Gaddar yeni bölümünde neler olacak? Gaddar dizisinin konusu nedir? Yeni bölümü ne zaman, hangi gün yayınlanıyor? Gaddar neler olacak? Gaddar özeti

1 Mart 2024 Cuma 20:00 | 7. Bölüm

Bölüm Bilgisi:  YENİ BÖLÜM
Gaddar 7. Bölüm

Gaddar 6. Bölüm Özeti: Dağhan, Enver’in kurduğu tuzakla köşeye sıkışır. Gürkan da artık onun bir tetikçi olduğunu öğrenmiştir. Ama Dağhan kaçıp saklanmak yerine savaşmayı seçer. Müdür ve Dağhan için artık olayları netleştirme zamanı gelmiştir. Ya tamam diyeceklerdir ya devam. Müdür Dağhan’ın cevabını beklerken Dağhan, mahallesinde öldürülen taksicinin katilini aramaya başlar. Katilin izini sürerken yolu eski bir arkadaşıyla da kesişir. Katilin peşinde olan Dağhan, Enver’e zarar vermenin bir yolunu da bulur.

Oğlunun son yaptıklarından sonra Yağmur’dan kolay kolay vazgeçmeyeceğini anlayan Ekber, Davut’u tehdit eder. Artık evde olan Yağmur babasıyla arasını düzeltmeye çalışır ama Ekber’in tehditi Davut’un psikolojisini iyice bozmuştur. Öte yandan Enver’i Yağmur’dan ayırmak için harekete geçen Ekber’le oğlu aralarındaki gerilim iyice tehlikeli bir hal alır. Enver’in bu işten sıyrılmak için bulduğu çözüm Ekber’i delirtir. Bu zamana kadar bir canavar olmadığını söyleyen Ekber artık her şeyi yapabilecek noktaya gelir.

Aydan ne olursa olsun hâlâ Dağhan’la birleşmekten yana umutludur. Oya bu umudun kızını mahvettiğini düşündüğünden onu Dağhan aşkından kurtarmak için çeşitli yollar dener.

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Bölüm fotoğrafları Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı