1001 Tv 29.07.2020 Sen Çal Kapımı
Sen Çal Kapımı

Bugün tvde hangi dizi ve filmler  olduğuna yakından bakalım.... Akşam biri yeni bölümüyle olmak üzere üç dizi ekranda olacak. İkisi yerli olmak üzere üç film izlenebilir. İki yarışma ve tekrar bölümleriyle iki skeç - komedi programı yayınlanacak. Ayrıca sporseverler için bir maç yayını da izlenebilecek.


Bugün tv'de hangi diziler var?

Bugün atv, Show Tv, Star Tv, Trt1 ve Tv8'de dizi yayınlanmazken,  akşamın tek dizisi Fox Türkiye kanalında ekrana gelen MF Yapım imzalı, romantik komedi Sen Çal Kapımı olacak. Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerini paylaştığı dizi bu akşam beşinci bölümüyle ekrana gelecek. Kanal D'de ise "Çarkıfelek" yarışmasından sonra Mia Yapım imzalı Çatı Katı Aşk dizisinin tekrarı yayınlanacak. Trt1'de "Komplo Teorisi" filminden sonra Üs Yapım imzalı "Benim Adım Melek" dizisinin tekrar bölümü ekrana gelecek.

Bugün tv'de hangi filmler var?

Bugün atv ve Kanal D'de film yayınlanmıyor. Fox Türkiye'de "Sen Çal Kapımı" dizisinden sonra "Aşk Olsun" isimli yerli film ekranda olacak. Show Tv'de Sahte Kabadayı isimli yerli film yayınlanıyor. Star Tv'de  Görümce isimli yerli film izlenebilir. Trt1'de yabancı film izlemek isteyenler için Komplo Teorisi filmi yayında olacak.Bugün tv'de hangi yarışma ve programlar var?

Bugün atv'de Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor - Aytemiz Alanyaspor karşılaşması var. Kanal D'de "Çarkıfelek" yarışma programı ekrana gelecek. Show Tv'de "Sahte Kabadayı" filminden sonra "Güldür Güldür Show" skeç programı tekrar bölümüyle ekranda olacak. Star Tv'de "Görümce" filminden sonra "Arkadaşım Hoşgeldin" skeç programı tekrar bölümü izlenebilir. Tv8'de "MasterChef" yarışması ekrana gelecek. - 1001 Tv

 

Sen Çal Kapımı Sen Çal Kapımı Sen Çal Kapımı

Paylaş

 

Tüm Sen Çal Kapımı Bilgileri