Uzunçorap 14.11.2016 Muhteşem Yüzyıl: Kösem
Muhteşem Yüzyıl: Kösem
Takvimin 46. haftası (14 Kasım - 20 Kasım 2016) önceki haftalara göre oldukça stabil bir hafta. Haftanın hareketleri Salı ve Cuma günleri. Salı günü Fox Tv'de yayınlanan TMC yapımı Familya dizisinde yayın saati değişikliği söz konusu.  Familya geçen hafta olduğu gibi yine PT2'de fakat 15 dk. daha geç olarak saat 23:00'te ekrana gelecek. TRT1'de yayınlanan Galibarda Sanat yapımı "Yüyıllık Mühür" bu hafta yayınlanmıyor. Dizi 22 Kasım Salı akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak.
 
Cuma günü hareketliliği yine Fox Tv'de. Başladığından bugüne yani 11 haftadır Cuma günleri ekrana gelen Ay Yapım imzalı "Bana Sevmeyi Anlat" bu hafta yayınlanmayarak yerini yeni sezon bölümleriyle ekrana dönmeyi bekleyen Tims yapımı "Muhteşem Yüzyıl: Kösem" dizisine bırakacak ve yeni bölümü için bir sonraki hafta 21 Kasım Pazartesi gününü bekleyecek. Geçen yıl Star Tv'de ekrana gelen "Muhteşem Yüzyıl: Kösem"  Bağdat Fatihi 4. Murat hikayesinin anlatıldığı 2. sezonunda Fox Tv'de yayınlanacak. "Muhteşem Yüzyıl: Kösem"in de ekrana dönüşüyle, yeni sezon için ekrana dönmeyi bekleyen dizi kalmamış oluyor.
 
Yayın tarihleri kesinleşmemiş yeni diziler ise: Bu Şehir Arkandan Gelecek (Kanal D), Yıldızların Altında (Star Tv)

Geçen hafta ilk bölümüyle ekrana gelen Ay Yapım imzalı Star Tv dizisi "Cesur ve Güzel" bu hafta ikinci bölümüyle ekranda.

Bu hafta Salı akşamı TRT1'de dizi yok, Çarşamba akşamı Atv'de ve Show Tv'de dizi yok, Perşembe günüTRT1'de dizi yok, Cuma ve Pazar günleri de Show Tv'de dizi yok. Tv8 bilindiği üzere uzun süredir (Maral dizisinin finalinden beri) herhangi bir prime time dizi yayılanmıyor. Bunlar dışında her akşam 6 majör kanalın dizisi var. 
 
Bu hafta yeni bölümleri yayınlanacak diğer diziler: "Babam ve Ailesi", "Hangimiz Sevmedik", "İçerde", "Kırgın Çiçekler", "Paramparça", "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Edho)", "Gülümse Yeter", "Hayat Şarkısı", "Diriliş","Kara Sevda", "No 309", "Poyraz Karayel", "Cesur Yürek" "Umuda Kelepçe Vurulmaz", "Vatanım Sensin", "Yeter", "Arka Sokaklar", "Aşk ve Mavi", "Kiralık Aşk", "Sevda Kuşun Kanadında", "Altınsoylar", "Aşk Laftan Anlamaz", "Kalbimdeki Deniz", "Kertenkele",  "Seksenler", "Yüksek Sosyete", ""Baba Candır","Bodrum Masalı" "Hayat Bazen Tatlıdır", "O Hayat Benim" ve "Seviyor Sevmiyor". 

Bu hafta prime time yayın saatinde, geçen hafta "Tatlı İntikam"ın final yapması, bu hafta "Bana Sevmeyi Anlat" ve "Yüzyıllık Mühür" dizilerinin yayınlanmayışı ve "Muhteşem Yüzyıl: Kösem"in ekrana dönmesi sonucunda geçen haftadan (2) eksikle, toplam 35 dizi yer alıyor.

 
Muhteşem Yüzyıl: Kösem Muhteşem Yüzyıl: Kösem Muhteşem Yüzyıl: Kösem

Paylaş

 

Tüm Muhteşem Yüzyıl: Kösem Bilgileri