O Kız dizisi kadrosunda kimler yer alıyor? O Kız dizisinde hangi oyuncu, hangi karakteri canlandırıyor? O Kız dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

 

Televizyon izleyicileri O Kız dizisi oyuncu kadrosunda hangi oyuncunun hangi karakteri canlandırdığını merak ediyor. O Kız dizisi oyuncularının isimleri, O Kız dizisinin karakterlerinin isimleri, O Kız oyuncularını ve karakterlerini sizler için listeledik.KADİR: Doğum sırasında yaşadığı bir kaza yüzünden yaşadığı gelişim sorunu nedeniyle aklen 5 yaşında kalmış bir yetişkindir. Babası, ablası, eniştesi ve hayattaki en büyük mutluluğu ve oyun arkadaşı olan kızıyla birlikte yaşamaktadır.

 
ZEYNEP: Yirmili yaşlarındaki Zeynep, maddi zorluklar içinde; halası, eniştesi, dedesi ve beş yaşında bir akla  sahip olan, ona adeta annelik ettiği babasıyla birlikte yaşayan, kendi halinde bir genç kızdır. Haftanın bir günü halasının yerine, evine temizliğe gittiği sosyal medya fenomeni Ozan'a ilgi duymaktadır. 
 
OZAN: Son dönemin poüler isimlerinden biri olan Ozan, yirmili yaşlarının sonunda bir sosyal medya fenomenidir. Adıyamanlı çiftçi bir ailenin çocuğu olan Ozan'ın hayatı, figüran olarak yer aldığı bir reklam filminin çekimlerinde, reklam ajansının sahibi Sitare'yle tanışmasıyla bütünüyle değişmiştir. Dışarıdan bakıldığında popüler biri olan Ozan, içte ise çok yalnızdır ve mutsuzdur.
 
SİTARE: İddialı, karizmatik ve başarılı bir iş kadını olan Sitare önceleri reklam ajansı sahibiyken, yeniliklere açık, öngörülü ve cesur karakteri nedeniyle geleceğin sosyal medyada olduğunu görerek bir sosyal medya ajansı kurmuştur ve sektörün en büyük sosyal medya ajansının sahibidir. 
 
Bir reklam filmi çekimi keşfettiği Ozan, onun ilk 'projesi' olmuştur. Aynı zamanda gizli bir ilişkisinin de olduğu Ozan'a tutkuyla bağlıdır.

 

 

Tüm O Kız Bilgileri