Gökhan Alkan

Gökhan Alkan kimdir? Gökhan Alkan hangi dizide oynuyor? Gökhan Alkan, Kalp Yarası dizisinde hangi karakteri canlandırıyor? Gökhan Alkan hangi dizilerde oynadı? Ferit Sancakzade karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?


 

Dizi: Kalp Yarası |  Rol: Ferit Sancakzade

Gökhan Alkan
Özgeçmiş:

8 Aralık 1987 tarihinde  İstanbul'da doğdu. Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknolojileri Öğretmenliği lisans ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret - Pazarlama ön lisans bölümlerinden mezun oldu. Lise ve üniversite yıllarında aktif olarak tiyatro gruplarında çalışmalar yaptı. Birçok mekanda canlı müzik performansları sergiledi. Oyunculuk eğitimini MSM Actor Studio' da alan Gökhan, mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Tiyatrosu'nda 2 sezon oynadı, sonra bir grup arkadaşıyla kendi tiyatrosunu kurdu. Boyu 1.88 cm, kilosu 85 kg. Reklam seslendirmesi ve şiir, güfte ve düz yazı çalışmaları yapıyor. (Vikipedi) Ailesi çalışmak üzere Almanya'ya ilk giden ailelerden. Türk Sanat Müziğine düşkün. En sevdiği renk beyaz. Kedi besliyor. 


Yer aldığı diziler: Kalp Yarası (Ferit Sancakzade, 2021), Yasak Elma (Kerim, Fox, Medyapım, 2020, 72. Bölümden itibaren), Zengin ve Yoksul (Karan, atv, NTC Medya, 2019), Kalp Atışı (Ali Asaf Denizoğlu, Show Tv, 2017), Seviyor Sevmiyor (Yiğit Balcı, 2016), Kocamın Ailesi (Tarık, Fox, 2014), Herşey Yolunda Merkez (Cem), Muhteşem Yüzyıl (Şah Tahmasb)

Sosyal medya hesapları:   
 gokhan_alkan     gokhan_alkan     -   


Ajans:


DİĞER Kalp Yarası OYUNCULARI