Işınla Bizi Scotty 16.02.2018 İstanbullu Gelin
İstanbullu Gelin
Dün akşam 37. bölümüyle ekrana gelen İstanbullu Gelin'in reytinglerinde belirgin bir düşüş yaşandı. En güçlü olduğu grup olan AB'de 2 puana kadar varan düşüş tüm gruplarda görüldü. İstanbullu Gelin'in dün akşamki oranları son aylarda ldığı en düşük oranlar. Total'de 5.90 reytingle dördüncü olurken, geçen hafta 10.51 olan AB reytingi bu hafta 8.57'ye geriledi. ABC'de ise 7.64 oranında izleyici çekti. Reyting kaybına rağmen her iki grupta da birinc olmayı başardı. 
 
Bu düşüşü, bu sezon ilk kez karşı karşıya geldiği Survivor'a bağlamak mümkün elbette ama listenin kalanında Survivor'un yıkıcı bir etkisi görünmüyor, hatta yükseliş yaşayan diziler de var. Total'in aylardır değişmeyen lideri Arka Sokaklar bu hafta, bu grupta 9.32'e yükselterek birinciliğini korudu. AB grubunda da reytingini 5.30'a çıkararak günün en çok izlenen altıncı programı oldu. Çok az bir kayıp yaşadığı ABC'de ise 6.23 ile beşinci sırada 
 
Payitaht Abdülhamid tüm gruplarda izleyicisini artırdı. 7 bandında izlendiği AB ve ABC1 gruplarında gün ikincisi oldu. Aşk ve Mavi tüm gruplarda izleyici kaybetti buna rağmen Total'de 6.93 reyting alarak ikinci olmayı başardı. 
 
Siyah İnci tüm gruplarda reytingini yükselterek veda etti. Final bölümü Total'de 4.35 reytingle sekizinci olurken, AB grunda 2.77 reytingle on dördüncü sırada yer aldı.

Paylaş

 

Tüm İstanbullu Gelin Bilgileri