Survivor'un dün akşamki bölümünde neler yaşandı?

1001 Tv 28.05.2020 Hekimoğlu
Hekimoğlu

Yarışmacıların kazandığı, arkadaşlarıyla bayramlaşma iletişim ödülü gerçekleşti. Ödülü kazanan Gönüllüler takımı aralarında Aytaç Şaşmaz, Danla Biliç, Adem Kılıç'ın da bulunduğu üçer arkadaşlarıyla görüşüp hasret giderirken, bayram dolayısıyla kendilerine verilen hakla, Ünlüler takımının yarışmacıları da birer arkadaşlarıyla görüştü.

 
Bölümün ödül oyunu köfte-ekmek ve piyaz için oynandı. Acun Ilıcalı bu oyunun bayramın, hemen sonrasında ekrana gelecek olmasına rağmen bayramdan önce çekildiğini ve geç yayınlanacağını açıkladı. Bu sezon ilk kez oynanan, yarışmacıların atıcı ve taşıyıcı olarak ikişerli gruplar şeklinde yarıştığı oyunlarda Ünlüler 10'a 5 galibiyetle oyunu kazandı. En çok atış sayısını, üçer sayıyla kadınlarda Elif ve erkeklerde Sercan gerçekleştirdi. Bu, Ünlüler takımındaki Aycan-Elif-Sercan-Yunus Emre dörtlüsünün birlikte kazandıkları ilk ödül oyunu oldu. Yaşadıkları galibiyet, uzun zamandır kazanamayan Ünlüler için moral olurken hem dokunulmazlık hem de ödül oyunlarında uzun süredir aralıksız olarak kazanan Gönüllüler'in kaybedişi ise rehavete bağlandı. 

 

 

Bölümde ekrana gelen son etkinlik ise 'sembol oyunu' oldu. Kadın ve erkek yarışmacıların ayrı ayrı yarıştığı oyunda. Yarışmacılar bir ayaklarıyla dengede tutmaya çalıştıkları bir platform üzerine sıra ile, artırarak yerleştirdikleri sembolleri en uzun sürede düşürmemeye çalıştırlar. Erkeklerde ilk elenen Sercan olurken onu sırasıyla Berkan, Yunus Emre, Barış ve Cemal Can takip etti. Yasin ve Ardahan rekabetinin uzun sürdüğü oyunu Yasin kazandı. Kadınlarda ilk elenen Evrim oldu. Altıncı aşamaya üç yarışmacı ulaşırken sırasıyla Elif ve Aycan elendikten sonra Nisa sembolü kazanan isim oldu. Nisa ödülünü "Kadınlar aç kalmamalı diyerek" Evrim'le paylaşmak istediğini söylerken Yasin ise ödülünü paylaşacağı isim olarak Ardahan'ı seçti.

Yarışma'nın bu akşam yayınlanacak 90. bölümnde ise Acun Medya ve Survivor 2020 takımları arasında gerçekleşecek ayak tenisi maçı ve 'anlat bakalım' oyunları ekrana gelecek.

Hekimoğlu

 

Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı