reyting listesi nasıl şekillendi?

Işınla Bizi Scotty 6.08.2018 Nefes Nefese
Nefes Nefese

Geçtiğimiz hafta 9 dizi ekrana geldi ve bu dizilerin arasında, tüm gruplarda birinci olmayı başaran Erkenci Kuş oldu. Star Tv'nin romantik-komedisi, geçen hafta TOTAL ve AB'de reytingini artırırken ABC1'de biraz kayıp yaşasa da üç grupta da 8 barajının üzerinde izlenerek başarısını sürdürüyor. 

 
Birinci belli. İkinci kim?
 
Geçtiğimiz hafta TOTAL grubu izleyicilerinin en çok izlediği ikinci dizi, 4.77 reytingle Meleklerin Aşkı oldu. Yeni sezonuna başlayan Kalk Gidelim, AB grubunun ikinciliğini alırken 5 reyting barajını aşan ikinci dizi olmayı da başardı. ABC1 grubunun ikincisi ise, yine bir başka TRT dizisi Ege'nin Hamsisi oldu.

Grupların en çok izlediği 3. dizi de yine farklılık gösterdi. FOX'un gençlik dizisi 4N1K 4.16'ya yükselttiği reytingiyle TOTAL'in en çok izlediği üçüncü dizi olurken, Star Tv'nin yeni aksiyon dizisi Nefes Nefese aynı sıralamayı AB grubunda 4.58 reytingle elde etti. TRT'nin draması Elimi Bırakma ise ABC1 grubunda, 4.34'e yükselttiği reytingiyle üçüncü sırada yer aldı. 
 
Elimi Bırakma, 5 Ağustos akşamı ekrana gelen bölümüyle TOTAL grubunda da izleyicisini artırmayı başarırken, Süper Kupa karşılaşmas tarafından geçildiği AB grubunda reyting kaybetti. 
 
Yeni sezonuna başarılı bir dönüş yapan Kalk Gidelim, TOTAL'de izleyicisini artırdı. 
 
Nefes Nefese, ilk bölümüyle, AB grubunda olduğu gibi ABC1 grubunda da 4.0 üzeri reyting elde ederken, TOTAL'de 3.70 reytinge ulaşabildi. 

Nefes Nefese

Paylaş

 

Tüm Nefes Nefese Bilgileri