İkizler Memo-Can hakkında tüm bilgiler...İkizler Memo-Can konusu... İkizler Memo-Can kadrosu...

İkizler Memo-Can hangi gün, hangi kanalda yayınlanıyor? İkizler Memo-Can oyuncuları kimler? İkizler Memo-Can konusu nedir?


İkizler Memo-Can 25. Bölüm
Yeni bölüm tarihi: 8.05.2019 Çarşamba - Final 20:00 | Yeni bölüm no: 25

Bölüm Bilgisi:  FİNAL
Diziye ait sosyal medya hesapları:               

Kanal: Kanal D
Yayın Platformu: Televizyon
Tür: Aile komedisi
Sezon: 1

Yayın Günü:  Çarşamba - Final
Yayın Saati:  20:00

Yapım Firması: Erler Film »
Yapımcı: Türker İnanoğlu
Yönetmen: Erol Özlevi
Senaryo: Ahmet Yurdakul, Özlem Atasoy (Hikaye), Azime Aktaş (Bölüm hikayeleri)
Müzik: Murat Evgin
Cast Ajansı /Direktörü: Nehir Erdoğan

Karakterler (Oyuncular):

Nehir Erdoğan (Melek Caneri), Özgürcan Çevik (Çilingir Osman), Emir Berke Zincidi (Memo Caneri, Can Alkanlar), Tuğba Çınar (Yaren Kepez), Reyhan Sadıkoğlu (Dilek), Burak Hakkı (Onur Alkanlar), Nihan Okutucu (Sibel), Mazlum Kiper (Mümtaz), Buket Dereoğlu (Matmazel), Feyha Çelik (Nursine Nine), Yaren Ada Can (Çiğdem), Rüzgar Diricanlı (Musti), Ergin Torun (Selami), İlke Korkmaz (Bedir), Sinem Ergin (Aşçı), Barış Taşkın (Uşak Altan), Cengiz Gezgin (Suat), Emre Yılmaz (Fuat), Atilla Saral (Mahmut)Konu:  İki farklı hayatı yaşayan iki çocuğun yollarının kesişmesini konu alan dizide, Memo annesi, ninesi ve çok sevdiği dayısı Çilingir Osman’la yaşamaktadır. Memo’nunki fakir bir hayattır. Ailenin maddi olanakları kısıtlı olmasına rağmen, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardır. Küçük yaşına aldırmadan sokaklarda kâğıt toplar, hurda toplar, mendil satar Memo. Diğer tarafta zengin bir aileye sahip olan Can ise büyük bir mâlikanede yaşamaktadır. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına ama büyük bir yalnızlık içindedir. Çünkü çevresinde ne kadar çok onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan hayatını sürdürmektedir. Bir gün kader ağlarını örer ve Memo ile Can yer değiştirirler.

Tarihçe:  
  •  İkizler Memo-Can dizisi 25. bölümüyle 1. sezon finalini yapıyor. Dizinin sezon final bölümü 11 Mayıs 2019 Cumartesi günü yerine, gün değişikliği ile 8 Mayıs 2019 Çarşamba saat 20:00'de ekrana gelecek.

 

Tüm İkizler Memo-Can Bilgileri