Tozkoparan 

Yeni bölüm tarihi: 26.08.2019 Pazartesi 20:00 | Yeni bölüm no: 32
Diziye ait sosyal medya hesapları:                  Tozkoparan 32. Bölüm

Kanal: Trt1
Tür: Aile, fantastik
Sezon: 2

Yayın Günü:  Pazartesi
Yayın Saati:  20:00

Yeni Bölüm Tarihi:  26.08.2019
Yeni Bölüm No:  32
Bölüm Bilgisi:  

Yapım Firması: Veya Medya »
Yapımcı: Elif Hamamcı
Yönetmen: Şevki Es
Senaryo: Ramazan Demirli, Selin Arapkirli
Müzik:

Oyuncular:

Gökhan Atalay (Yabani / Salih), Burcu Altın (Sedef), Burak Kut (Cihan), Özgür Ege Nalcı (Mete), Leyla Kırşan (Elif), Yağız Kılınç (Sinan), Demir Saygı (Burak), Tuana Naz Tiryaki (Asya), Doruk Kaan Aslan (Kerem), Alara Kardak (Merve), Fatih Yılmaz (Can), Deniz Erayvaz (Arda), Helin Melike Çal (Yasemin), Emre Şen (Sezgin), Emrah Ben (Bakkal Azmi), Seda Çavdar, Dilara Akın Yazıcı, Cemal Hünal, Ayşe KökçüKonu:  Tozkoparan dizisi problemler yaşayan 10 yaşında bir çocuğun (Mete Sağlam) okçulukla tanışıp bütün hayatının dönüşmesini anlatıyor. Hastalığı ile mücadele etmek için ailesiyle birlikte İstanbul’dan küçük bir kasabaya yerleşmesiyle başlayan hikâyede, Mete’nin yolu okçuluk sporuyla kesişecektir. Hayal dünyasında kendisini şahbaz okçu Tozkoparan olarak hayal eden Mete hem rahatsızlığı hem de annesinin korumacı tavırlarından dolayı bugüne kadar okçuluk yapamamıştır. Fakat şimdi taşındıkları kasabada bu fırsatı yakalayacak ve büyük bir maceranın içine girecektir. Dizide 916 yılında gelmiş geçmiş en uzun menzilli oku atarak Osmanlı kayıtlarına giren ve bugüne kadar rekoru kırılamayan kemankeş "Tozkoparan İskender" de hayat buluyor...

Tarihçe:  
  • Tozkoparan dizisi 10 Haziran 2019 Pazartesi günü saat 20:00,'de yayınlanacak 22. bölümüyle 2. sezonuna başlayacak. İlk sezonunda Pazar günleri öğleden sonra yayınlanan dizi, 2. sezonunda pazartesi akşamları PT1 yayın kuşağında ekrana gelecek.
  • Tozkoparan dizisi 14 Nisan 2019 Pazar günü yayınlanan 21. bölümü ile 1. Sezon finalini yaptı. Dizinin yeni sezonu haziran ayında başlayacak.
  • Tozkoparan dizisi 11. bölümü 20 Ocak Pazar günü yerine 27 Ocak günü yayınlanacak.
  •  Tozkoparan dizisi 11 Kasım 2018 Pazar günü saat 17:30'da Trt1'de yayınlanan ilk bölümüyle yayın hayatına başladı.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Tozkoparan Bilgileri