1001 Tv 8.05.2019 İstanbullu Gelin
İstanbullu Gelin

2018-2019 sezonunda ekrana veda ederek final yapacak olan ve önümüzdeki sezon yeni bölümleriyle ekranklara dönecek olan diziler hangileri?

Star Tv'de 3 sezondur devam Söz dizisi bu sezon ekranlara veda ediyor. Tims&B'nin hazırladığı, Tolga Sarıtaş ve Deniz Baysal'ın başrollerini paylaştığı dizi 84. bölümüyle 27 Mayıs Pazartesi akşamı son kez ekrana gelecek.

 
TRT 1'in başrollerini Kadir Doğulu ve Devrim Özkan'ın paylaştığı mistik dizisi Vuslat, 27 Mayıs Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan 20. bölümüyle, önümüzdeki sezon devam etmek üzere sezon finali yapıyor. 
 
Show Tv'de ikinci sezonuyla ekrana gelen Çukur da önümüzdeki sezon devam eden diziler arasında yer alıyor. Ay Yapım imzalı aksiyon dizisi, 27 Mayıs Pazartesi akşamı İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda seyircileri ile birlikte sezona veda edecek.
 
FOX'un çok izlenen dizilerinden, aynı yapım firmasına ait Kadın ve Yasak Elma'nın önümüzdeki sezon devam etmesi bekleniyor.
TRT 1'de ekrana gelen polisiye dizi Halka'nın düşük izlenme oranlarına rağmen önümüzdeki sezon da devam edeceği yapımcısı tarafından açıklandı. 28 Mayıs Salı akşamı ekrana gelecek olan 19. bölmüyle sezon finali yapacak olan dizinin 2. sezonunun dijital platformda yayınlanması bekleniyor.
 
TRT 1'de dört sezondur devam eden tarihi dizi Diriliş Ertuğrul, önümüzdeki sezona Diriliş Osman olarak devam edecek. Osman'ı Burak Özçivit'in canlandıracağı geçtiğimiz aylarda dizinin yapımcısı tarafından açıklandı.

Barış Arduç ve Burcu Biricik'in başrollerini paylaştığı Kuzgun, 29 Mayıs Çarşamba, 16. bölmüyle sezon finali yapıyor.
 
Kanal D'de sezon boyunca Cumartesi akşamları ekrana gelen İkizler Memo-Can dizisi 25. bölümüyle gün değiştirerek Çarşamba akşamına geçti ve sezon finali yaptı. 
 
Son aylarda izlenme oranları düşen ve bu sezon final yapması beklenen Star Tv'nin hapishane dizisi Avlu'nun önümüzdeki sezonda farklı bir mecrada devam edeceğini, sezon finalinin ise 30 Mayıs Perşembe ekrana geleceğini, yapım firması Limon Film duyurdu.
 
Atv'nin en çok izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova ve Hercai önümüzdeki sezon da devam ediyor.
FOX'ta iki sezondur Perşembe akşamları ekrana gelen, MED Yapım imzalı Bizim Hikaye 70. bölümüyle ekrana veda ederek final yaptı.
 
Yine Perşembe akşamları Show Tv'de ekrana gelen, Ay yapım imzalı Çarpışma da bu sezon final yapacak olan dizilerden. Tek sezon olarak planlanan dizi, 30 Mayıs Perşembe akşamı final bölümüyle ekrana gelecek.

İlk sezonu Star Tv'de, ikinci sezonu Tv8'de ekrana gelen Jet Sosyete geçtiğimiz hafta televizyonda son kez ekrana gelmişti ama dizinin önümüzdeki sezon dijital platformda devam edeceği açıklandı.
 
Star Tv'de 3 sezondur devam eden, Aslı Enver ve Özcan Deniz'in başrollerini paylaştığı İstanbullu Gelin de bu sezon final yapıyor. O3 Medya imzalı dizi 87. bölümüyle ekranlara veda edecek.
 
Star Tv'de geçtiğimiz yazdan beri aralıksız olarak devam Erkenci Kuş, önümüzdeki yaz da, ara vermeden yayına devam edecek.
 
FOX'ta memnun edici izlenme oranları elde eden, uyarlama dizi Bir Aile Hikayesi, 25 Mayıs'ta ekrana gelecek olan 12. bölümüyle sezon finali yapacak.  

Star Tv'de ekrana gelen Kardeş Çocukları 26 Mayıs'ta ekrana gelecek olan 17. bölümüyle sezon finali yaparken, Atv'nin beklenen izlenme oranlarına ulaşamayan dizisi Zengin ve Yoksul ise aynı akşam final bölümüyle ekrana gelerek veda edecek.

Pazar akşamlarının bir diğer dizisi Elimi Bırakma da önümüzdeki sezon devam edecek olan yapımlardan. TRT 1'de ekrana gelen dizi 2 Haziran akşamı ekrana gelecek olan 43. bölümüyle, önümüzdeki sezon geri dönmek üzere sezon finali yapacak.
İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin

Paylaş

 

Tüm İstanbullu Gelin Bilgileri