66-70. Bölüm Fotoğrafları


17 Mayıs Salı Hafta içi 15:00 | 67. Bölüm

Fotoğrafları daha büyük görüntülemek için üzerlerine tıklayabilirsiniz.

Canım Annem

 

 

Yeni bölümde neler yaşanacak?

66 - 70. Bölümler: Murat, Nazlı’ya karşı bir şeyler hissetmeye başlar fakat bu sırada Nazlı ile Furkan arasında da bir şeyler olduğunu farkeder. Aslında hiçbir şey düşündüğü gibi değildir. Furkan’ın annesi yeniden Furkan’ın hayatına girmiştir ve Melek, Nazlı’ya şantaj yapması için ona bilgi verir.

Bu sırada Sümbül, Kerem ve Yıldız’ın fotoğrafını çekip Oya’ya gösterir. Oya annesinin yanıldığına emindir ama Kerem’le Yıldız’ın da geçmişte sakladıkları bir şey olduğunu düşünür. Oya gerçeği öğrenmeye kararlıdır.

------

61 - 65. Bölümler:  Murat ve Nazlı yakınlaşırken Melek daha da çaresiz hisseder. Melek, Murat’a ulaşmak için Cemre’yi ortadan kaldırdı. Peki yeni hedefi Nazlı mı? Zehir işe yarayacak mı? Melek bu sefer o kadar şanslı olmayabilir. Bu sırada Yıldız’ın sayesinde Rüstem tutuklanır. Oya ve ailesi, Oya’nın cinayetten aklanmasına çok sevinir ve mutluluklarını Yıldız’la da paylaşmak isterler. Oya Yıldız’ı evlerine akşam yemeğine davet eder. Yıldız’ın Kerem’e karşı hala hisleri vardır ve yemeğe gitmesi onun için çok zor olacaktır. 

 

Tüm Canım Annem Bilgileri