Atla Gel Şaban filmi hangi gün, hangi saatte, hangi kanalda yayınlanıyor?

Atla Gel Şaban filmi tv'de ne zaman, hangi kanalda yayınlanıyor? Atla Gel Şaban filminin konusu ne? Atla Gel Şaban filminde kimler oynuyor?


Yayın tarihi: 1 Kasım Çarşamba 21:45 | Kanal: Show TV
Atla Gel Şaban 
Haftalık Film Programı Haftalık Dizi Programı Dijital Diziler Programı Günlük Dizi Programı

Kanal: Show TV
Tür: Komedi, Aile
Yayın Günü:  1 Kasım Çarşamba
Yayın Saati:  21:45


Yapım Firması: Cem Film
Yapım Yılı: 1984
Yönetmen: Natuk Baytan
Süresi: 83 dk

Oyuncular: Kemal Sunal, Nevra Serezli, Zihni Göktay, Mustafa Dik, Zafer Önen, Metin Çekmez, Turgut Özatay, Dinçer Çekmez

Konu:  Niyazi bir şekerleme firmasında çalışmaktadır. Zaten az olan maaşına patronu da bir türlü zam yapmamaktadır. Bir gün tüm mahalleliyi saran at yarışı oyununa merak salar ve işine gitmek için bindiği minibüste oynar. At yarışını tutturur fakat kuponu yatırmadığı için ikramiyeyi alamaz. Niyazi her gün minübüste kupon yaparak kendini sınar fakat kuponu yatırmaz. At yarışlarını izlemeye giden Niyazi tüm atları yine bilir. Buna şahit olan bir adam, at yarışlarını oynatan mafya babası Kazım’a haber verir. Niyazi’nin at yarışı kuponlarını sürekli minibüste yaptığı için ilham gelmediğinden şikayetçi olur ve onlardan minibüsteki ortamı yaratmalarını ister. Niyazi git gide at yarışını tutturmaya yaklaşır. Kazım, artık her şeyden emin olduğu için tüm parasını Niyazi’nin yaptığı kupona yatırır. Fakat Niyazi Kazım’a parayı yedirmemek için bir atı yanlış yazmış onun yerine kendi doğru atı yazmıştır.

"Atla Gel Şaban" filmi Çarşamba günü Show TV kanalında ekranda.

 

Pazartesi filmleri Salı filmleri Çarşamba filmleri Perşembe filmleri Cuma filmleri