1001 Tv 29.04.2019 Gülperi
Gülperi

Haftanın dizi gündemi - 18. Hafta (29 Nisan Pazartesi - 5 Mayıs Pazar 2019) 

 
2019 yılının on sekizinci haftasında perşembe, cuma ve pazar günlerinde hareketlilik var.
 
Yayın hayatına Star Tv'de başlayıp ikinci sezonunu perşembe akşamları Tv8 kanalında sürdüren BKM yapımı "Jet Sosyete" bu hafta yayınlanacak 39. bölümüyle sezon finali yapıyor. Dizinin senaristi ve başrol oyuncularından Gülse Birsel instagram hesabında yaptığı açıklamayla, üçüncü sezonlarına dijital platformda devam edeceklerini duyurdu.

İlk orijinal Türk Netflix yapımı Hakan: Muhafız'ın ikinci sezon bölümleri geçtiğimiz hafta yayınlanmıştı. İlk sezon (10) bölüm içeriyordu. İkinci sezonda 8 bölüm bulunuyor. Hakan:Muhafız dizisi Netflix üyeleri tarafından izlenebilir. Online kanal Netflix'in (1) ay ücretsiz deneme süresi de bulunuyor.
 
Cuma akşamları Show Tv kanalıyla ekrana gelen, Tims & B yapımı "Gülperi" bu hafta yayınlanacak (30.) bölümüyle ekrana veda ediyor. 
 
Geçtiğimiz hafta final yapacağı duyurulan, sonra yayın akışından çıkarılan Show Tv dizisi, Pana Film yapımı "Nöbet" bu hafta yayınlanacak (8.) bölümüyle son kez seyirciyle buluşacak.
 
Dizi bakımından hangi günler yoğun, hangi günler izleyicilere daha çok dizi seçeneği sağlıyor, ona bakacak olursak; haftanın en dizi yoğun günü, Hakan: Muhafız'ın da eklenmesiyle (8) dizi yayınlanan Cuma günü. Onu (6) diziyle perşembe günü izliyor. Haftanın en sakin günü ise, (3) diziyle çarşamba günü. Bu hafta online kanal FOXplay'de yayınlanan "4N1K Yeni Başlangıçlar" dahil toplam (35) dizi yayınlanıyor.
 
 
Gülperi Gülperi Gülperi Gülperi Gülperi

Paylaş

 

Tüm Gülperi Bilgileri