Dila'nın öğreneceği şoke edici gerçek nefesleri kesecek! Kuzgun'da neler yaşanacak?

07.10.2019 Kuzgun
Kuzgun

Güneş’i, Kuzgun’la bir arada gören Ferman öfkeden deliye döner. Dila onu zapt etmeye çalışırken kalbinin derinliklerine gömdüğü Kuzgun’a dair duygularıyla da savaşmak zorunda kalır.

Kartal’ı kendi tarafına çekmesinin karşılığı olarak Kuzgun’un Güneş’le birlikte olduğunu düşünen Ferman, Kuzgun’a karşı hamleler yapmaya başlar.

Kuzgun ve Cihan, Ferman’ın verdiği önemli bir açık üzerine Kuzgun’un mekanını basanların peşine düşer.

Neşe’nin anlattıkları karşısında yaşadığı sarsıntıyı atlamayan Meryem, beklenmedik bir anda kendini Ferman’la karşı karşıya bulur.

 

 

Şermin, Seda ile ilgili öğrendiği gerçeği Ferman’a ulaşmak için bir koz olarak kullanmaktan sakınmaz.

Fırat’ın sakladığı büyük sırrın ekranlara geleceği bölümde Kuzgun, Dila’nın Ferman’ın gerçek yüzünü görebilmesi için elinden geleni yapacak.

Dila ve Ferman’ın geçmişi sık sık hatırladığı anlarda Ferman’ın Dila’ya verdiği söz merakla beklenirken, bölüm finalinde Dila’nın öğreneceği şoke edici gerçek ise nefesleri kesecek.

Barış Arduç, Burcu Biricik, Onur Saylak, Hatice Aslan, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Tülay Günal ve Nilperi Şahinkaya gibi başarılı oyunculardan oluşan dizi, her Çarşamba ekrana geliyor.

Dizide, ikinci sezon dünyasının kurulmasında imzası olan Ali Bilgin’in yanı sıra Fikret Kadıoğlu ve Murat Aksu da yönetmen koltuğunda yer alıyor. Hikayesi ve kadrosuyla beğeniyle izlenen dizinin senaryosu, Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’a ait.

 

 

Kuzgun'un yeni bölümü 9 Ekim Çarşamba, Star'da.


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Kuzgun Bilgileri