Bu akşam ekranda ne var?

1001 Tv 17.06.2019 Tozkoparan
Tozkoparan

Bu akşam hangi diziler, filmler ve programlar var, hangi kanalda ne izlenebilir?

Bu akşam (17 Haziran 2019 Pazartesi akşamı) Canevim ve Tozkoparan dizileri yeni bölümleriyle yayında. Akşamın yarışma programları Çarkıfelek, "Survivor Türkiye-Yunanistan" ve The Taste Türkiye. Akşamı film izleyerek geçirmeyi isteyenler ise "Şaşkın Canavar" ve "Wonder Woman" filmlerini izleyebilirler.


Atv kanalında 3. bölümüyle ekrana gelecek "Canevim" dizisinde bu akşam Taylan ve Ceylan kaza geçiriyor... Taylan ve Ceylan’ın birlikte geçirdikleri büyük kaza herkesin üzerinde büyük bir etki yaratıyor. Feryal Ceylan’ın oğlu için düşündüğünden çok daha kıymetli ve değerli olduğunu fark ediyor. Ömer ise uzakta olduğu için olup bitenden haberdar değil. 

 
Trt1 kanalında 23. bölümüyle ekrana gelecek "Tozkoparan"da bu akşam ormanda kaybolan Mete’nin Celal tarafından bulunup kampa getirilmesi sevinçle karşılanır. Celal’in çocuklara, özellikle de Mete’ye karşı özel ilgisi Salih Hoca’nın tedirginliğini katlamıştır. Her ne kadar Celal’in gizli niyetini ortaya çıkarmak istese de bu, sandığı kadar kolay olmayacaktır. 

 
Bu akşam dizi yayınlamayacak Kanal D, Fox, Show Tv, Star Tv ve Tv8 kanallarda neler yayınlanacak?

 
Kanal D'de bu akşam saat 20:00 de yarışma programı "Çarkıfelek" (53). yeni bölümüyle ekrana geliyor. Sunuculuğunu Emre Karayel'in yaptığı yarışmanın bu haftaki yarışmacıları Begüm Barım, Batun Özdemir ve Nalan Lamba. Yarışmacılar araba, nakit para ve çarşıdan ürünler kazanmak için yarışacaklar. En yüksek puanı hangi yarışmacı toplayacak? Kimler kredi kartı borcunu sıfırlayacak? Çarşıdan en çok alışverişi kim yapacak? Sıfır kilometre otomobili kazanma şansını kim yakalayacak? "Çarkıfelek" saat 22:45'e kadar sürecek. Daha sonra kanalın yeni dizisi "Afili Aşk"ın tekrar bölümü başlayacak.


Fox'ta bu akşam saat 20:00 de yarışma programı "The Taste Türkiye" (6). yeni bölümüyle ekrana geliyor. Yapımcılığını Provizyon Medya’nın üstlendiği yurt dışı formatlı yemek yarışması “The Taste”nın Türkiye versiyonunda, Türkiye’nin önde gelen şeflerinden Ali Ronay, Şemsa Denizsel ve Rafet İnce eşliğinde profesyonel ve amatör (12) aşçı "en iyi şef" olabilmek için yarışıyor. "The Taste Türkiye" saat 22:15'e kadar sürecek. Daha sonra kanalın yeni dizisi "Her Yerde Sen"in tekrar bölümü başlayacak. Tekrar bölüm alt yazılı olarak izlenebilecek.

 
Show Tv'de bu akşam saat 20:00 de yabancı film yayınlanıyor. Tv'de ilk kez yayınlanacak ve başrollerinde Anne Hathaway, Jason Sudeikis ve Austin Stowell'in yer aldığı "Şaşkın Canavar / Colossal" bir fantastik - komedi filmi. 2016 yapımı filmde Gloria sakin hayatı kısa süre önce tepetaklak olmuş bir kadındır. İşini kaybetmiştir ve sevgilisi tarafından da evden kovulmuştur. Çaresiz kadın New York'u arkasında bırakarak doğduğu kente geri döner. Ancak tam o zamanlarda Seul’e bir canavar saldırır. Bu dev canavar şehri yerle bir etmektedir. Gloria kısa sürede bu devasa yaratık ile kendisi arasında bir bağ olduğunu keşfeder. İşler kontrolden çıkmaya başladığında Gloria'nın kendisi gibi görünüşte önemsiz birinin nasıl olup da dünyanın kaderi üzerinde bu kadar büyük bir etkisi olabileceğini keşfetmesi gerekecektir. Film saat 22:15'e kadar sürecek, daha sonra yine bir yabancı film ekrana gelecek. Filmin içeriği henüz belli olmadı.

 
Star Tv'de bu akşam saat 20:00 de yabancı film yayınlanıyor. Başrollerini Chris Pine, Connie Nielsen ve Gal Gadot'un paylaştığı "Wonder Woman" bir fantastik macera filmi. 2017 yapımı filmde Amazon prensesi olan Diana yenilmez bir savaşcı olarak eğitilmiştir. Yetiştirildiği gözlerden uzak cennet adanın üzerinden geçen bir Amerikan Pilot'unun uçağı düşer, ve bu kazadan kurtulan pilot baygın olarak adanın kıyılarında bulunur. Pilot, Diana'ya adanın dışındaki dünyada büyüyen savaş tehdidinden bahseder. Bu tehdidi durdurabileceğine inanan Diana, adayı terk eder. İnsanlığın yanında tüm savaşları durdurmak için çarpışan Diana, tüm güçlerini ve gerçek kaderini keşfedecektir. Saat 22:45'e kadar sürecek film, biter bitmez tekrar yayınlanacak.

 Tv8'de bu akşam saat 20:00'de başlayarak akşam boyu sürecek olan "Survivor Türkiye - Yunanistan" yarışmasının 97. bölümü yayınlanıyor. Bu akşam yayınlanacak bölümde ödül oyunu heyecanı yaşanacak. Yarışmacılar ödül için kıyasıya mücadele edecek. Büyük mücadelenin yaşanacağı oyunda ödülün sahibi hangi takım olacak?

Tozkoparan Tozkoparan

Paylaş

 

Tüm Tozkoparan Bilgileri