1001 Tv 4.04.2019 Zengin ve Yoksul
Zengin ve Yoksul

Haftanın dizi gündemi - 14. Hafta (1 Nisan Pazartesi - 7 Nisan Pazar 2019) 

2019 yılının on dördüncü ve Nisan ayının ilk haftasında nerdesyse her gün hareketlilik var. Bu hafta biri günlük, üç yeni dizi başlıyor, ikisi günlük dizi olmak üzere dört dizi de yayınlanmıyor.
 
Pazartesi akşamı başrollerini Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Bahar Şahin, İdris Nebi Taşkan, Sera Kutlubey, Berker Güven ve Simay Barlas'ın paylaştığı Kanal D dizisi, Avşar Film yapımı "Zalim İstanbul" ilk bölümüyle ekrana gelerek, seyircisiyle buluştu. Dizi reyting listesine total grupta 3,01 puanla 16. sıradan giriş yaptı. AB grubunda ise 3,03 puanla 12. sırada, ABC1 grubunda 3,45 puanla 12. sırada yer aldı. Reytinglere bakarak Zalim İstanbul'un ekrana çok da parlak bir giriş yapamadığını, ilerleyen bölümlerde reytingini arttırması gerektiğini söylemek mümkün. 
 
Pazartesi gündüz kuşağında yine bir Kanal D dizisi, Stellar Yapım imzalı "Yaralı Kuşlar" başladı. Hafta içi yayınlanacak dizi saat 16:00'da ekrana gelecek. Dizinin oyuncu kadrosunda, son olarak "Erkenci Kuş" dizisinde "Enzo Fabri" rolüyle ses getiren Özgür Özberk de yer alıyor.
 
Bu hafta Kanal 7'nin çok izlenen günlük dizileri "Yemin" ve "Elif" yayınlanmıyor. Bu hafta tekrar bölümleri yayınlanacak dizilerin yeni bölümleri 8 Nisan'dan itibaren ekranda olacak.
 
Salı akşamı Trt1 dizisi, Es Film yapımı "Halka" Miraç Kandili özel yayını sebebiyle bu hafta ekrana gelmedi. Dizinin bu hafta yayınlanmayan 12. bölümü 9 Nisan Salı akşamı yayınlanacak.
 
Çarşamba akşamı geçtiğimiz hafta seçim yayını sebebiyle yayınlanmayan Atv dizisi Sinegraf Film yapımı "Sen Anlat Karadeniz" yeni bölümüyle ekranda. Bu hafta dizinin (46). bölümü yayınlandı.
 
Perşembe akşamları ekrana gelen ve Tv8'in iki dizisinden biri olan BKM yapımı "Jet Sosyete" bu hafta yayınlanmıyor. Dizinin senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel durumu instagram hesabı @gulsebir'den "Değerli @jetsosyete severler, 7 haftadır aralıksız 120 dakikalık bölümlerle yayındayız ve temsili fotoğraftaki haldeyiz. Bu hafta soluklanıp haftaya Perşembeden itibaren Mayıs’ın ilk haftasına kadar yine her Perşembe sizinle olmaya devam edeceğiz." diyerek duyurdu. Bu durumda dizinin üç bölümü kalmış oluyor. 
 
Pazar akşamı yeni Atv dizisi NTC Film yapımı "Zengin ve Yoksul" seyircisine merhaba diyecek. Kadrosunda Gökhan Alkan, Binnur Kaya, Osman Sonant, Damla Colbay, Gülcan Arslan, Elif Doğan, Evrim Solmaz, Eren Hacısalihoğlu ve Sacide Taşaner'in yer aldığı dizi, her istediğini elde edenlerin bencilliği ile istedikleri hiçbir şeyi elde edemeyenlerin öfkesini iki aile üzerinden anlatacak. Dizi "Kalp Atışı" dizisinin final yapmasından bu yana Gökhan Alkan'dan yeni dizi bekleyenler için sevindirici oldu. Binnur Kaya'yı da en son 2017 yılında FOX'ta yayınlanan "Bu Sayılmaz" komedi dizisinde şarkıcı "Küçük Semiha" rolünde izlemiştik. Oyuncu bu kez bir dram dizisinde karşımızda. 
 
Dizi bakımından hangi günler yoğun, hangi günler izleyicilere daha çok dizi seçeneği sağlıyor, ona bakacak olursak; geçen hafta (7) diziyle haftanın şampiyonu olan perşembe bu hafta Jet Sosyete'nin yayınlanmayışıyla (6) diziye iniyor ve şampiyonluğu cuma gününe bırakıyor. Cuma günü online kanal FOXplay'de yayınlanan "4N1K Yeni Başlangıçlar" dizisi dahil, (7) dizi yayınlanıyor. Cuma gününü (6) diziyle Pazar ve (5) diziyle pazartesi günü izliyor. Bu hafta online kanallar Blu Tv ve FOXplay'de yayınlanan "Sıfır Bir" ve "4N1K Yeni Başlangıçlar" dahil toplam (34) dizi yayınlanıyor.

Edit: 5 Nisan perşembe akşamı yayınlanması beklenen Star Tv dizisi Limon Film yapımı "Avlu" dizisi yayın akışından çıkarıldı. Dizinin başrol oyuncularından Demet Evgar twitter hesabından "Sevgili izleyenlerimiz bugün Avlu nun kolaj bolumu yayinlanacaktir. Haftaya ayni gun ayni saatte yeni bölümle karşınızda olucaz.Bilginize.Sevgiler #Avlu" duyurusu yaptı
.
6 Nisan Cuma akşamı yayınlanması beklenen bir başka Star Tv dizisi "Erkenci Kuş" da bu hafta yayınlanmıyor. Gold Film imzalı dizi 13 Nisan Cumartesi akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. 
 
 
Zengin ve Yoksul Zengin ve Yoksul

Paylaş

Zengin ve Yoksul özel dosyaları


 

Tüm Zengin ve Yoksul Bilgileri