Sahte Kabadayı filmi hangi gün, hangi saatte, hangi kanalda yayınlanıyor?

Sahte Kabadayı filmi tv'de ne zaman, hangi kanalda yayınlanıyor? Sahte Kabadayı filminin konusu ne? Sahte Kabadayı filminde kimler oynuyor?


Yayın tarihi: 22 Mayıs Pazar 20:00 | Kanal: Show Tv
Sahte Kabadayı 
Kanal: Show Tv
Tür: Komedi
Yayın Günü:  22 Mayıs Pazar
Yayın Saati:  20:00


Yapım Firması: Cem Film
Yapım Yılı: 1976
Yönetmen: Natuk Baytan
Süresi: 77 dk

Oyuncular: Kemal Sunal, Hasan Ceylan, Mümtaz Ener, Kazım Kartal, Suna Selen, Mümtaz Ener, Yavuz Selekman, Yusuf Çağatay, Hakkı Kıvanç

Konu:  Kemal ünlü bir mafya babasının oğludur. Fakat babasının aksine onun sakin, mütevazi bir hayatı vardır ve garda pişmaniye satarak geçinmektedir. Kemal’in hayatı babasının ölümünün ardından bambaşka bir hal alır. Babası en yakın adamı Muhtar tarafından öldürülünce mirası bölünür. Avukatın kendisini aramasıyla gerçekleri öğrenen Kemal apar topar İstanbul’a gider. Mirası geri almayı kafasına koyan Kemal şehrin en namlı kabadayılarını ziyaret etmeye başlar ve kısa sürede yeraltı dünyasında nam salar. Kemal’in kendi peşinde olduğunu öğrenen Muhtar onu tuzağa düşürmek için her yolu dener. Fakat Kemal kendisine yapılan bu tuzakların hepsinden şapşallığı sayesinde kolayca kurtulur. Kemal babasının intikamını alabilecek midir?

"Sahte Kabadayı" filmi Pazar günü Show Tv kanalında ekranda.