Zemheri'nin iki aşığı izleyicileri derinden etkileyecek

03.01.2020 zemheri
zemheri

 2020’nin merakla beklenen işlerinden Ay Yapım imzalı Show TV’nin yeni dizisi ‘Zemheri’de Alperen Duymaz ve Ayça Ayşin Turan’ın canlandırdıkları Ayaz ve Firuze’nin dokunaklı aşkı seyirciyi derin bir hikayenin içine sürükleyecek.

 
İlk tanıtımlarıyla merak uyandıran ‘Zemheri’deki tutku dolu aşk hikayesi seyircileri derinden etkileyecek. Türk dizi tarihinin Aşk'ı Memnu, Kara sevda gibi fenomen yapımlarına imza atan Hilal Saral’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu ise Karadayı, Kara Para Aşk gibi sevilen dizilerin senaristi Sema Ergenekon’un yazdığı Zemheri'de Ayça Ayşin Turan ile Alperen Duymaz’ın karakterleri arasındaki tutku dolu, hüzünlü bir aşk hikayesi anlatılacak. 

 

 

Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi usta ve genç isimleri bir araya getiren ‘Zemheri’de Ayça Ayşin Turan ve Alperen Duymaz; aileleri için kendi hayatlarını feda ederek sevgisizlikten değil, çaresizlikten birbirlerine veda eden Firuze ve Ayaz’a can veriyor. İki karakterin arasındaki aşkla birlikte izleyiciler adalet ve daha birçok kavramı birden sorgulayacak. 
 
‘Zemheri’ çok yakında Show TV’de başlıyor!

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Zemheri Bilgileri