Murat, Nazlı’ya karşı bir şeyler hissetmeye başlar fakat bu sırada...

17 Mayıs Salı Hafta içi 15:00 | 67. Bölüm

Bölüm Bilgisi:  bugün YENİ BÖLÜMÜ ile ekranda
Canım Annem 67. Bölüm
66 - 70. Bölümler: Murat, Nazlı’ya karşı bir şeyler hissetmeye başlar fakat bu sırada Nazlı ile Furkan arasında da bir şeyler olduğunu farkeder. Aslında hiçbir şey düşündüğü gibi değildir. Furkan’ın annesi yeniden Furkan’ın hayatına girmiştir ve Melek, Nazlı’ya şantaj yapması için ona bilgi verir.

Bu sırada Sümbül, Kerem ve Yıldız’ın fotoğrafını çekip Oya’ya gösterir. Oya annesinin yanıldığına emindir ama Kerem’le Yıldız’ın da geçmişte sakladıkları bir şey olduğunu düşünür. Oya gerçeği öğrenmeye kararlıdır.

------

61 - 65. Bölümler:  Murat ve Nazlı yakınlaşırken Melek daha da çaresiz hisseder. Melek, Murat’a ulaşmak için Cemre’yi ortadan kaldırdı. Peki yeni hedefi Nazlı mı? Zehir işe yarayacak mı? Melek bu sefer o kadar şanslı olmayabilir. Bu sırada Yıldız’ın sayesinde Rüstem tutuklanır. Oya ve ailesi, Oya’nın cinayetten aklanmasına çok sevinir ve mutluluklarını Yıldız’la da paylaşmak isterler. Oya Yıldız’ı evlerine akşam yemeğine davet eder. Yıldız’ın Kerem’e karşı hala hisleri vardır ve yemeğe gitmesi onun için çok zor olacaktır.

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Paylaş

 

Tüm Canım Annem Bilgileri