Kızılcık Şerbeti yeni bölümünde neler olacak? Kızılcık Şerbeti dizisinin konusu nedir? Yeni bölümü ne zaman, hangi gün yayınlanıyor? Kızılcık Şerbeti neler olacak? Kızılcık Şerbeti özeti

23 Şubat 2024 Cuma 20:00 | 52. Bölüm

Bölüm Bilgisi:  YENİ BÖLÜM
Kızılcık Şerbeti 52. Bölüm

Kızılcık Şerbeti 52. Bölüm Özeti: Doğa hamile olduğunu itiraf ederek annesinden bir süre bu durumu sır olarak saklamasını ister. Kıvılcım kızını kırmamak adına mecburen kabul eder.

Abdullah’ın kovid karantinası devam etmektedir. Umut’un başına gelenlerden sonra girdiği depresyon durumu devam etmekte, Nursema’nın bu konudaki rahatsızlığı da günden güne artmaktadır.

Nilay’ın, Mustafa ile arayı düzelterek eve dönmesi Pembe’yi çok mutlu etmiştir. Bu konuda adadığı adağı yerine getirmek üzere harekete geçtiğinde ise davetsiz bir misafiri eve almak durumunda kalacaktır.

Fatih’le ayrılma konusunda pişman olan Doğa, eski kocasıyla yeniden görüşmek için türlü hamleler yapar.

Oğlu Metehan’ın kendinden yaşça epey büyük bir kadınla görüştüğünü öğrenen Ömer, bu işi sonlandırmak için harekete geçse de Metehan’a söz dinletemez.

Kıvılcım’ın kızını korumak üzere harekete geçerek hamilelik durumunu Fatih’e söyleme çabası Alev’in büyük sürpriziyle yarım kalacaktır.

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Bölüm fotoğrafları Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı