Yasak Elma 

Yeni bölüm tarihi: 27.05.2019 Pazartesi - Sezon Finali 20:00 | Yeni bölüm no: 47
Diziye ait sosyal medya hesapları:                  Yasak Elma 47. Bölüm

Kanal: Fox
Tür: Aşk, Dram
Sezon: 1

Yayın Günü:  Pazartesi - Sezon Finali
Yayın Saati:  20:00

Yeni Bölüm Tarihi:  27.05.2019
Yeni Bölüm No:  47
Bölüm Bilgisi:  SEZON FİNALİ

Yapım Firması: Medyapım »
Yapımcı: Fatih Aksoy
Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt
Senaryo: Melis Civelek, Zeynep Soyata
Müzik: Cem Tuncer, Ercüment Orkut, Efecan Tuncer

Oyuncular: Onur Tuna (Alihan Taşdemir), Eda Ece (Yıldız Argun), Sevda Erginci (Zeynep), Talat Bulut (Halit Argun), Şevval Sam (Ender Çelebi Argun), Şafak Pekdemir (Zehra Argun), Nesrin Cavadzade (Şahika), Barış Aytaç (Caner Çelebi), İrem Kahyaoğlu (Şengül Doğan), Kıvanç Kasabalı (Sinan), Nilgün Türksever (Zerrin Taşdemir), Sinan Eroğlu (Hakan Kurtuluş), İlber Uygar Kaboğlu (Erim Argun), Ayşegül Çınar (Lila Argun), Tuğçe Koçak (Lal Uzun), Melisa Doğu (Asuman), Yeliz Şar (Defne), Sarpcan Köroğlu (Kemal), Erdem Kaynarca (Dündar), Berna Keklikler, Barış Kılıç (Kaya Ekinci), Belinay Sandıkçı (Dila), Doğaç Yıldız (Yiğit), Haktan Pak (Mustafa), Ege Kökenli (Yağmur)

Konu:  Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur. Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

Tarihçe:  
  • Yasak Elma dizisinin 6 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı yayınlanacak 44. bölümüne Şahika rolüyle Nesrin Cavadzade katılıyor.
  • Yasak Elma dizisi 10 Eylül 2018 Pazartesi akşamı Fox'ta yayınlanan 13. bölümüyle 2. sezonuna başladı.
  • Yasak Elma dizisi 4 Haziran 2018 Pazartesi akşamı Fox'ta yayınlanan 12. bölümüyle 1. sezon finalini yaptı.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Yasak Elma Bilgileri