1001 Tv 6.05.2019 İkizler Memo-Can
İkizler Memo-Can

Haftanın dizi gündemi - 19. Hafta (6 Mayıs Pazartesi - 12 Mayıs Pazar 2019) 

 
2019 yılının on dokuzuncu haftasıyla birlikte Ramazan ayı da başlıyor. Bu hafta Atv dizilerinin yayın saatleri 20:00'den 20:45'e ve TRT1 dizilerinin yayın saatleri 20:00'den 20:15'e olmak üzere değişiyor. Bunlar dışında, çarşamba ve cumartesi günlerinde hareketlilik var.
 
Yayın hayatına Youtube'da başlayıp yeni bölümlerini üçüncü sezonundan itibaren Blu Tv'de sürdüren "Sıfır Bir" dizisi bu hafta yayınlanacak (20.) bölümüyle 6. sezonuna başlıyor. 
 
Cumartesi akşamları Kanal D'de ekrana gelen, Erler Film yapımı "İkizler Memo-Can" bu hafta hem gün değişikliği yaşıyor, hem de sezon finali yapıyor. Dizinin bu hafta yayınlanacak (25.) bölümü cumartesi yerine çarşamba akşamı ekrana gelecek. Kanal D diziden boşalan cumartesi akşamında ise Birce Akalay ve Enis Arıkan'ın yüzleri olduğu yeni müzik yarışma programı "Benimle Söyle"yi yayınlayacak.
 
Dizi bakımından hangi günler yoğun, hangi günler izleyicilere daha çok dizi seçeneği sağlıyor, ona bakacak olursak; haftanın en dizi yoğun günü, (7) dizi yayınlanan Cuma günü. Onu (5)'er diziyle pazartesi ve perşembe günleri izliyor. Haftanın en sakin günü ise, (3) diziyle çarşamba günü. Bu hafta online kanallar, Blu Tv'de yayınlanan "Sıfır Bir", FOXplay'de yayınlanan "4N1K Yeni Başlangıçlar" ve Netflix'te yayınlanan "Hakan: Muhafız" dizileri dahil toplam (32) dizi yayınlanıyor.
 
 
İkizler Memo-Can İkizler Memo-Can İkizler Memo-Can

Paylaş

İkizler Memo-Can özel dosyaları


 

Tüm İkizler Memo-Can Bilgileri