Mehmed: Fetihler Sultanı yeni bölümünde neler olacak? Mehmed: Fetihler Sultanı dizisinin konusu nedir? Yeni bölümü ne zaman, hangi gün yayınlanıyor? Mehmed: Fetihler Sultanı neler olacak? Mehmed: Fetihler Sultanı özeti

11 Haziran 2024 Salı -  20:00 | 15. Bölüm

Bölüm Bilgisi:  SEZON FİNALİ
Mehmed: Fetihler Sultanı 15. Bölüm

Mehmed Fetihler Sultanı 15. Bölüm Özeti: Dimitria kalesini fetheden ve Hurufi belasını savuşturan Mehmed için artık tek hedef Konstantiniyye’dir! Bu hedef için önünde bir engel kaldığını düşünen Mehmed, Evrenosoğlu’nu huzuruna davet eder ve Orhan’ın canını alması vazifesini tevdi eder. Hala Sultan üzerinden kurdukları planla Orhan’ı tuzağa çekmeyi amaçlayan Mehmed, hedefine ulaşıp Orhan’dan kurtulabilecek mi?

Konstantinos ise yaşadığı ağır mağlubiyetin altından kalkmak için bir oyun kurar ve dervişlerin üzerine Sfrancis’i gönderir. Konstantinos’un amacı Türklerin burada kök salamayacağını herkese göstermektir. Sfrancis’in hücumu ise Osmanlı’yı üzerine çekmesine sebep olur. Çandarlı, Sfrancis’in üzerine yürür.

Harem’de ise oynadığı deli rolünden kurtulan Halime, Hala Sultan’ı kaçırma planı kurmaktadır. Hala Sultan ise çaresiz ölümü beklemektedir. Halime, Hala Sultan’ı kaçırabilecek mi?

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Bölüm fotoğrafları Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı