Sıfırıncı Gün yeni bölümünde neler olacak? Sıfırıncı Gün dizisinin konusu nedir? Yeni bölümü ne zaman, hangi gün yayınlanıyor? Sıfırıncı Gün neler olacak? Sıfırıncı Gün özeti

24 Şubat Cuma - 22:15 | 6. Bölüm

Bölüm Bilgisi:  FİNAL
Sıfırıncı Gün 6. Bölüm

5. Bölüm: Sırtlan’ın ölmeden önce verdiği ipucu sayesinde Özgür delilin şifresini çözer. Özgür ve Mert artık amirlerinin katiline hiç olmadıkları kadar yakındırlar. Salih’in ise kendisini kurtarmak için bir planı vardır. Masumiyeti konusunda ısrarcı olan Salih, Özgür ve Mert’e bir teklifte bulunur. Bu teklif iki yakın dostu karşı karşıya getirir.

Nisan, Sırtlan’ın ölmeden önce annesinin ismini söylediğini öğrenmesiyle allak bullak olur. Üstelik annesinin yaşadığını daha yeni öğrenmiştir. Annesinin Kadir amirin cinayetiyle bağlantısını çözmek için onu bulması gerekmektedir. Özgür, Nisan hakkında onu tehlikeye atacak bir gerçeği öğrenir. Nisan’ı korumak için bu gerçeği ondan saklamaktan başka şansı yoktur. Nisan’ın bunu fark etmesiyle iki aşık, yollarını bir kez daha ayıracak bir yüzleşme yaşarlar.

Bütün sırları açığa çıkarttıklarını düşünen ekibi, hayatlarını bir kez daha altüst edecek kötü bir sürpriz beklemektedir.

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Paylaş

 

Tüm Sıfırıncı Gün Bilgileri