Işınla Bizi Scotty 17.04.2015 Asla Vazgeçmem
Asla Vazgeçmem

 Perşembe, sezonun başından beri çok fazla sürprizin yaşanmadığı bir gündü genelde ama son birkaç haftadır AB grubunun zirvesinde önemli bir değişiklik yaşanıyor ve bu durum kalıcı gibi görünüyor.

"Kocamın Ailesi"nin reyting performansında şaşırtıcı ve ilginç bir durum yaşanıyor. TOTAL ve ABC1 izleyicisinde hemen hiç değişiklik yaşanmazken daha güçlü olduğu, çok yüksek reytinglerle uzun zaman gün birincilikleri elde ettiği AB'de belirgin bir şekilde reyting kaybı yaşıyor. İki ay öncesine kadat bu grupta 7.80 civarında reyting alıyorken ve üç hafta önce 6.47 reyting ile gün birincisiyken takip eden haftalarda hem yavaş yavaş reytingi azalmaya başladı hem de sıralamadaki yerini kaybetti. Bu hafta bu grupta aldığı reyting 4.80 ve "Kurtlar Vadisi Pusu"nun ardından ikinci sırada. Maçların yayınlandığı bazı istisnai haftalar haricinde TOTAL'de 6.0-6.30 aralığında aldığı reyting ve sıralamadaki yeri hemen hiç değişmeyen dizi bu hafta da geçen haftayla tamamen aynı şekilde 6.06 reytingle gün ikincisi oldu. ABC1'deki durumu da hemen hemen aynı: 6.05 reytingle, yine gün ikincisi.

 Günün dikkat çeken yükselişlerinden biri Show Tv'nin 10. bölümü yayınlanan dizisi "Asla Vazgeçmem"e ait. Düşük denebilecek reytinglerle yayına başlayan ve ardından basın tarafından, devam edip etmeyeceği her hafta tartışılan dizinin durumuyla ilgili son noktayı yapımcı Faruk Turgut koydu ve dizinin Haziran'da sezon finali yaparak önümüzdeki sene de devam edeceğini açıkladı. Gerçekten de dizinin durumu, özellikle TOTAL'de yavaş yavaş yükselmesiyle epeyce toparlandı. Aldığı reyting bu grupta 4.50 civarında iyi sayılabilecek bir karar noktasına ulaştı. TOTAL'de geçen hafta 4.34 olan reytingi bu hafta 4.60'a yükseldi ve günün en çok izlenen üçüncü programı oldu.

 ABC1'de ise daha da belirgin bir iyileşme söz konusu. Bu grupta iki hafta önce 3.51 reytingle dokuzuncu sıradayken reytingini iki hafta içinde 4.26'ya yükseltti ve üçüncü sıraya yerleşti. AB'deki durumuysa hâlâ parlak değil; bu grupta 2.50'nin altında reyting alan dizi ilk ona da giremiyor. Yine de kanalında yayınlanan diğer dizilerin performanslarına bakarak, kanalı için dizinin başarılı olduğunu ve potansiyeli olduğunu söylemek mümkün.

Asla Vazgeçmem  Günün dikkat çeken yükselişlerinden biri Show Tv'nin 10. bölümü yayınlanan dizisi "Asla Vazgeçmem"e ait. Düşük denebilecek reytinglerle yayına başlayan ve ardından basın tarafından, devam edip etmeyeceği her hafta tartışılan dizinin durumuyla ilgili son noktayı yapımcı Faruk Turgut koydu ve dizinin Haziran'da sezon finali yaparak önümüzdeki sene de devam edeceğini açıkladı. Gerçekten de dizinin durumu, özellikle TOTAL'de yavaş yavaş yükselmesiyle epeyce toparlandı. Aldığı reyting bu grupta 4.50 civarında iyi sayılabilecek bir karar noktasına ulaştı. TOTAL'de geçen hafta 4.34 olan reytingi bu hafta 4.60'a yükseldi ve günün en çok izlenen üçüncü programı oldu.

 ABC1'de ise daha da belirgin bir iyileşme söz konusu. Bu grupta iki hafta önce 3.51 reytingle dokuzuncu sıradayken reytingini iki hafta içinde 4.26'ya yükseltti ve üçüncü sıraya yerleşti. AB'deki durumuysa hâlâ parlak değil; bu grupta 2.50'nin altında reyting alan dizi ilk ona da giremiyor. Yine de kanalında yayınlanan diğer dizilerin performanslarına bakarak, kanalı için dizinin başarılı olduğunu ve potansiyeli olduğunu söylemek mümkün. Asla Vazgeçmem Asla Vazgeçmem

Paylaş

 

Tüm Asla Vazgeçmem Bilgileri