Sıfırıncı Gün dizisi kadrosunda kimler yer alıyor? Sıfırıncı Gün dizisinde hangi oyuncu, hangi karakteri canlandırıyor? Sıfırıncı Gün dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

 

Televizyon izleyicileri Sıfırıncı Gün dizisi oyuncu kadrosunda hangi oyuncunun hangi karakteri canlandırdığını merak ediyor. Sıfırıncı Gün dizisi oyuncularının isimleri, Sıfırıncı Gün dizisinin karakterlerinin isimleri, Sıfırıncı Gün oyuncularını ve karakterlerini sizler için listeledik.Özgür: Emniyetin gözdelerinden, adil ve güvenilir bir polis. Doğuştan bir lider. Her türlü kriz anında sakinliğini koruyabilen ve çözüm üretebilen sağduyulu biri. Yeter ki en sevdikleriyle sınanmasın…

Nisan: Siber Suçlar biriminde çalışan, bilgisayar mühendisliğini başarıyla bitirmiş, azimli ve dobra bir polis. Kadir’in manevi kızı, ekibin de küçük kardeşi. Öfkesini de sevgisini de doruklarda yaşayan, bir şeyi yapmayı aklına koyduysa engel tanımayan biri.

Mert: Ekibin enerji kaynağı. Gücünü fevriliğinden alan, korku nedir bilmeyen doğuştan bir polis. Suçun kol gezdiği bir mahallede büyümüş, zamanında Kadir Amir’in yönlendirmesiyle mesleğe girmiş. Özgüveni yüksek, biraz da çapkın biri.

Fatih: Polis akademisini birincilikle bitirmiş, her şeyi kılavuzuna göre yapmayı seven kuralcı bir polis. Mesleğinin ilk yıllarında yaşadığı sarsıcı bir olayla anlamış kuralların kıymetini. Onun için hayattaki en en önemli şey ise şu aralar göremediği kızı.

Tuna: Arkadaş canlısı, iletişim becerileri yüksek bir polis. Ekibin neşe kaynağı. Yedi dil bilmesinin yanında bir de şeytan tüyü var. Herkese kendini sevdirdiği, herkesin dilinden anladığı için her işi kolayca halloluyor.

Sırtlan: Tam bir profesyonel tetikçi. Az konuşan, insanlarla hiçbir duygu bağı kurmamaya özen gösteren bir sanatçı. Ejder’in yeraltı operasyonlarının kilit adamı. Hem tecrübesi hem de korkusuzluğuyla mükemmel bir aksiyon insanı.

Selin: Genç ve gözüpek bir avukat. Müvekkillerini asla yargılamayan, onları savunmak adına her yolu denemeye hazır biri. Pes etmek lügatında yok. Babası yerine koyduğu Salih’e müthiş bir sadakatle bağlı.

Salih: Gizemli bir geçmişe sahip, hayırsever ama tekinsiz bir iş insanı. İyi olmak kolaydır ama adil olmak zordur diyen, kanunlara karşı da gelse adil olanın peşini bırakmayan eski bir polis. Söz konusu sevdikleri olunca gidemeyeceği yer, aşamayacağı sınır yok.

Kadir: Kendine has yöntemleri ve kuralları işine geldiğince eğip bükmesiyle ünlü bir komiser. Ona kalırsa polislik bir meslek değil, bir ruh. Ekibindeki herkesin hayatına değmeyi başarmış, onlara amirlikten ziyade babalık eden biri.

Gönül: Empati yeteneği yüksek, sezgileri kuvvetli bir polis. Tek çocuk annesi olduğu için ekibe de fark etmeden annelik ediyor. Sorgu odasında harikalar yaratan, insanları kitap gibi okuyan biri. Ağzından laf alamayacağı insan yok.

Murat: İçe dönük ve ketum bir polis. Özel harekat tecrübesi ve silah uzmanlığı sayesinde ekibin en büyük operasyonel gücü. Kendisiyle vakit geçirmeyi kalabalığa tercih etse de sevdiklerine, özellikle de çocuklara, karşı sadık ve şefkatli biri.

Ali: Güçlü, görevinin ağırlığının farkında olan bir emniyet müdürü. Sadece iyi bir polis değil, aynı zamanda iyi bir yönetici. Bürokrasinin hantallığının farkında, gerektiğinde memurlarını görmezden gelmesi gerektiğini iyi bilen biri.

Aydemir: Polis akademisinin efsane isimlerinden, Kadir’in eski amiri. Herkesin saygı duyduğu, polislerin sıkça gidip kapısını çalarak tavsiye istediği bir akıl hocası.

Bilge: Ekibinin en genç ve en yeni üyesi. Merakı ve hevesi sayesinde olaylara farklı bir pencereden bakabilen, soru sormaktan ve hata yapmaktan çekinmeyen biri. Tek amacı, bütün ailesini karşısına alarak seçtiği polislik mesleğinde başarılı olmak.

 

 

Tüm Sıfırıncı Gün Bilgileri