Sevmek Zamanı'nın karakterlerini yakından tanıyalım

 

Sevmek Zamanı

atv'nin Süreç Film imzalı yeni romantik draması ‘Sevmek Zamanı’ bu akşam başlıyor. Dizi, zamansız karşılaşan bir kadın ve bir erkeğin, imkansızlığın içinden doğan aşk hikayesini ve kahramanlarımızın ait olduğu farklı dünyaların savaş alanına dönüşünü anlatıyor. 

 
Sevmek Zamanı'nın karakterlerine yakından bakalım.

 

Sevmek Zamanı

FİRUZE (DENİZ IŞIN)

Feryat’ın kardeşi, Ömer’in ablası, Mehmet’in arkadaşı; Muhsin’in evlatlığıdır Firuze. Çalışkan, başarılı ve olanca masumiyetiyle iyi niyetlidir. Tek eksiği ve hayatta en çok merak ettiği şey ise aşık olmaktır. Martıların kanat çırpışında bulur aşkını, bir vapur yolculuğunda...

 

 

 

Sevmek Zamanı

KAĞAN (İLHAN ŞEN)

 
Bu aşk hikayesinin mutsuzluğuna baş kaldıran kahramanıdır Kağan. Susuz kalmış birinin kana kana su içmesi nasılsa Firuze’nin gözlerindeki gökyüzünün peşine düşmesi aynı şeydir.  Firuze ile hayatına giren aşk, onu daha güçlü bir adam yapar.
 
 
 
Sevmek Zamanı
LEYLA (SERENAY AKTAŞ)

Genç ve güçlü bir iş insanı ancak derinde onu çok mutsuz eden bir kaybetme korkusuyla yaşıyor. Kendi âşkını yüceltirken; onu sevmeyen bir adamın esaretinin gardiyanı olduğunun farkında değil. Leyla sahip olmayı bilen ama vazgeçmeyi bilmeyenlerden… Sevmek Zamanı

FERYAT (TOPRAK CAN ADIGÜZEL)

 
Bazıları kahraman doğar, nerede ve nasıl dünyaya geldiklerinden bağımsız... Bazılarının sevmek için nedene ihtiyacı yoktur. Bazıları elini taşın altına koymaktan alamaz kendini. Feryat, bir devlet okulunda edebiyat öğretmenidir. Firuze ve Ömer’in ağabeyidir.
 
 
 

 

 

 

Sevmek Zamanı

TANER (ÇAĞDAŞ ONUR ÖZTÜRK)

 
Bu âşk hikayesi imkânsız hale getiren kişi Taner. Sahip oldukça sahip olamadıklarını fark eden, göz alıcı ve eğlenceli biridir.
 

Paylaş

 

Tüm Sevmek Zamanı Bilgileri