kaldırması gereken tek risk Rüya kalmıştır. Yaman, Rüya’yı zamanında bulabilecek midir; yoksa genç kız da annesi gibi Serhan’ın eline mi düşmek üzeredir?

Serhan’ın yakayı ele vermesi, bütün çocuklarının onun gerçek yüzünü görüp Yaman’ın yanında olmasına bağlıdır. Çağla bir yandan da Yakup tarafından köşeye sıkıştırılmış durumdadır. Asi ve Alaz duruma müdahale ederler. Alaz’ın kardeşini korumak için yaptığı hamle aşkın sınırlarını zorlayacak türdendir.

Yaman, kardeşlerini yanına çekmek için ya hep ya hiç dedirtecek bir oyun kurar. Fakat sırlarla ördüğü duvarlar yıkıldıkça Serhan’ın artık cüret etmeyeceği hiçbir şey kalmamıştır.

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Bölüm fotoğrafları Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı