Işınla Bizi Scotty 14.06.2018 Kalbimin Sultanı
Kalbimin Sultanı

Uzunca bir zamandır yayına başlaması beklenen, Türk-Rus ortak yapımı 'Kalbimin Sultanı' 13 Haziran Çarşamba akşamı Star Tv'de ilk bölümüyle ekrana geldi. Osmanlı döneminde geçen ama gerçek karakterlerle ilgisi olmayan, bir masal olma iddiasındaki dizi, yayına başlamak için Sen Anlat Karadeniz'in sezon finaliyle aynı akşamı seçti.

Başladığından beri ilgiyle izlenen, hatta defalarca kez TOTAL grubunda son altı yılın izlenme rekorlarını kıran Sen Anlat Karadeniz'in sezon finalinin karşısında başlamak riskti elbette. Nitekim, Kalbimin Sultanı ilk bölümüyle beklediği izleyiciyi çekmeyi başaramadı.

Dizi, TOTAL grubunda 1,72 reytingle otuz, AB'de 1.83 reytingle on altı ve ABC1 grubunda 1.67 reytingle on dokuzuncu olabildi.

Başladığı günden beri tüm haftanın TOTAL liderliğinibırakmayan Sen Anlat Kardeniz ise bu hafta bu grupta izleyici kaybı yaşarken AB'de biraz izleyici atırabildi. ABC1'de de yine kayıp yaşadı. ATV dizisi, bu gruplarda sırasıyla 11.35, 8.08 ve 8.77 reyting ve tüm gruplarda birincilikle sezona veda etti.

Kalbimin Sultanı

Paylaş

 

Tüm Kalbimin Sultanı Bilgileri