Işınla Bizi Scotty 3.04.2015 Asla Vazgeçmem
Asla Vazgeçmem

 Perşembe'nin zirvesinde bir değişiklik yok. TOTAL'de zirvede yine 8.51 reytingle "Kurtlar Vadisi Pusu" var; AB'de 6.40 reytingle ikinci ve ABC1'de 7.60 yine birinci sırada. 

AB'nin zirvesinde de hemen her hafta olduğu gibi 6.42 reytingle "Kocamın Ailesi" yer alıyor; TOTAL'de 6.16 reytingle ve ABC1'de 6.49 reytingle ikinci sırada.  Perşembe akşamlarında zirvede kimin yer aldığından çok bazı yeni dizilerin durumu daha çok merak ediliyor. Bunların en başında gelenlerden biri "Maral:En Güzel Hikayem". TV8'in, başrollerinde Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli'nin yer aldığı dizinin TOTAL reytingi geçen haftaya göre 2.85'ten 2.75'e az oranda düştü ve dizi iki basamak gerileyerek bu hafta on altıncı sırada yer aldı. AB'deki düşüşü daha belirgin. Geçen hafta bu grupta aldığı reyting 4.24 iken bu hafta 3.77'e düştü ve sıralamada üç basamak gerileyerek sekizinci sırada yer aldı. Bu hafta en iyi konumda olduğu ABC1'de reytingi az oranda artırdı yinede bir basamak gerileyerek altıncı sırada yer aldı.

"Maral" sosyal medyadan ve hayranlarından gördüğü ilgiyi hâlâ reytinglere yansıtabilmiş değil. Bunda yayınlandığı kanal olan TV8'in henüz bir dizi izleyicisi alışkanlığı yaratamamış olmasının da etikisi olabilir. Dizinin aldığı reytingler başka bir kanal için çok tatmin edici olmayabilirdi ama şimdiye kadar TV8'de yayınlanan bir dizinin aldığı en iyi ve umut verici sonuçlar; bu nedenle dizinin devamıyla ilgili bir endişeye gerek görünmüyor.

Asla Vazgeçmem  Perşembe akşamlarında zirvede kimin yer aldığından çok bazı yeni dizilerin durumu daha çok merak ediliyor. Bunların en başında gelenlerden biri "Maral:En Güzel Hikayem". TV8'in, başrollerinde Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli'nin yer aldığı dizinin TOTAL reytingi geçen haftaya göre 2.85'ten 2.75'e az oranda düştü ve dizi iki basamak gerileyerek bu hafta on altıncı sırada yer aldı. AB'deki düşüşü daha belirgin. Geçen hafta bu grupta aldığı reyting 4.24 iken bu hafta 3.77'e düştü ve sıralamada üç basamak gerileyerek sekizinci sırada yer aldı. Bu hafta en iyi konumda olduğu ABC1'de reytingi az oranda artırdı yinede bir basamak gerileyerek altıncı sırada yer aldı.

"Maral" sosyal medyadan ve hayranlarından gördüğü ilgiyi hâlâ reytinglere yansıtabilmiş değil. Bunda yayınlandığı kanal olan TV8'in henüz bir dizi izleyicisi alışkanlığı yaratamamış olmasının da etikisi olabilir. Dizinin aldığı reytingler başka bir kanal için çok tatmin edici olmayabilirdi ama şimdiye kadar TV8'de yayınlanan bir dizinin aldığı en iyi ve umut verici sonuçlar; bu nedenle dizinin devamıyla ilgili bir endişeye gerek görünmüyor. Asla Vazgeçmem Asla Vazgeçmem

Paylaş

 

Tüm Asla Vazgeçmem Bilgileri