Camdaki Kız dizisi kadrosunda kimler yer alıyor? Camdaki Kız dizisinde hangi oyuncu, hangi karakteri canlandırıyor? Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Televizyon izleyicileri Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosunda hangi oyuncunun hangi karakteri canlandırdığını merak ediyor. Camdaki Kız dizisi oyuncularının isimleri, Camdaki Kız dizisinin karakterlerinin isimleri, Camdaki Kız oyuncularını ve karakterlerini sizler için listeledik.NALAN İPEKOĞLU: Ağır başlı, zarif, iyi eğitimli, sakin karakterli bir genç kız olan Nalan emekli vali Adil İpekoğlu ve emekli edebiyat öğretmeni Feride İpekoğlu'nun tek çocukları ve iç mimardır. İnsan canlısı, sıcak kanlı bir kişiliğe sahip olmasına rağmen annesinin çok katı kuralları ve baskısı nedeniyle asosyal bir hayat sürmüştür. Koroğlu otellerinde çalışan Nalan, Koroğlu ailesinin küçük oğlu Sedat için uygun bir eş adayı olarak dikkat çektiğinde hayatı değişmeye başlayacaktır.

 
FERİDE İPEKOĞLU: Nalan’ın annesidir. Emekli edebiyat öğretmenidir. Kuralcı, oteriter ve geçinmesi zor bir kadındır. Hiçkimseden çekinmeyen, korkmayan, dediğim dedik bir biridir. Geçmişinden gelen, canı pahasına sakladığı sırrının nedeni olan bir travması vardır. Ve bu, Nalan’a üzerinde çocukluğundan beri büyük bir baskı kurmasına, onu şefkatten uzak, korkuyla büyütmesine neden olmuştur.
 
RAFET KOROĞLU: Türkiye'nin en zengin ailelerinden birinin babası ve çok başarılı bir iş insanı olan Rafet Koroğlu'nun  çocukluğu sefalet içinde geçmiştir. Çocuk yaştan beri çalışmış ve ailesine bakmıştır. Bu yüzden müsriflikten nefret eder. Tüm aile fertleri onu sever ama aynı zamanda ondan çok çekinir ve hepsinin ondan gizli bir hayatı vardır. Rafet Koroğlu, ailesine karşı çok eli sıkı olsa da ihtiyaç sahiplerine karşı eli açık biridir.
 
HAYRİ ERSOY: Koroğlu otellerinde temizlik görevlisi olan Hayri, Rafet Koroğlu'nun hayatını kurtarmış ve güvenini kazanmıştır. Samimi, sıcak kanlı, içi dışı bir biridir. Ailesini küçük yaşta kaybeden Hayri yokluk  içinde büyümüştür. Çevresi tarafından sevilen biridir, dobra, samimi ve yardımseverdir. Koroğlu malikanesinde şoför olarak çalışmaya başlaması, uzun süredir hayranlığının olduğu Nalan'a yakınlaşmasını sağlayacaktır.
 
SEDAT KOROĞLU: Koroğlu ailesinin küçük oğludur. Küçüklüğünden beri babası tarafından beceriksizlikle suçlanması ve horlanması, babasından sevgi ve saygı görmemesi onda travmaya dönüşmüştür.  Annesinin ise  onu el üstünde büyütmesi olgunlaşamamasına ve şımarık bir karaktere sahip olmasına neden olmuştur. Ailesinin uygun bulmadığı ilişkisi nedeniyle evliliğe zorlanır ve en uygun aday Nalan'dır.

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı